Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogimplantátumot szeretnék, fájdalmas? fórum

Fogimplantátumot szeretnék, fájdalmas? (beszélgetős fórum)


20. flencsi (válaszként erre: 14. - Jooeva)
2020. aug. 4. 20:28
Kedves Éva én is most akarom alsó fogsoromat implantátummal megoldani. Megkérdezhetem hogy a férjedét hol csinálták és hogy mennyibe került? további szép estét kívánok4
2020. aug. 4. 05:56

Sziasztok!

Én a Dentalcenterkelemen-nél csináltattam két éve Budapesten. Négy implantátumot kaptam, és nagyon stabil az egész fogsorom. Egy halvány feszítést éreztem az elején, de hamar megszűnt. Szerintem hasonlót érezhet aki fogszabályzót kap.Nem kellett nem hogy hat hónapot várni, de még egyet sem. Egy hét alatt lezajlott az egész. Egy picit szűkebb lett az orrjáratom, de nem vészes.Na meg jó drága volt.

2020. júl. 25. 04:10
Bocsi a helyesìràsèrt...hajnalban,baba èbresztett,alig aludtam valamit🙈😅
2020. júl. 25. 04:09

Àtgondoltam ès porcelàn koronàt kèszìtttetek.Nem tudom M.orszàgon hogy van,de itt egyenkènt is felrakjàk,esztètikailag ez is termèszetes hatàst ad.Nem merem bevàllalni az implantàtumot,mert nagy rizikò azzal,hogy talàn el se fogadja a szervezet ès nagyon megrèmìt az,hogy csontba fùrnak stb stb.Kèpeket is làttam,hàt tiszta horror😓

Ìgy mivel amùgy egèszsèges gyökerek stk vannak ,ìgy inkàbb madadok a màsik vàltozatnàl.

Annyira elkeserìt ez az egèsz😓

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 21:18
Inkább egyszerre egyet csináltass, nem egy olcsó dolog ez, ha valamiért nem bírja a szervezeted, nem milliókat dobsz ki az ablakon.
15. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 20:12
Dehogy. Ideiglenes fogakat kapsz arra az időszakra. Én egy napig sem voltam fog nélkül.
14. jooeva (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 20:11

Páromnak nagyon rosszak voltak fogai, koronái voltak, de megunta, állandó gyulladás stb.

Kihúzták az összes fogát, pihi, betették a csonkokat, pihi, aztán jött a fogsor (fix és nem kivehető), neki is volt ideiglenes foga, de inkább kirakat volt.....ez közel fél év alatt ment le....nyomatta a vitaminokat, d, e, c, magnézium....antibiotikum kúrák, a 8 csonkból 1 lökődött ki csak, 2 éve csináltatta és nagyon elégedett.

13. Mirrmurr2 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 20:10

Biztosan van benne rizikó, mint minden orvosi beavatkozásban,

de minden rizikót nem tudsz kizárni az életben :-)


Antibigyót a fogorvos választ: nekem előtte és utána kellett szednem, összesen 20 szemet.


Semmi gond nem volt, három éve bombabiztosan állnak a fogaim,

normálisan használom őket. Szépek :-)

2020. júl. 24. 19:51
Ès tènyleg kell szedni antibiotikumot vègig?Ugye a szàjban sok baktèrium van amiatt szintèn gond lehet.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Mirrmurr2)
2020. júl. 24. 19:47

Köszönöm.Illetve fèlek,hogy mi van ha nem èpül be a szervezetbe...jèzus...plàne elől a fogak

Fèlek,hogy nagy rizikò

2020. júl. 24. 19:42

Nem értem, mit jelent az, hogy nem biztos, hogy három fog miatt csinálnak implantátumot?


Természetesen egy implantátumot is csinálnak, ha egy fog hiányzik.


Kérdezz, ha van valami kérdésed,

nekem 3 éve csináltak,

anyukámnak most :-)

9. Mirrmurr2 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 19:40

Saját tapasztalat:

befúrják a csontba az alsó részt. Két hónap várakozás alatt beépül a csontba. Utána rácsavarozzák a felső részt.


Nem fáj jobban, mint egy sima fogorvosi kezelés,

de fontos, hogy jó legyen a doki,

csúnyán el lehet rontani :-(


Nekem az első fogaknál a fogorvos ideiglenes rápattintható fogpótlást készített, kb egy hétig nem volt fogam, varratszedés után tette fel. Az egy hét szájmaszkkal elviselhető volt :-) reggeltől estig hordtam.

2020. júl. 24. 19:23
Engem inkàbb az rèmiszt el,hogy tènyleg 3-6hònapig csak az implantàtumot hagyjàk,s aztàn rakjàk felcsavarozva a fogakat?belegondolni is szönyű.fog nèlkül annyi ideig???
2020. júl. 24. 19:19
Biztos nem kellemes, mikor a csontba fúrnak. De túlélhető. :)
2020. júl. 24. 18:56
Nàlunk csinàlnak akàr 1miatt is.Akarok kèrni időpontot hètfőn ès meglàtom mit mond a doki.
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 18:33

Valószínűleg nem érzékelhető, hiszen előbb beültetik az alsó tartót, és abba csavarozzák majd a fogat.

De egy fogorvos meg tudja mondani, mi a teendő, és ez alapján már jobban utána tudsz nézni, mik a lehetőségek a számodra.

De implantátumot három fog miatt nem tudon, csinálnak-e.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. júl. 24. 18:21
Nem magyarorszàgon èlek,nem tudom a magyar megfelelőjèt🙈bocsi ha hülyèn fogalmaztam
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. júl. 24. 18:20
Igen
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 24. 18:16
Implantátumra gondolsz?
2020. júl. 24. 18:11

Van akinek van?mi a menete?kell vàrni pàr hetet foghùzàs utàn ès azutàn felrakjàk?

Fèlek emiatt.30èves vagyok ès sajnos elől nagyon görbèk a fogaim,règen volt fogszabàlyzòm,de utàna ismèt elmozdùltak,plusz nagyon romlàsnak indùltak.Emiatt akarom a legelől lèvő 3fogam kihuzatni ès csavarosat rakatni egyenkènt.Fèlek,hogy nagyon fàjdalmas.Utàna van kellemetlen èrzès a csavarok miatt?Vagy nem èrzèkelhető ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook