Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak napi 5-6 órát van lehetőségem aludni.Mit szedjek, hogy napközben sem legyek fáradt, ne legyek ingerült, stb.? fórum

Csak napi 5-6 órát van lehetőségem aludni.Mit szedjek, hogy napközben sem legyek fáradt, ne legyek ingerült, stb.? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 24. 00:08
Viszont: az én húgom is úgy tud horkolni, mintha fát fűrészelnének, de vett valami műanyag orrgyűrűt, s ezt használva csökkenti a horkolást a tűrés szint alá. :)
14. Megan O'Conell (válaszként erre: 12. - Marcipan1)
2010. máj. 24. 00:05
Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel csak 1 gond van: rendszeresen használva az orrcsepp érszűkítő hatóanyagához a szervezet hozzászokik. Egyre nagyobb adag kell, végül nem lesz hatásos. Ezért van az, hogy náthánál is csak max. 4-5x naponta, 1 hétig használjuk.
2010. máj. 23. 09:17

Meditációval nagyon gyorsan lehet elaludni. Agykontroll sem rossz,ha végeztél, de ha nem probálj vissza felé számolni 100-tól és a képzeleted vidd el egy szép tengeri csobogásra,vagy esetleg zenére, de az első jobban

bejön, mert amikor a zenének vége arra felébredhetsz..Jó szundizást

2010. máj. 16. 17:06

Úgy néz ki, lett megoldás :)

A gyógyszertárban egy idős néni azt mondta, hogy adjak a férjemnek este lefekvés előtt egy-egy csepp Novorin gyereknek való orcseppet, az kitágítja a légutakat az orrban, és nem fog horkolni a párom.

Kipróbáltam! négy napon át adtam neki, és NEM HORKOL!!!! Én meg tudok aludni! Ma este nem adtam neki ( csak próbaképpen) és így orrcsepp nélkül úgy horkolt, mint régen...

Úgyhogy marad az orrcsepp!

11. syria (válaszként erre: 9. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 08:02
Akkor is horkolsz, ha nem háton fekszel?
2010. máj. 13. 12:47
Én magnézium pezsgőtablettát szedek.
9. szemmelver (válaszként erre: 6. - Syria)
2010. máj. 13. 12:40
n pl. horkolok és a horkolásgátló Sz@rt seér!
8. MelisUK (válaszként erre: 7. - MelisUK)
2010. máj. 13. 10:21
Pl van olyan is, akinek szimplán elég annyi, hogy ne háton fekve aludjon.
7. MelisUK (válaszként erre: 4. - Szemmelver)
2010. máj. 13. 10:20
Szerencsére van rá megoldás. :D Csak a horkolás annyi féle dolognak lehet a következménye, hogy általában sok idő, mire rájön az ember, hogy az ő esetében épp mit kell ellene tenni.
6. syria (válaszként erre: 4. - Szemmelver)
2010. máj. 13. 08:16

Dehogy nincs! A patikában is kapható (legalábbis régebben) horkolásgátló. Végső esetben meg marad a külön hálószoba.

De mindenképpen a horkoló érdeke is, hogy megszűnjön a jelenség

2010. máj. 12. 15:12
F;rjed nem tudja a gyerekeket ébreszteni reggel?
2010. máj. 12. 15:01
horkolás ellen nincs orvosság! vagy megszokod, vagy megszöksz:)
2010. máj. 12. 14:51
A páromat 5 hete műtötték orrsövény ferdüléssel és még mindig megvan a horkolás:(, pedig abban bíztunk, hogy hátha elmúlik, de sajna nem:(
2010. máj. 12. 14:24
Horkolás ellen is vannak különféle módszerek, amikkel meg lehet szűntetni, sok esetben pl súlyfelesleg okozza, de a garat/gége felé lévő izmok gyengesége is tud ludas lenni, ilyen esetben azt kell edzeni - erre jó egy bizonyos hangszer használata, aminek nem tudom a nevét, egy hosszú farönk, aminek üreges a közepe és nehéz megszólaltatni - mert az a bizonyos izom kell hozzá, ami el van lazulva a horkolóknál.
1. MelisUK (válaszként erre: 33. - Marcipan1)
2010. máj. 12. 14:21
A kedvesed nem ébreszthetné a gyerkőcöket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook