Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csak egy kis nátha... fórum

Csak egy kis nátha... (beszélgetős fórum)


2011. nov. 15. 18:32
Gyakorlatilag 3 éve mióta tanítok folyamatosan folyik az orron,nyáron van egy 2 hónap mikor nem,de amúgy mindig, és köhögök is valamennyire, folyamatosan felszakadóan. Az én orvosom azt mondta, ez van 20 év múlva már rekedt is leszek, 30 év múlva meg már a lábam és a hátam is fájni fog. Ezek mind tipikus pedagógus betegségek. Ez van.
9. zsufzs (válaszként erre: 1. - Etr4)
2011. nov. 15. 06:39
Szia! Én dettó így vagyok. Szeptembertől non stop rekedt vagyok, torokfájás, takony. llítólag majd megszokom. Az lehet, de már elegem van belőle. Eszek sok gyümölcsöt, vitamint, nem ér semmit. Szegény anyukám sopánkodik mindig a telefonba, hogy már megint beteg a hangom...el sem tudja képzelni mit csinálok hogy mindig megfázok. Én a sulira fogom.
2011. nov. 15. 06:20

Halldattassék meg a másik fél is. amikor a felnőtt ember is betegen, olykor tüdőgyulladással (volt ilyen a családomon belül) kénytelen elmenni dolgozni, mert külömben kirúgják, nincs olyan luxusra lehetőség, hogy otthon maradjon.

Én egy olyan ötletben gondolkodom, hogy mi lenne, ha lenne egy betegosztály az iskolában. Elméletileg van védőnő, ápolónő a suliban.

Egy pár ágyas kórházi szoba néha nagyon jó lenne.

7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Etr4)
2011. nov. 15. 05:49

sok gyümölcs, mozgás és arra kell gondolni hogy te ezt úgysem kapod el, meg persze az évek:D


és ha mégis az első pici tünetet érzed, rögtön mézes meleg tea, meg pluszba még gyümölcs

2011. nov. 15. 05:36
Gyerekek, én most vettem egy sópipát, lányom, aki tegnap azzal jött haza a suliból, hogy a tornatermükben (fűtetlen sátor) hidegebb volt mint kint, ezáltal délután szűnni nem akaró köhögéssel küzdött, sópipázott 15 percig és megállt a köhögés, és éjjel a hangját sem hallottam. 5000-ért vettem és 5 évig (ha naponta hsználod) bírja, nagyon megérte, ajánlom mindenkinek!
5. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Etr4)
2011. nov. 15. 00:32

Én is az ezüstkolloidot ajánlom. Én 2007 szeptemberétől 2008 márciusáig tüdő és hörgőgyulladástól szenvedtem. Épp hogy kijöttem a hörgő gyulladásból tüdőgyulladásom lett, amint helyrejöttem a tüdőgyulladásból újra hörgőgyulladásom lett és így váltakozott a dolog. Egy ismerősöm ajánlotta az ezüstkolloidot, és segített:)


[link]

2011. nov. 14. 23:37
Szedj ezüstkolloidot, c-vit-t, citromot, mézet. :)
3. patyoma (válaszként erre: 1. - Etr4)
2011. nov. 14. 22:51

óóó, látom még viszonylag pályakezdő vagy. Nyugi meg fog erősödni az immunrendszered és már nem fogsz mindent összeszedni.:) Ez olyan mint amikor a gyerekek elkezdenek közösségbe járni, ők is állandóan betegek először.

Különben meg megerősítés, sok folyadék stb, stb.és kitartás:)

2011. nov. 14. 22:40
Pályamódosítás?
1. etr4
2011. nov. 14. 22:38

Gyerekek kozott dolgozom, a gyerekeket hozzak 39 fokos lazzal, hanyassal, omlik az orruk, a szemuk, de behozzak. Hiaba telefonalnak a szuloknek, hogy vigyek haza es ORVOSHOZ oket, nem erdekel senkit.


A gond ebben csak az, hogy van egy gyerek, akinek a betegsegebol a szulo nem csinal nemhogy nagy ugyet, de semmifelet sem, viszont a tanarok FOLYAMATOSAN betegek, hiszen nem csak azzal az egy gyerekkel foglalkozunk, tobb, mint 100 gyerekunk van, akiknek 40-50%-a garantaltan beteg allandoan. Es amig egy gyerek megussza 2-3 nap lazzal, orrfolyassal (omlessel), napi otszazszori tusszentessel, ami termeszetesen a levegobe szall, hiszen a szulok nem tanitjak meg arra, hogy a kezet a szaja ele tegye, addig a tanaroknak valahogy sohasem sikerul ebbol ennyi ido alatt kikeveredni. Teljesen le van epulve a tanari kar, par honappal a kezdes utan ugy nezunk ki, mint a mumiak, ugy latogatjuk a korhazakat es az orvosokat, mintha csaladtagjaink lennenek mar. Allandoan lazasok vagyunk, vegtagfajdalmakkal kuzdunk, az orfolyas, torokfajas nem is extra mar egyikonknel sem. En szeptember ota eddig csak ket antibiotikum kuran vagyok tul es ORULOK neki, hogy csak ennyi, mert tavaly sokkal rosszabb volt. Van valami otlet arra hogy masszak ki vagy egyéb jo tanacsotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook