Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak kalandnak indult fórum

Csak kalandnak indult (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Benibi)
2013. jan. 2. 12:43

Tyű a nemjóját mibe dugtad az orrodat ibikee?! :D

Keress magadnak sürgősen inkább valami más elfoglaltságot!Nem lehet hogy a fiad házassága a te kotnyeleskedésed áldozata lett? :-O

16. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 15. - Töprengő)
2013. jan. 2. 12:20
No,no kiment egy cigire...,.)
2013. jan. 2. 11:52

Úgy felejtett dolgokat a fia.

A szemfüles anya akarva akaratlan belebotlott a kis ügyébe. Alábecsülte az anyukája szakértelmét a számítógég területén.

Furcsa ez a világ.

Ne nyomozz tovább.

Ha a fiad el akarja mondani a dolgait, elmondja.

Az azért furcsa : Férje a világ másik végén dolgozik, illetve nem ez, mert sok ilyen van...

Anyósra bízza a gyerekeket. Ez azért durva...

2013. jan. 2. 11:47

Szerintem se szólj bele, felnőtt ember a fiad, el tudja dönteni hogy mikor kivel mit csinál...

Örülj neki hogy nem zuhant depresszióba miután elhagyta az asszony, hadd élvezze kicsit az életet!

Ha csetelnek, abban még nincs semmi rossz!

A nő is biztosan fel tudja mérni mit csinál, ha neki megéri másfelé kacsingatni, biztosan nem egy mintaházasságban él!

13. anianiko. (válaszként erre: 1. - Benibi)
2013. jan. 2. 11:41

Miért nem lepődöm meg hogy olyan nővel akadt össze aki lepasszolja a gyerekeit és a férje távollétében egy tök más életet el.


Nyugi, sok ilyen akad. Csak azt nem értem, miért kell valakinek ennyire belefolyni a fia életébe. Jobban jártál volna ha nem tudsz róla. A dolgok úgyis kialakulnak, ez az ő életük, úgy cseszik el ahogy akarják. Nem tudod megvédeni ettől, ha még beleszakadsz is. Miért akarod hogy a fiad megutáljon?

2013. jan. 2. 08:26
Ja és még valami. Ha az a nő megcsalja a férjét akkor a házassága már valamilyen szinten "tönkre ment", az egész csak megjátszás, esetleg az anyagiakról vagy a gyerekekről szól, mindig találni magyarázatot miért nem lép ki :) Szóval nem igazán van mit menteni ha az érzelmi oldalát nézzük.
2013. jan. 2. 08:21
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy a fiad kivel kamatyol, egyáltalán hogy ut ezedbe arra gondolni, hogy TE majd megszakítod az Ő kapcsolatát?! Azt gondolom Te sem örülnél neki, ha anyukád bele akarna piszkálni az életedbe. Mindenki azt csinál amit akar, a következményeket kell vállalni ha kiderül, hogy mégsem volt jó ötlet. A partnerét pedig ne ítéld el, ebben a világban ez így működik, bárki bárkivel bármikor bárhol. Aki nem "olyan" az nem lesz hűtlen úgy sem, nem tudhatod annak a nőnek milyen a házassága amiből esetleg kiutat keres, még ha elvileg kalandnak is indul(t)...
2013. jan. 2. 08:20

Egy jo hazasagot nem lehet tonkre teni , akor sem ha a masik a villag masik vegen van.

Aki emlekszik esetleg milyen volt nallunk a regi rendszer , tudja, hogy a hatar atlepese nallunk nem igen volt lehetseges, csaladnak folleg nem.

Egy ferj megszokot.Otthon maradt 1 tinedzser fiuska , 2 kislany meg egy polyas kisbaba.

Mardt a remeny, hogy a dollgok egyszer megvaltoznak.

A polyas gyerek mar tipeg mikor regi rendszer osszeomlot, es a csalad kovethete az apat. A no biztosan tudom, hogy ra sem nezet mas ferfira.Apam huga volt, onen tudom. Elleg sokat logtam gyerekent nalluk.

2013. jan. 2. 08:18

Szerintem pedig nincs semmi abban, hogy "belekukkantottál" a dolgaiba. Nem rosszat akarsz, és amire rábukkantál, nem is péetykáltad el senkinek - remélem meg is tartod magadban. Én a te helyedben véletlenül a magánéletére terelném egyszer a szót - persze csak "véletlenül". De nem mondanék semmit. Azt sem árulnám el, hogy tudok valamit. Ha nyílt ember, és van ilyen szoros kapcsolat köztetek, akkor lehet beavat valamibe, és akkor tudod max. figyelmeztetni. Ha eddig nem jutottok el, akkor nem tehetsz semmit.....

De ne kutakodj tovább, így is eleget tudsz.

8. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 7. - RLindi)
2013. jan. 2. 08:01
Tovább mennék, még tanácsot sem nagyon lehet adni,mert lehet,hogy ez a kapcsolat lesz a legnagyobb szerelem,a legjobb házasság,vagy egy futókaland,vagy a legnagyobb szexélmény!
2013. jan. 2. 07:54

Hú, hát ez szerintem nagyon csúnya dolog amit csinálsz, ebbe nem szabad beleszólni, hisz már felnőttek.

Honnan tudod mi miért történik?

Ki tudja mit okozhatsz azzal,hogy közbeavatkozol.

2013. jan. 2. 07:40

Ilyen világban élünk, sajnos. Nem tudsz mit tenni, ha a nőnek csak addig kell, amíg a férje hazajön, akkor az még a jobbik eset. Én is elítélem az ilyet, de hidd el nagyon sokan így élnek, nem érdekli őket semmi csak a saját önző vágyaik, az hogy mások érzelmein áttaposnak, nem számít.

Felnőtt ember, ha elmondja neked, akkor adhatsz tanácsot, addig tényleg gáz lenne. Viszont érdeklődhetsz Te is van-e valaki neki...

5. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 1. - Benibi)
2013. jan. 2. 06:48
Egyaltalan ne szolj bele.
2013. jan. 2. 06:26
szerintem a fiad nagy fiú már,,ne szólj bele semmi kép.majd ő látni fogja. meg aztán ha tiltod ,rájön ,hogy a tiltott gyümi sokkal jobb,na akor fog még ragaszkodni az új nőhöz..
3. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - Benibi)
2013. jan. 2. 06:16
Nem gyerek már a fiad ,csúnya dolog kíváncsiskodni,kémkedni magánügyekben.
2013. jan. 2. 06:06

Magánügy, hogy a Fiad mit csinál.....



Ha tanácsot kér, akkor oké, na de így!????


Mindig kettőn áll a vásár...

2013. jan. 2. 06:02
Tizenegy évi együtt élés és egy évi házasság után a fiamat elhagyta a felesége,még most is szereti,család nincs.Nehezen tudja feldolgozni,bánatában internetezéssel tölti a szabad idejét.Még ez nem is lenne baj,de ott megismerkedett egy fiatal 2 kisgyermekes asszonnyal,akinek van férje csak kint dolgozik külföldön,most még csak ritkán megy el hozzá,amikor a nő a gyerekeket eltudja passzolni az anyósához.Én attól tartok,hogy a kisgyerekek a fiam véget elvesztik a békés családi életet az apjukat.A fiam nem tudja,hogy Én tudom,hogy kivel szorakozik,egyszer nyitva hagyta a facebok oldálát míg kiment dohányozni és bele néztem,hogy kivel csetel és akkor láttam,hogy egy asszony,és utánna megnéztem a nő adat lapját és akkor döbbentem rá,hogy ki ez.Milyen nő lehet ez aki fel áldozza a két kisgyerek életét,a férjét távol létében így becsapja és megalázza.Elítélem a fiam viselkedését,azt mondta többet nem kell neki komoly kapcsolat,ez is úgy indult csak kaland,de ahogy Én látom itt már kezd érzelem is kialakulni,hogyan tudnám megszakítani ezt a kapcsolatot,hogy a nő házassága ne menjen tönkre.Sajnálom a férjet és gyerekeket akik semmiről sem tudnak még,a facebokon a nő a férjének szerelmes szövegeket irogat,közben a fiamnak is,minden este későig,ilyen mocskosul becsapja.Kérlek benneteket adjatok tanácsot,hogy mit tegyek,vagy ne szóljak bele?Ezért éjszakákat nem alszom csak őrlödöm.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook