Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családtervezési program fórum

Családtervezési program (beszélgetős fórum)

8. Barbara12 (válaszként erre: 7. - Elemző)
2018. aug. 24. 20:46
Nagyon szépen köszönjük!
7. elemző (válaszként erre: 6. - Barbara12)
2018. aug. 10. 19:12

Szia!

Az jó, ha tudatosan készültök a gyermekáldásra.

A legfontosabb a saját és a baba egészsége szempontjából, hogy felkészítsd a szervezetedet a szükséges vitaminokkal, ásványi anyagokkat.Sok jó tapasztalat van velük.Ezek jelentős mértékben befolyásolják a fogantatást, a baba és még a megszületett gyermek későbbi fejlődését, egészségét is.

Sok sikert!

2018. aug. 10. 17:51

Sajnos vannak betegségeim, amik miatt én, mi szeretnénk elébe menni egy kicsit a dolgoknak.

Én is úgy gondolom, hogy ez egy kezdő csomag, még sok mindennel ki fog ez bővülni, nem fogjuk bánni csak legyenek alaposak a dokik és körültekintőek.

Igazából tapasztalatokat szerettem volna szerezni.


Köszönöm a hozzászólásaitokat! Legyen csodaszép napotok! :)

5. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Barbara12)
2018. aug. 5. 22:06

Szia!


Én nem voltam még, de jónak tűnik, amit kinéztél, viszont azért ez közel nem teljes körű szerintem. Hormonpanel alapból nincs benne, hasi-kismedencei uh sincs, emlővizsgálat. Vírus és baktériumtenyésztés, legalábbis azok, amik a terhesség alatt a magzatot is érintik. Illetve szerintem nem árt egy góckutatás, aminek része a tüdőszűrés, fogorvosi ellenőrzés, fül-orr-gégészet. Úgyhogy, ki tudja mennyi lesz a végösszeg. De mindez csak akkor, ha szükségesnek érzitek pl. a korotok miatt vagy már meglévő betegségek miatt, főleg, ha rendszeresen szedtek gyógyszert valamire.

Egyébként, ha csak úgy biztosra akartok menni, akkor szerintem sem érdemes.

4. Anyucikóni (válaszként erre: 3. - EllaBp)
2018. aug. 5. 21:29
Ráadásul egy szerelemgyerek sokkal szebb!
3. EllaBp (válaszként erre: 1. - Barbara12)
2018. aug. 5. 21:05
Ha nincs probléma, akkor szerintem is felesleges. Hagyjatok fel a káros szenvedélyekkel, nevessetek sokat és szeressétek egymást, jönni fog a baba! :) Folsavat elkezdhetsz szedni, meg egy fogászati ellenőrzés nem árt, de nem kell túlpörögni. Sok sikert kívánok!
2018. aug. 5. 20:12

És miért van szükség ilyen vizsgálatra?

Ez szerintem csak felesleges pénz kidobás...

2018. aug. 5. 19:33

Sziasztok!


Babát tervezünk a párommal és szeretnénk előtte kivizsgáltatni magunkat.

Szeretnék érdeklődni, hogy ki hogy indult el ezen az úton, milyen vizsgálatokat ajánlotok?


Mi találtunk Budapesten az Állami Egészségügyi Ellátó Központban családtervezési programot, melyben elég sok kivizsgálás van mindkettőnknek, nem horror áron. Ha valaki végigjárta ezt a programot vagy hasonlót kérlek segíts nekünk a tapasztalataiddal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook