Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
292. 6ebf587766 (válaszként erre: 291. - 50bcf39cb3)
2009. ápr. 30. 12:15

Gratula a fogyáshoz:)

Mit csináltál hungexpoban?en is voltam fehovan is meg tuning kiállításon is.

291. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 282. - Gine)
2009. ápr. 29. 19:16
kb 1 hónapja kezdtem, és 4 kg lement, na meg a centik is szépen mennek le!:) De nézd meg az adatlapom, ott fel van írva ha érdekel!:)
2009. ápr. 29. 16:43

Sziasztok!

Na igen ezeket a fogyis szirszarokat én sem kultíválom ................ha azt a pénzt amit ilyen meg olyan kapszuláktra költöttem....,most örűlnék az összegnek.A bio CLA-tól kezdve (amitől nem hogy fogytam der ámjött 2 kiló) az adipexig(az valami borzalams volt enni nem ettem mert tényleg nem voltam éhes de olyan voltam mint egy zombi,egy igazi narkóóóóós,csak voltam a világba.majd 2 hétig szedtem de tényleg alig ettemépp egy minimális mennyiséget csak.........aztán már a barátaim kolléganőim szóltak rám hogy borzalams ahogy kinézek és ahogy viselkedek.Itt is van egy fórum oda leírtam a tapasztalataim ......nem igazán hatotta meg őket a történetem de ha valaki szedni akarja hát akkor szedje.Már én is rájöttem hogy csak életmód válátssal lehet eléri a kívánt alakot ,súlyt.......

289. c4cd20e0ca (válaszként erre: 288. - Gine)
2009. ápr. 29. 15:21

Igen, valami tisztítókúra szerű dolog ez.

:) Az epémmel most már nem sok problémám van szerencsére, néha érzem nehéznek a gyomrom, meg ilyesmi, olyankor egy epehajtó teát kell meginnom. A műtét előtt rosszabb volt, úgyhogy egyáltalán nem bánom. :)

288. Gine (válaszként erre: 286. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 29. 11:43

Ez tök jó.Akkot gondolom ez olyan tisztítókúrás vmi,ugye?Abbol veszem,hogy szebb lett tőle a bőröd.

Volt epeműtéted?Uh,az nagyon rossz lehetett,d egondolom már minden ok

2009. ápr. 29. 11:42
De én nem éreztem semmi ördöngös hatást... (ez lemaradt) :D
2009. ápr. 29. 11:40
Hát nem sokáig ittam, kb. 2 hónapig, és az íze, a vegetás vízhez hasonló, ezért nem is állt szándékomban tovább folytatni! :D A bőrömön látszott leginkább a változás, nem volt száraz, és eltűntek a mitesszerek az arcomról (na jó, csak nagyjából, de csökkent a számuk jóval, az biztos). A leendő apósomék mind a ketten itták, és fogytak egy pár kilót tőle, látványosan. Az egyiküknek gyomorfekélye is volt, és azt mondta, hogy jó arra is jó volt, legalábbis úgy érezte. Aztán annyi pozitívat mondtak róla, hogy mondtam, én is kipróbálnám, mert nekem is vannak időnként problémáim a nem létező epémmel(jobban mondva a helyével....). És ezért kaptam ajándékba tőlük egyet szülinapomra, az egy havi adag volt, ami nekem majdnem kettőig kitartott.
285. Gine (válaszként erre: 284. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 29. 11:31

Jól teszed,nem is szabad

És a zőld lötyi hatott?

284. c4cd20e0ca (válaszként erre: 283. - Gine)
2009. ápr. 29. 11:27
Elvetemült vagyok, de annyira nem, hogy ilyeneket megvegyek! :D Meg annyi feleslegem sincs, hála az égnek, hogy ilyenekhez nyúljak. Az egyetlen, amit próbáltam az a zöld lötyi volt, azt is ajándékba kaptam...
283. Gine (válaszként erre: 281. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 29. 11:23

Nem a citromléről beszéltem,hanem arról a sok hüleségről,amiket reklámoznak,tudod?

Nem kell bizonygatnod,csak beszélgettem

282. Gine (válaszként erre: 280. - 50bcf39cb3)
2009. ápr. 29. 11:21

Az jó!:)

Csak ezekkel a "csodaszerekkel" kell vigyázni,egyik ismimnek annó rendesen tönkrevágta a máját!

A diétával nincs is baj,ha vki nem viszi túlzásba,torna meg mindenképp kell mellé,mert egyébként nem olyan lesz a test,amilyenre vágyik az ember.

Te,hogy haladsz?

281. c4cd20e0ca (válaszként erre: 279. - Gine)
2009. ápr. 29. 11:20
Szia! Futok egy héten kétszer minimum, ezen kívül váltogatom naponta kedvem szerint, hogy pilatesezem, vagy erősítek, vagy csinálok akármilyen más tornát. Gyakorlatilag minden nap mozgok minimum egy órát. De hadd ne bizonyítgassam senkinek... :/ Most másról volt szó. A másfél liter vízbe nyomott 1 citromka leve, meg nem hiszem, hogy ártana akárkinek is.
280. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 279. - Gine)
2009. ápr. 29. 10:23
Én diétázok és tornázok is. Ha csak tornáznék, nem érnék el vele semmit, hidd el!
279. Gine
2009. ápr. 28. 21:32

Miért nem tornáztok inkább?Ez a sok nyavaja a gyomrotokat(esetleg a májatokat),meg a pánztárcátokat sem kíméli!

Naponta futni kell pár kilómétert,tornázgatni...ez nem kerül semmibe és tuti beválik!

Azt meg senki ne mondja,hogy nincs rá idő,meg nem bírja

Apukám 53 éves,dolgozik is,de hetek óta 3-4 km-t fut naponta,nem azért mert súlyfelesleggel küzd,hanem mert így fittebb lehet,tehát...,fúú,most ide kellene írnom azt a frappáns reklám szöveget,amiben mindenki csak kifogásokat keres,hogy miért nem csinálja ezt,vagy azt,de juszt sem jut eszembe:D

2009. ápr. 28. 19:25
Rajtam is elférne már a kozmetikus meg a fodrász keze... :S Kész vagyok mostanában. Nem baj, csak fejezzem ezt be... és akkorrrrr!!!!
277. c4cd20e0ca (válaszként erre: 276. - Dorottya84)
2009. ápr. 28. 19:23
Jaaaaj, ez biztosan csodálatos érzés!!! :) És az a szavalás is az lesz.... :) Hüp-hüp... :)
2009. ápr. 28. 18:35
Jajjjjjjj el is felehtem ma egyedül űlt fel Dorku baba,pityeregtem örömömbe.............édes Istenem mi lesz ha majd egy anyáknapi verset fog szavalni nekem,valoszínű zokogni fogok ;,0)
2009. ápr. 28. 18:32

Sziasztok!

Voltam ma szépűlni:hajvágás ,szemöldökszedés,festés......arckezelés....most tök jó a komfort érzetem.

Én is iszom ma citromos vizet csak némi teafiltert is lógatok bele :D:D:D:D:D muszáj innom teát mert érzem hogy valami gond van a torkommal :0(

2009. ápr. 28. 10:04

Vegetas víz?juj meg rosszul is hangzik:(

Azt hiszem akkor kihagyom..marad a citromos víz.

2009. ápr. 27. 19:34
Hát csajok az az igazság, hogy én egy idöben nagyon rá voltam kattanva erre a méregtelenítésre, és nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a löttyöt, a barátom szülei itták, és tölük kaptam ajándékba szülinapra egy dobozzal plusz hozzá a cseppeket. Azt hiszem az 1 havi adag, ami nekem majdnem kettöig kitartott olyan 10-12 ezer körül van. És csak közvetítökön keresztül lehet hozzájutni, mint az Avon pl, de úgy tudom, hogy 1 havi próbaadagot meg lehet rendelni a netröl is. Hogy jó volt-e? A böröm szebb lett, az biztos, az ize, olyan mint amikor vízbe vegetát teszel, és azt iszogatod egész nap. Fogyni én nem fogytam töle, de a leendö apósomék igen, mind a ketten! Mondjuk ök több ideig itták. De szerintem nagyon drága, teljesen mindegy, mi a hatása. Akkor is. Szóval ma nem ittam citromos vizet, mert mentem konzultálni, és nem akartam meglepetést :D
272. c8f7404b48 (válaszként erre: 269. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 27. 17:50
nekem nincs hasmenésem tőle de nem tartom kizártnak. nagyon drága ez a zöld löty huszon-harmincezerért láttam, de lehet csak vki rajtam akart meggazdagodni nem tom. szóval mennyi az az annyi? ma nem ittam még vizet mert hétvégén rosszul voltam és azóta is fájdogál a fejem néha. de sima ásványvizet iszok. holnap már folytatni akarom rendesen az ivászatot.
271. 6ebf587766 (válaszként erre: 269. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 27. 16:40

Lehet bizony mert a citromos viz elinditsa a bélműködést:)

Hol vetted a zöld lotyit en is ki próbálnám..volt vlmi hatása?

2009. ápr. 27. 16:39
Ez a lúgos víz olyan színű és olyasmi ízű mint a csapvíz,a rendes víz...........
2009. ápr. 27. 11:10
Sziasztok csajok! Én ittam egy időben ezt a zöld lötyit, nem volt rossz, de meguntam az ízét... Nem lehet csak ezt inni, már a víz is jól esik utána... Ja, és figyi már, az lehetséges, hogy ettől a citromos víztől nekem hasmenésem van??? Amikor iszom, másnap kész vagyok, akkor kihagyok egy napot, és minden ok. :S
268. 6ebf587766 (válaszként erre: 267. - Dorottya84)
2009. ápr. 26. 22:20
Nem néztem de az a lúgosító innivaló nem a zöld lötyi amit mostanában mindenki iszik?
2009. ápr. 26. 22:17

Lányok néztétek ma a két testőrt??????????

Mert volt benne a citromos víz fogyi,annyi volt a különbség hogy langyos vízbe kell belecsavarni a citromot mert így benne marad a c vitamin.Ja!!!!!!!!!!!!És a lényeg amitől FOGYNI LEHET és mellette a szervezeted rááll az egészésges étrendre ..........az nem más mit a lugosítás,a lényege az hogy ha lugosított vizet iszol akkor egy idő után a szervezeted át áll a helyes étkezésre a zöldségek ,gyümik lugosítanak a szénhidrát ,zsírok,édességek.....pedig savasítanak........ami hízáshoz és a narancsbőrhöz vezet.Szóval csak lugos vizet kell inni és egy idő után a szervezet automatikusan beállítja magát és csak ezeket az ételeket veszed magadhoz............EZ TÖK JÓL HANGZIK NEEEEEEEMMMMMM????????? Már csak azt kéne megtudni hogy hol lehet kapni ilyen lugosíó gépet vagy vizet ???Mert erről nem volt szó,gondolom reklámnak számított volna de utána nézek a neten holnap.

2009. ápr. 26. 20:58
én iszom a citromos ásványvizet! nem tom hogy konkrétan neki van e hatása mert kombinálom a 90 napossal.
2009. ápr. 26. 20:17

En múltkor voltam gyorben turiban,nagy csalódás volt..csak kinyúlt,szintelen nagy ruhák voltak,kisgyerekre viszont igen jok de felnőttekre semmi.


Na csajok citrom facsarás megy?kinél van mar változás?

264. c8f7404b48 (válaszként erre: 262. - Dorottya84)
2009. ápr. 26. 08:38

sziasztok. nem is tudtam hogy most volt a börze... én is szeretek turizni, amiket ott vettünk ruhákat egyik se jött még velem szembe.

a narancsbőrrel majd akkor foglalkozom amikor már elérem a kívánt súlyomat. kaptam egy oriflames készletet narancsbőrre, hasra mindenre, de még nem használtam.

263. Gine (válaszként erre: 262. - Dorottya84)
2009. ápr. 26. 06:06

Szia!:)

Ezt is lehet,hisz azért mert most ennyi kiló vagyok,az nem jelenti azt,hogy 28 év alatt nem ingadoztam én is pár kg-ot,ami nálam a seggre megy és kicsit kinyúlik a bőr.Ha kicsit erősítek rá,majd ismét kitöltődik kissé a bőrkém,remélem.:D

Nincs is igazán olyan nő,aki egyikkel legalább ne szembeslne.

Múltkor láttam a Horváth Évivel egy riportot,keresztbe volt rakva a lába,s tiszta narancs volt a combj,meg a Keleti Gyorgyi feneke sem szép látvány retusálatlanúl.Neki van narancs is,stria is,meg olyan plötty a hátsója:)

Szóval,dögöljön meg a szomszéd tehene is:D

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook