Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csatos póthaj fórum

Csatos póthaj (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. ápr. 5. 19:44
Ja még annyi hogy én pontosan 2006 szeptember óta növesztem akkor lett levágva nyakig érőre, most 2012 van és nekem még csak a hátam közepig se ér :(( ezt az eredményt is az utólsó 3évben értem el, sajnos a saját hajam is nagyon hullik már vagy 9éve, egyszer csak elkezdte pedig előtte sok hajam volt és pedig akkor még nem is festettem. A 3 év alatt ami nőtt azt köszönhetem a rendszeres (3havonta) meg a normális hajvágásnak (előtte magamnak tépkedtem, vagdostam + szőkítettem :S ez még jobban tönkre tette. Már helyenként kopaszodtam is, de a bánfi hajszesz ezen sokat segített:) Úgy hogy én úgy gondolom hogy eddig nagyon türelmes voltam, de mióta megjött a haj azóta jobban érzem magam.Csak attól félek hogy majd kiesik vagy valami :) , de majd csak nem. Akinek van csatos póthaja: felrakás előtt tupírozzátok?
2012. ápr. 5. 19:35
Én most ezt használom amíg bírja, aztán ha majd sok kihullik akkor veszek másikat. Ja még annyi hogy az enyém 1db 3csatos, 3db 2csatos, és 6db 1 csatos, lehet jobb lenne ha lenne több csatos benne.
2012. ápr. 5. 19:33
Sziasztok. Én kb. 1hete vettem indiai remy hajat, egyetlen gondom hogy hullik, egyébként jó.Szerintem a 70gr az kevés nekem 100gr-os van, 50cm és a szállítással együtt 10.000ft volt.Egy ismerősömnek van lassan már 1,5éve, ő most vett újat, azt mondja az előző neki is hullot főleg az elején, de amit most vett az olcsóbb is volt mint az enyém, meg egyáltalán nem hullik. Ő 2 havonta mossa samponal meg balzsammal, vagyis ilyen vízben áztatja, nem használ semmilyen hajvégápólot se pakolást és mégis nagyon szép neki.
2012. ápr. 4. 18:01

Heloka!

kérek segítséget olyanoktól akik már rendeltek póthajat internetről!Légyszi küldjetek nekem címeket!nem akarok gagyit venni!köszi!!!:)

2012. jan. 19. 17:34

Sziasztok!

Minden vágyam egy csatos póthaj, ezzel kapcsolatban szeretnék tőletek néhány információt. Ha interneten rendelnék akkor tartok attól, hogy nem azt a hajat kapom meg amit valójában hírdet. Pl: hallottam olyat, hogy úgy hirdetnek hajat hogy 100% emberi haj és azzal vágják át a vevőket, hogy minden 2.szál az. Ezért szeretnék tőletek, mint tapasztaltaktól címeket kérni, honnan lenne érdemes rendelnem. Köszönöm

2011. nov. 26. 16:18
Eladnék egy új, 50cm hosszú barna színű 8 csatos Remy 100%osan emberi, I. osztályú póthajat. 16000ért vettem, 7000ftért adnám el ha lenne rá vevő. :) képet tudok róla küldeni ha kell:)Festhető, vasalható, nem gubancolódik :)
2011. okt. 7. 13:19
Sziasztok:) Nekem is el tudnátok küldeni priviben, h kit ajánlotok, kitől vegyek hajat? Szeretnék én is csatos, emberi póthajat, amit lehet vasalni stb. Csak már megjártam eggyel, aki azt hirdette h 100% emberi hajról van szó, erre amikor el kezdtem vasalni, megolvadt és oltári büdös volt...akkor derült ki, h "jó pénzért" műanyag hajat kaptam... Légyszi, segítsetek, nem szeretném még egyszer megjárni :) Kösziiii!!!
73. Klaudia20 (válaszként erre: 72. - Klaudia20)
2011. okt. 4. 17:55
elírtam a címet, tapasztalatok :) sorry
2011. okt. 4. 17:54

Érdekelne, hogy meddig hagyhatom fent, hordhatom e minden nap? Ha nem igazi hajból van, hanem műhaj, akkor mivel tisztíthatom, ápolhatom?

Még nem vettem meg, de nagyon szeretném!


Előre is köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat :)

2011. aug. 12. 14:22
Sziasztok! Szeretnék tőletek segítséget kérni... :) Tegnap vettem 100gr, 60cm Futura hajat, mert nagyon szeretnék szééép hosszú hajat egy szeptemberi alkalomra. Idáig minden tök jó, csak az a baj, hogy ez a haj tresszelt, tehát még nincsenek rajta a csatok...valaki azt írta, talán egy másik oldalon, hogy ő elvitte egy szabóhoz, aki megcsinálta neki, mert egyébként én tök béna vagyok az ilyenekhez... :D Tehát az lenne a kérdésem, hogy ti hogy csinálnátok? Meg fodrásszal is össze kéne kicsit vágatni, mert így ugye nem szép...Valaki volt már ilyen helyzetben? :D Ha gondoljátok, írhattok priviben az email címemre is, mert az azért sűrűbben látogatom, de ide is igyekszem feljönni, amikor csak lehet... :) Várom a válaszokat és a segítséget! SOS lenne :) További szép napot! :) Adrus :)
70. Lilu44
2011. aug. 2. 16:40
Sziasztok, nekem egy hete van meg a hajam , és IMÁDOM! Én 27 000 ért vettem 180g!! Ázsiai Remi haj, ami ugye azt jelenti ,hoyg szálirányos! Én magát a hajat is és a saját hajam is átszíneztem. Nem festettem,hanem színeztem(annyira nem roncsolja a hajat! ). Ha kérdésetek van,nyugodtan tegyétek fel :)
69. Iris_91 (válaszként erre: 56. - Cipike75)
2011. júl. 14. 18:15

Szia!


Meg tudnád nekem is írni hogy honnan szerezted be a póthajat, nagyon érdekelne! :)

2011. jún. 27. 15:47

hali!


szeretnék én is csatos póthajat, a hajszínem világos barna inkább,gondolom ez a közép barna:)

szerintetek tudok olyan hajat találni,amihez nem kell a sajátomat hozzáfesteni? tehát ami teljesen elvegyül az eredeti hajammal?

vékony szálú a hajam ugyan,de sok van belőle,de ettől függetlenül mivel gyenge gyorsan lapul, szóval főképp dúsítás miatt érdekelne,meg persze legyen akkor már hossza is;Đ

szóval légyszi írjátok meg a tapasztalataitokat, én európai hajat néztem vaterán 10000-ért.

meg azt is hogy hány grammos az ajánlott,nem értek hozzá:D

köszi:)

67. Rebi- (válaszként erre: 64. - Esztike05)
2011. jún. 10. 14:04

Szia!

Európai haj 10.000ft-ért? Ez nagyon jól hangzik, nekem nem tudnád elküldeni a címet ?

Előre is köszi.

66. Esztike05 (válaszként erre: 65. - Linds)
2011. máj. 9. 16:40

Na én ma befizettem a pénzt a póthajért:)

Enyém is 70g-os lesz és 38cm...nem akartam 50cm-set mert az nagyon hosszú és totál elüt hogy "mű":)


Húha ha 2x fested az elég?

Mondjuk mennyiszer akarod hordani?

65. Linds (válaszként erre: 64. - Esztike05)
2011. máj. 9. 11:53
én is találtam 10ért megbizható embertől póthajat.csak nemtudom ,hogy merjek e rendelni.70g nem lesz e kevés meg nekem most elég egyedi hajszínem van szal ugyanilyet nemfogok találni.festeni lehet a hajakat persze de elvileg max.2szer.én még erősen gondolkodok rajta.
64. Esztike05 (válaszként erre: 63. - Linds)
2011. máj. 8. 18:15

Most meg még jobban találtam...

Európai hajból 10.000ft-ért....póthajat..

Ha esetleg érdekel akkor megadom a címet!

Esztike

63. Esztike05 (válaszként erre: 63. - Linds)
2011. máj. 8. 18:01

Szia:)


Én is hasonló cipőben járok:)

Az egyik aukciós oldalon keresgéltem és ott találtam magamnak 7380ft-ért 70g-ot:)

Nagyon úgy néz ki,hogy ezt fogom +rendelni...indiai:)

Középbarna a hajszínem,így könnyű volt találni hozzá:)

Nekem vállig érő hajam van most és közepesen dús:)

62. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 61. - Emily12)
2011. máj. 6. 17:37
nagyon egyszerű, még csak 16 vagy simán megnövesztheted... az eredetinél nincs jobb..
2011. máj. 6. 16:47

Sziasztok,

Ma voltam abban a boltban itt Miskolcon,ahol lehet kapni póthajat.A neten olvastam,hogy 12.000 a póthaj és eredeti.Eléggé meglepődtem rajta,amikor közölték,hogy 25.500 ft és 40 centi...(csatt nélkül!) Láttam egycsattos hosszú póthajat 400ft-ért,de az valószínűleg mű...Ebből vagy 30 db elegendő lenne,de csak 3db volt barnás-feketében...Szóval gőzöm sincs mit csináljak,mert én nem szeretnék 40 centiért majdnem 26 ezret kifizetni,ráadásul a szüleim nem engednek netről rendelni (alapból a póthajat sem díjazzák...),máshol itt Miskolcon nem tudok olyan boltot ahol egyáltalán lehet kapni póthajat,nem hogy még olcsóbban!Egyik sulis társam tudna nekem Pestről rendeltetni a barátnőjével 18ezerért,de attól félek,hogy átver és cseszhetem a pénzem...

Még nézelődök,hátha van itt Miskolcon valami bolt...Ha mást nem,a nyáron a barátnőimmel felnézünk Pestre és ott majd keresek valamilyet :)

60. emily12 (válaszként erre: 59. - Cipike75)
2011. ápr. 28. 15:39
oké :) köszi szépen
59. Cipike75 (válaszként erre: 58. - Emily12)
2011. ápr. 27. 20:53
Privátban megírom....még az este...
58. emily12 (válaszként erre: 56. - Cipike75)
2011. ápr. 27. 17:39
Igen,érdekelne a forrás :$ Előre is köszi. Én most nézegetem meg érdeklődök utána...Nyár közepe tájt lehetséges,hogy nekem is lesz...
2011. ápr. 26. 20:11
Nekem az első haj 50 cm-es volt,/ az 55 cm-es ér a derekamig/, és az 70 g-os , és 7 soros volt. Ez a nagyobb tömegű többsoros sokkal jobb....sokkal szebb,. és jobban elvegyül benne a saját hajam.
56. Cipike75 (válaszként erre: 54. - Emily12)
2011. ápr. 26. 20:10

Az enyém 15000 Ft volt, amit most rendeltem, ez 55 cm-es, melírozott 100 g-os eredeti haj. Ez úgy néz ki, hogy 10 sorból áll, tehát egy egész fejre elegendő. Oldalra teszed az egyeseket. 2 db 2-es, 3 db 3-as, 1 db 4-es 4 db 1-es , vagyis egy csatot tartalmaz. Ehhez már nem kell semmi, mert a csatok is rajta vannak.

Ha érdekel a forrás, szívesen megadom ....

2011. ápr. 26. 17:00
Meg elvileg a tömeg is számít...Nekem 40 vagy inkább 50 centis sötétbarna eredeti kéne,amit lehet vasalni és csattos.A tömeg meg ne túl kicsi ne túl nagy...(nem vagyok jártas a póthajas dologban,szóval nem tudom,hogy az kb mennyi gramm...)Csak legalább egy árat tudnék,ami biztos...
54. emily12 (válaszként erre: 13. - Cipike75)
2011. ápr. 26. 16:56

Sziasztok,

Cipike75 10000-ért vettél egy "tincset"?Az mekkora,amit vettél?Csakmert itt elég olcsó árakat hallok,de én vagy 24 ezret számoltam magamnak,pedig nem vékonyszálú a hajam,de kéne kettő hátulra,meg kettő oldalra.Oldalt nagyon meglátszana a rövidebb haj,nem?Vagy oda nektek nincs rakva tincs?

Asse tudom,hol vegyem...Miskolci vagyok.2 boltot tudok,ahol lehet venni.Az egyikben piszokdrága...Plussz tudok egy csajt aki köbö 1 méter széles hajat (amit szét kell vágni a fejre méretezve) tud nekem 18-ért ha 40 centi hosszú,20-ért ami 60 centis,de ehez még kéne csatt...

Így max egy 20-asból kijövök,de a vaterán meg láttam 6-tól kezdve 30-ig minden féle árat,de az nem csak egy tincs?Mert ott úgy van h pl: 6000 Ft/db....Áh lehet túl hülye vagyok,de ezt sose fogom megérteni...De már gyűjtöm rá a pénzt...

53. Esztike05 (válaszként erre: 52. - Cipike75)
2011. ápr. 26. 16:41

Ajándékba fogom kapni a szülinapomra:)

Így már nagyon izgulok:)

Úgy szeretnék hosszú hajat:)mert most csak középhosszú:(

2011. ápr. 25. 20:52
Azt gondoltam, hogy már meg is vetted! :)
51. Cipike75 (válaszként erre: 50. - Esztike05)
2011. ápr. 25. 20:52
Nincs mit!:)Meglátod, hogy nagyon hamar fel lehet rakni....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook