Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csempézni fogok fórum

Csempézni fogok (beszélgetős fórum)


1 2
5. 9536810fa1 (válaszként erre: 2. - Pupákné)
2011. jún. 27. 06:04
45 éves vagyok... amikor a volt páromat megkértem, hogy fesse ki a konyhát, közölte, hogy ő nem festő... ok... kifestettem, 10 éve én festem... (hehe, ő meg nincs is már mellettem).... aztán volt egy felújítás 5 éve, amit lehet, mindent elb@sztak... nem flexibilis ragasztót, fugát használtak, potyog ki minden... a gáz mögött hányadék a burkolat.. a küszöbök mellett szintén... elég volt az iparosokból. Most kezdem majd a mindenféle iskolákat azt hiszem, amik burkolóvá, festővé meg nemtommnivé tesznek. Kell a fejlődés egy életen keresztül, hát ez a része nekem majd most lesz. :(
2011. jún. 27. 06:04
jesszusom, mit írtam én. :D látszik és oltári. :)
2011. jún. 27. 06:00

[link]


én itt úgy látom a recés a ragasztó felhordásához kell, a sima pedig a fugázáshoz. de nem látsdzikoltári nagy ördöngősségnek, csak oda kell figyelni gondolom. :) sok sikert hozzá, és nyugodj meg, kapja be az összes normálatlan kőműves. :)

2011. jún. 27. 05:55
Szerintem csak szakemberre kéne bíznod a csempézést nem mintha nem tudnám, hogy mi nők mindenhez értünk de ehhez azért mégsem ártana egy férfi kéz. Keress másik szakembert vagy legalább egy hapsit aki csinált már ilyet. :)
2011. jún. 27. 05:49

... miután egy hetet végigbőgtem, és két hete romokban a fürdőszobám... Csupán egy zuhanykabint kellett volna kicserélni, a kőműves hol jött hol nem... a vizes éppen tegnap törte össze a kabin egyik oldalkát... de ma levágatja üvegesnél, holnap jön és beállítaná, viszont előtte körbe kell csempézni alul, és a mosdó mögött is, hogy a mosdót is vissza lehessen tenni. A kőműves/burkoló tegnap jött VOLNA (nem először nem jött). Kész, belefáradtam... egy m2-t kell kb. lecsempénznem + kb. két téglát is beraknom a lyukba.

Tapasztaltak! Mire figyeljek?

Panel lakás: szóval flexibilis ragasztó... eddig eljutottam... Csempevágóból elég, ha megveszem az olcsót? ... okvetlenül kell az a sok simító hozzá... recés meg nem recés?

Milyen nagy bajt tudok elkövetni, amit tán nem kellene?

Plííííííííííz.... mert kiugrom az ablakon. 5 évvel lett rövidebb az életem ebben a két hétben. :(

Köszönöm, ha segítetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook