Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családon belüli molesztálás fórum

Családon belüli molesztálás (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
269. 4c30444687 (válaszként erre: 242. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 22:06
Mondjuk amíg jobbat nem találsz, addig az a 70 is megteszi, a semminél jobb.
268. 4c30444687 (válaszként erre: 237. - Reload)
2012. febr. 10. 22:03
Azért olyan biztosra azt tényleg ne mondjuk, hogy 100%, hogy találmunkát.
267. orsibigyu (válaszként erre: 263. - 2a69f78972)
2012. febr. 10. 21:58
Szóval 4 gyerek van! Bocs. És hát ugye a megélhetést sem tudom bemérni, mivel külföldi vagyok!
2012. febr. 10. 21:54

Próbáltam nem ítélkezni feletted, mert azt már millióan megtették. Próbáltam a bőrödbe bújni és megértelek. Pálcáttörni feletted könnyű. de én nem szivesen lennék a helyedben.

1. Megértelek, hogy ráhagytad a 14 éves lányodra a gyermekeket, mert dolgod volt. Egy 14 éves lányban én is megbíznék. Egy részeges nagymamára kevésbé hagynám rá. Pont akkor tűz ütött ki? Szerencsétlen eset?

2. Megértelek, hogy lakáshitel és a kiadások sok nektek, és bár jogos, hogy erre miért nem gondoltatok hamarabb, de már késő ezen rágódni. Fedél kell az ember feje fölé. A gyermekvállalással is biztos csínján bántam volna, bár lehet 3 gyermekkel is albérletben lehúzni egy életet.

3. 3 gyermeknek sok törődés kell, főleg ha az egyik fogyatékos. Egész embert kívánó feladat. És biztos nehéz volt akközött örlődni, hogy kire bízd a gyermekeidet és közben dolgozz is, mert kell a pénz.

4. A molesztálás ügyben lehet nem vagy bűnös, mivel nem beszéltetek részletesen erről a lányoddal, lehet ez a dolog egy alkalom volt, mikor a pasi tudta, hogy biztos nem jössz haza, és kapott az alkalmon. Egy 14 éves lány kellően fejlett, ahhoz, hogy egy férfi megkívánja, nem biztos, hogy a pasi beteg és nem biztos, hogy kellene neki a 6 éves lányod esetleg fiad.

De egy biztos, a lányod nem hazudik, csak neked nem fogja részletezni, mert ciki nek erről beszélni az anyjával, én sem meséltem semmi szexuális élményemet el anyámnak. Mi ilye konzervatívak vagyunk. Apám sem jött be soha mikor fürödtem, de anyám sokszor rászólt, mikor nem tudta, hogy fürdök, hogy ne menjen be mert fürdök, és rám is ha apám fürdött, figyelmezetetett. Gondolom te is így értetted, hogy " nem engedted be". De hidd el a lányod nem a levegőbe beszél. Lehet egyszer történt, de alapja van a vádnak.

Én a helyedben otthagynám a pasit és a lányomnak hinnék. Lehet, hogy így magadra maradsz, se férj se gyerekek, mert ugye ha nincs anyagi háttér így sem fogod visszakapni őket, de nem fogsz kígyót melengetni a kebleden. És lehet hogy valahogy meg tudod majd oldani az anyagi helyzetet is: talán lemondasz a házról és albérletbe mész, persze az sem olcsó mulatság.

De ne maradj azzal a férfival, mert nem elég, hogy megcsalt, ráadásul a lányoddal, és biztos nem csak... Nem bízhatsz meg egy ilyen emberben.


Én mindenképp sajnálom ami veled történt, ha igaz amit mondasz és tényleg nem sejtettél semmit akkor áldozat vagy. De akkor bizonyítsd be azzal, hogy nem maradsz a cinkosa, hanem kidobod és elmész dolgozni. Rá fogsz érni 2 munkahelyen dolgozni míg a gyermekeidet nem kapod vissza, és hátha kicsit rendbejössz pénzügyileg. Biztos kapsz valami lehetőséget még az élettől ha kiállsz az igazság mellett.

És azon ne is agyalj, hogy mi van ha a lányod hazudik, mert nem... ezt te is jól tudod!

Kívánom, hogy helyreálljon az életed és addig örülj, hogy a gyermekeid kapnak meleg étel és fedél van a fejük fölött, látogasd őket és biztosítsd a szeretetedről.

Képzeld magad a lányod helyébe: mekkora csalódás neki, hogy nem hiszel neki és nem az ő érdekeit nézed, nagyot nőnél a szemébe, ha kidobnád a pasidat. Azzal bizonyíthatnád, hogy ő fontosabb számodra.

Ha most nem dobod ki, kidobod akkor mikor kiderül, hogy nem a lányod az egyetlen, hanem meg-megkíván más friss húst is. És akkor mindent elvesztesz: a lányod bizalmát is, amit most még talán visszaszerezhetsz.


Jah és egy plusz infó. Általában a történelem megismétli önmagát. Nézd meg anyádat! Ugyanaz vagy te is, vonzod a molesztálós pasikat és sajnos hajlamos vagy az alkoholra is, csak a helyzet fogja egyszer kihozni belőled. Ha rosszul döntesz és lecsúszol, ugyanolyan leszel mint ő. Éz minden háznál így van. Én arra vagyok hajlamos anyámtól örökölve a példát, hogy anyósnál lakjak és türjek, de nagy szeretetben a férjemmel. Mindenki valahol tudatalatt válassza így az utait, de azért tudatosan és tanulva a szüleink hibáiból irányíthatjuk a dolgokat, ha jó döntéseket hozunk. Ezt k1vánom neked, hogy dönts okosan!

265. 4c30444687 (válaszként erre: 211. - 937a2a883a)
2012. febr. 10. 21:51

Valamit nagyon félreértelmeztél. Igen, lehet, hogy dolga akad. Ritkán előfordulhat, hogy valamiért be kell mennie akkor és azonnal. Épp azért furcsálom, hogy valakinek meg kell mondani, hogy a 6-10 éves gyerekeihez NE menjken be.


Különben mi nem szoktunk egymásra rárontani a fürdőben se a szüleimmel, se a testvéreimmel, mert mindenki hadd sikálja a seggét csendes magányában. Ha tényleg valami halaszthatatlan van, akkor kényszermegoldásként bemegyünk. Én nem tartom normálisnak, ha egészséges, felnőtt, különböző nemű családtagok pucérkodnak lazán egymás előtt. Egyszerűen pl. egy férfi nem tud nem férfi lenni, akkor sem, ha nem vesz nő számba.

2012. febr. 10. 21:43

...és még annyi! Engem is molesztáltak gyerekkoromban. Igaz, hogy nem az Édesapám, hanem a szomszéd bácsi. Elmondtam a szüleimnek, azok egy percig nem kételkedtek, hanem azonnal elmentünk a rendőrségre és feljelentették.


Gondolkodj! Ha a lányod ugyanezt a szomszéd bácsiról meséli, akkor is kételkednél, vagy akkor hinnél neki?

2012. febr. 10. 21:34

Éva! Mostanra úgy-ahogy lenyugodtam, ezért - segítségképpen - elmondom mit kellene csinálnod!

1., Elmenni dolgozni (Én kétszeres gerincműtéttel, 42 évesen, diplomával a zsebemben, napi 100 km-t utaztam, 50-et oda, 50-et vissza, mert házakhoz jártam takarítani. Volt olyan nap, hogy 2 lakást pucoltam meg) Ha jól vagyok informálva, ma egy takarítónő minimálisan 1000,-Ft órabérben dolgozik. Az napi 8 órával és havi 22 munkanappal számolva 176ezerFt, tisztán. Ehhez jön a gyerekek pénze és már megvan a 200 ezer, illetve valamivel több.

Ha jó helyet fogsz ki, a kajád is megvan.

Nem tudom merre laksz, de még manapság is, aki akar tud dolgozni, különösen, ha fiatal.


2., A fickót mindenképpen el kell küldened, mert az egy baromság, hogy csak akkor adják vissza a gyerekeket, ha a zaklató is a család tagja.

Lehet, hogy már visszakaptad volna őket, ha látnák, hogy alkalmas vagy a gyerekeidet minden körülmények között megvédeni és a pasinak útilaput kötöttél a sarkára.


3., Ne törődj vele, hogy a lány igazat mond vagy sem, nyilván oka van, ha a saját kis eszközeivel próbál szabadulni ettől a pasitól.


Ebben a dologban nem Te vagy a fontos, hanem a gyerekek ! Amikor úgy döntöttél, hogy 4 kis életet a világra hívsz, ezeket is át kellett volna gondolni.

262. a0c1361e44 (válaszként erre: 235. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 21:17

Utálok ilyet mondani!

Tudod, ha tanultál volna a gyerek szülés előtt, akkor most kereshetnél 200 ezret...

261. a0c1361e44 (válaszként erre: 229. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 21:15

Nekem sosem mernék azt mondani, hogy egyedül alkalmatlan vagyok a gyerek nevelésre.

És találd ki, hogy miért?

260. timycat (válaszként erre: 251. - Reload)
2012. febr. 10. 21:11
leírva is gyomorforgató... akkor milyen lehet átélve? :(
259. a0c1361e44 (válaszként erre: 172. - Arrival)
2012. febr. 10. 21:04

Hozzám bejött és én is bemegyek a fiamhoz, de ha az apám vagy az anyám észrevette volna, hogy valaki csak furán néz rám, vagy ha azt mondtam volna, hogy valami olyat tett, az illetőnek biztos nem maradt volna egy foga sem, és börtönbe került volna.


Egyébként nekem is van elég közeli ismerősöm, akit molesztáltak kis korában, az anyuka nem vette észre, hogy az élettárs próbálkozik, de a kislány bátyja egyszer rajtakapta a pasit. És azóta sitten ül a pasi. Ha jól emlékszem, akkor 6 évet kapott.

És a kislány anyjának eszébe sem jutott, hogy hazudik a gyerek, mert nem bírja az élettársat és az sem jutott senkinek az eszébe, hogy az anya benne van.


Persze ez nem neked szól mind!

258. a0c1361e44 (válaszként erre: 127. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 20:46
Már ott elrontottad, amikor a gyerekeid mellé befogadtál valakit, a következő az volt, hogy egyedül hagytad őket és közben leégett a ház, aztán hagyod a lányod molesztálni (ok nem vetted észre, de azért elhihetnéd), ha téged is megvádoltak, akkor valószínű, hogy nem hiszel a lányodnak, aki azért nem mond neked semmit, mert olyan vagy amilyen...
257. a0c1361e44 (válaszként erre: 122. - Andi6020)
2012. febr. 10. 20:39

Jaja, én is ezt értettem ki a hozzászólásból.

Nem mindegy...

256. andi6020 (válaszként erre: 251. - Reload)
2012. febr. 10. 20:35
A kajáról le van a gond. :P
255. globus (válaszként erre: 235. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 20:30
Azt írtad ugyanitt korábban, hogy minden ki van fizetve.
2012. febr. 10. 20:29
Végigolvastam. Kár volt. Gyomorforgató és felháborító az egész.
253. globus (válaszként erre: 231. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 20:28
Első körben azt valld be legalább magadnak, hogy mit kapsz ettől a férfitől. Ha már nem tudjuk meg, hogy a vele esett beszélgetésnek mi volt a konzekvenciája..:) Többen kérdeztük, de nem látom a választ, ha megírtad, kérlek mutass rá.
252. globus (válaszként erre: 221. - Arrival)
2012. febr. 10. 20:26
Ez igazából azért is érdekes, mert az eddigiek fényében nem is zárható ki... ki hisz már ezek után? Ugyanakkor ez a kijelentés sajnos burkoltan jelzi, hogy igenis tisztában van ő a történtekkel. A mosdatásnak valós alapja van.
251. reload (válaszként erre: 250. - Timycat)
2012. febr. 10. 19:54

pfú ez így leírva... :SSS

Szerencsére még nem kajáltam :(

250. timycat (válaszként erre: 246. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 19:53
ezt értjük... csak akkor nincs megoldás; azt nem várhatod senkitől, hogy rábólintson arra, hogy a törlesztőrészlet fejében nevelőapu "játszadozzon" a gyerekekkel
249. reload (válaszként erre: 246. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 19:52

Erre akkor kellett volna gondolni, amikor felvetted a hitelt meg gyerekeket szültél... Mindegy is.


Ha semmit nem mozdulsz meg akkor nem is lesz semmi ez a lényeg.


Egyébként van egy csomó alapítvány meg ilyesmi, akik ha anyagilag nem is de tanácsokkal, valamivel biztos segítenének. Csak körül kéne nézni és PRÓBÁLKOZNI ahol csak lehet!!

2012. febr. 10. 19:51

Eszközkezelő nem segítség számodra?Már a hitel miatt.

Amúgy az előbbi hsz-emhez,én akár takarítanék wc-t is,ha az azért kapott pénzből tudnám nevelni a fiamat.A kenyér ára nem a munkádtól függ.

247. Nagy Éva(vica) (válaszként erre: 245. - Reload)
2012. febr. 10. 19:50
azt is megpróbáltam,leépítés van.és az egy munka volt csak sokat helyettesítettem.
2012. febr. 10. 19:48
de még mindíg nem érted.ha egyedül maradok akkor,hogy fizetem amit kell.kitesznek azok nem nézik,hogy vissza kell szereznem a gyerekeket.
245. reload (válaszként erre: 243. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 19:47
És mi van azzal a 2 állással, ahol nem tudtál egyszerre dolgozni?
244. reload (válaszként erre: 242. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 19:46
Mindenképp jobb egy havi 70 ezer ft-os fizetés, mint egy nagy semmi nem gondolod??
2012. febr. 10. 19:46
én is dolgoztam 39000 havonta.csak megszünt.azóta nem találok.
2012. febr. 10. 19:45
én ezt is értem.te nem érted hiába keresek 70000ret ha 95000 a hitel.ha nincs fizeztve kitesznek és nem kapom vissza őket,mert nincs lakás.az is veszélyeztetés.mindenképp olyan munkahely kell amiből kitudok fizetni mindent.nem reális?de mindegy ezt nekem kell megoldani.
241. reload (válaszként erre: 239. - 6ee0ffb012)
2012. febr. 10. 19:44

Annak idején végig csöngettem az összes boltot, öregek otthonát..stb ami a környéken van, hátha van valami meló még ha nem is hirdetik.

Egyetértek veled, ha valaki nagyon akar az talál valamit.

240. reload (válaszként erre: 238. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 10. 19:42
És mi az a minden, amit megpróbáltál?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook