Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csatos póthaj 10 ezer Ft alatt hol? fórum

Csatos póthaj 10 ezer Ft alatt hol? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 14. 16:43

Karácsonyra szeretnék csatos póthajat venni a húgomnak. Sok helyen találtam, de vagy túl drága a minőségéhez képest vagy nem érkezik meg karácsonyra a szállítási idő miatt.

Futura hajra sajnálok 10.000Ft-ot. Esetleg valaki tudna ajánlani helyeket ahonnan vehetnék ár-érték arányban jót.

Kb. 10.000Ft-ot szánok rá.

11. timcsi28 (válaszként erre: 9. - Detti1990)
2012. jún. 1. 15:55
Írtam priviben! (:
2012. máj. 23. 00:17

Kedves Fórumozók!

Csatos póthaj ügyében azt tudom javasolni, nézzetek alaposan körül a neten:). Fogtok jó áron, garanciális hajakat találni:). Egyébként a ragasztott, varrott póthajakról még annyit, hogy az én fodrászomnak is az volt/neve: Ági/, meg a barátnőjének is, aki ugyancsak fodrász=neve: Zsuzsa/... Szóval nekem rövid volt, növesztettem, és nagyon irigyeltem őket a szép hosszú, dús hajuk miatt...Aztán a barátnőm Ági egyszer csak, elkezdett panaszkodni, hogy bizony ha leveszi a póthaját,/mert időnként le kell/, elég sokat vissza kell vágnia, mert annyira széttöri a saját haját, mellesleg erősen hullani is kezdett neki, mert a póthajnak súlya is van ugye, amit éjjel-nappal viselt. Szóval kénytelen volt rájönni, hogy illesztett póthaj mellett, bizony nem lehet hajat növeszteni:). Azóta nem is visel, növeszti a sajátját...:). Úgyhogy egy jó tanács: bárki állítja is, hogy az ő illesztett(ragasztott, varrott, stb./ megoldása különleges és kíméletes, és nem lesz semmi baja a saját hajadnak. Ne hidd el! Persze, hogy rá akar beszélni, hiszen ő így keresi a kenyérre valót, ez a munkája....

2012. máj. 18. 22:37

timcsi28


Engem érdekelne a csattos póthaj. Milyen árba van és milyen színekbe van? Nekem gesztenye barna ahjszínbe kellene.

2012. máj. 17. 18:41

Nekem is volt, bár ne vettem volna, tök hamar tönkrement :S

Inkább megnövesztettem :)

2012. máj. 17. 18:15
2 éve van csatos póthajam... ha akarom felrakom, ha nem, akkor nem. Szerintem kényelmesebb, mint a varrott, vagy a többi módszer. Az enyémet lehet vasalni és göndöríteni is. Az ára pedig nem volt borsos egyáltalán. Legalábbis nem 120 ezer, amennyiért a fodrászok csinálják. Nekem van jó árban, csak szóljatok!
6. Roos
2012. márc. 9. 20:09
nem használnám mindig, csak néha ha megyek valahova,olyan sok idő mire megnő, nekem meg van,hogy rám jön az 5 perc és hosszú hajat akarok
2012. márc. 9. 20:05
növeszd meg!
2012. márc. 9. 20:05
Ink. növeszd meg! :))
2012. márc. 9. 17:43
én is vettem onnan... hááááát :D bár ne tettem volna :D de ez csak az én véleményem :)
2012. márc. 9. 17:42

T.szV.sz


Csak meg kell jól válogatni, hogy kitől.

1. Roos
2012. márc. 9. 17:41
...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook