Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jún. 10. 23:49

Dia amúgy nem miattam szomorú, hanem a szarkeverő picigeci miatt, de nem látja be, annyira fogyatékos...


Jó volt neki ez a kis szarkeverés, nem tud a nagy seggén üldögélni, mert fáj neki, hogy a másik okosabb, hiába a biosz ötös, akkor is hülye maradt.


Ne aggódj tompa fejű baráném, töröltetem magam, a nagy örömödre, hogy ne zavarjalak az ide-oda gurulásba.

2009. jún. 10. 21:59
Ne lógasd az orrod lesz ez még jobb is :0))))))) nekem is szoktak ilyen periodusaim lenni.......majd lesz jobb is hamarabb mint gondolnád :D
2009. jún. 10. 21:46
főleg velünk, meg a ...-tal!:) Igaz Diusom!:D
409. 0c65e75393 (válaszként erre: 407. - Dorottya84)
2009. jún. 10. 21:30

Hát én mindentől,az élettől de majd boldog leszek :)))

Várom már.

408. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 407. - Dorottya84)
2009. jún. 10. 21:13
Tommy megbátotta... Meg egyebek...
2009. jún. 10. 21:07
Mi a baja Dajának?Mitől szomorú?
2009. jún. 9. 21:49
amúgy daja szegénykém elég szomi...:(
405. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 404. - Dorottya84)
2009. jún. 9. 21:48
bizony, lesz még egy bankett, aztán sziát mondok a sulinak végleg!:P legalábbis ennek!
404. Dorottya84 (válaszként erre: 402. - 50bcf39cb3)
2009. jún. 9. 21:46
Gratulálok!!!!!!!!!!!!! :0) Ügyi vagy!!!!! Akkor ez volt az utolsó felvonás??? Most már végérvényesen tiéd a nyár?
2009. jún. 9. 21:45

Sziasztok!

Csibike gondoltam rád a minap hogy tuti az összes rokon biztos a kedvenc kajáidat főzte........ aztán lehet nem így volt de én azt tapasztaltam hogy mindig ez van ha hosszabb idő után "hazatérünk" sütés főzés......


A többiekkel hogy miújság.............nem tudom??????

Pedig kíváncsi lennék hogy mi van Dajával meg Picibabyval...............ohhhhhhh a többieket már nem is említem Bettus és Tötyi!!!!!!!!!???????

2009. jún. 9. 21:37
Megvan végre a vizsgám, elmélet, gyakorlat 5-ös!:D
2009. jún. 7. 22:54

Sziasztok! Immár otthonról írok Nektek, megérkeztünk végre, és már a csomagok is szerencsére!!!! :)))))


Egyelőre nagyon jól érzem magam, kis lakásunkat csinosítgatjuk!! :)

2009. jún. 2. 22:11

Sziasztok!

csibike látod eljött a várva várt nap!!!Hurrá!És nagyon ügyi vagy hogy végeztél a szakdogáddal!!!!!!!Gondolom most azért nyugodtabb vagy.Ha megérkeztél azért majd írj hogy miújság persze majd ha eléggé kirokonoztad magad :0)))))))Addig is nagyon jó utat kívánok nektek!Pussz



Velünk minden oké,még mindig csak 2 fogunk van...........mármint Dorkunak :D:D:D:DVoltunk védőnéninél és több mint 1 hónap alatt csak 70grammot hízott ami nem a legjobb de már most vigyáz a vonalaira...........de azért nem fogom tömni mint a kacsát.........majd szép lassan növöget,hiába eszik ő ha mellette egész nap annyit mozog hogy nem lehet lelőni:0)))))

Remélem hamarosan egyik hétvégén ha szép idő lesz elmegyünk Gemencre kisvasutazni vagy Nagybörzsönybe kirándulni.........jó lenne kimozdúlni Pestről!!!!!!!!!!


A többiekel miújság?

2009. jún. 2. 18:57

Nna sziasztok Csajok!


Ma, ezelőtt kb. egy órával beadtuk a szakdogát. Végre. Semmit nem aludtunk az éjjel, hogy befejezzük :S De kész, zárás előtt 2(!!!)perccel adtuk le a titkárságon. Na most pedig, még össze kell dobni a bőröndöket, ugyanis holnap utazunk!!! A csomagokat tegnap adtuk fel, csak érkezzen meg minden!!!! :) Szóval ezért is nem írogattam ide mostanában, egyszerűen nem jutott rá idő! Holnap délelőtt indulunk, viszont csak későn, este 11 felé érkezünk meg Pestre! Végre!!! Alig várom, hogy lássam már a családot! Meg a kutyust, jaaaaaj :)

2009. jún. 2. 10:04

sziasztok...alig írunk mar ide.

Hogy vagytok?

Dorka jól van?

Csibike hogy állsz a költözéssel?

2009. máj. 29. 15:50

Sziaszotk!

Látom mindenki el van erre arra........ én csak azért nem írtam semmit mert csak a szokásos dolgok történnek velünk......... :D:D

De ettől írhattok mert én szívesen olvasgatom ki mit csinál vagy mit fog.

396. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 395. - Dorottya84)
2009. máj. 25. 06:23
nem baj, hogy regét írtál, legalább okulok belőle!:))
395. Dorottya84 (válaszként erre: 394. - 50bcf39cb3)
2009. máj. 24. 11:08

mikor letettem a technikusit 5.éven utána augusztus vége felé találtam munkát (ez assem 2004-ben volt)ez egy kávézó,cukrászda és szendvicsbár volt,ahol egymagam voltam pultos felszolgáló,reggel fél 7-től este 8-ig hétfőtől péntekig,450 ft-ost órabérért,nem voltam bejelentve,nem volt váltótársam.szóval 9 hónapig bírtam,az utolsó hónapokba már a tököm is tele volt így elkezdtem a műkörmös sulit amit hétvégenként csináltam TITOKBAN,aztán felmondta,a főnöknőnek (akit amúgy csíptem) adtam 2 hetet hogy keressen helyettem valki mást.Szóval én elég korrekt voltam.

Miután felmondtam akkor rá nem sokkal letettem a körmösvizsgát az oktatóm nagyon megvolt elégedev velem így állást ajánlott az ő szalonjába szép volt jó volt volt olyan nap hogy 6 óra alatt 15ft-kerestem,csak aztán mikor én nemm voltam épp ott akkor sutyiba megcsinálta az én vendégeim........így ott hagytam ,aztán erzsébeten(20ker) találtam egy másik szalont ahol nem akarta kialakulni a vendégkör így nem volt megérős,ezért tesóm adott munkát mint direkt marketinges,nem elektromos konyhafelszereléseket "árultunk"ez hasonló ahhoz amit ezek a buszos kiránduláson lévő bemutatók,jó duma kellett hozzá meg szimpátia és ennyi,ott is volt hogy egy 6 órás munkával 35-40 ezer ft-ot kerestem csak egy idő után leágazóban volt ........és több volt a kiadásom mint a bevételem,innen a Luxhoz kerűltem tesóm barátnője révén ez volt 2006-szept,itt be voltam jelentve jó volt a munka ennél a cégnél szervező voltam ,napi 6 órába telefonálgattam meglévő ügyfeleknek és új ügyfeleket is hívtam............szóval innen mentem el babázni.A főmökömnek mikor meg akartam mondani hogy babát várok nem is kellett semmit mondanom mert kitalálta igaz ő poénból mondta hogy csak nem babát vársz,mire én mosolyogva de igen..............nos az arcára fagyott a vigyor.......de aranyos volt

Bocsi hogy egész litániát írtam de nem tudok pár mondtaban válaszolgatni :0))))))

394. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 392. - Dorottya84)
2009. máj. 23. 16:22

te mit dolgoztál, mielőtt elmentél szülni?

Amúgy amit tanultam 3 év alatt, itthon kamatoztatni tudom, másoknak "rendelésre" tudok tortát csinálni, úgyhogy nem vész kárba a tudás!:)

2009. máj. 23. 16:09
Mi a mai napon punnyadtunk Dorka majd 2.5 órát szunyált persze vele tartottam én is:0) Nekünk is bár lenne kertünk meg egy klafa medencénk akkor tuti abban áztatnám magam.........jajj de jó is lenne.De ami késik nem múlik :0)))))
392. Dorottya84 (válaszként erre: 388. - 50bcf39cb3)
2009. máj. 23. 16:06
Na látod ezzel a vendéglátással én is így vagyok lehúztaam 5 évet a nagy semmiért...........soha többet nem akarok a szakmámba dolgozni,mert nem is szeretem és rabszolgamunka se ünnep,se pihenő......stb.stb.Ha újra kezdhetném tuti más szakmát választanék.Szívesen lettem volna (bár még lehetek) lakberendező.A lényeg a körmözést tovább kéne fejlesztenem és abbólélnem majd ha Dorka nagyobb lesz.
391. 0c65e75393 (válaszként erre: 390. - 50bcf39cb3)
2009. máj. 23. 10:20
Nekem meg tegnap kerti partira kellett mennem,rokonokhoz.En is szét untam magam.
390. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 389. - 0c65e75393)
2009. máj. 23. 10:19

én lehet kimegyek napozni a kertbe...:)

tegnap úgy szétuntam magam...:S

2009. máj. 23. 10:17

Sziasztok:)mit fogtok ma csinálni?

Ma is jo idő lesz:)de remélem nem lesz hőség mert azt nemszeretem...

388. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 387. - Dorottya84)
2009. máj. 23. 10:06

pék-cukrász vagyok, vagyis sütő-cukrász technikus! nem mindegy!:D

nyáron csak diákmunkára megyek el, és azután se szeretnék cukiba vagy pékségbe menni! elég volt nekem ez a 3 év belőle! Borzasztó. De ha el is akarnék menni, nézem az álláshírdetéseket, és egy munkát se találok maganak ilyen szakmába, mert csak dagasztó-kemencés pékeket keresnek, vagy legalább 10 év tapasztalat kell a cukihoz is...:S Így jártam. Majd írok önéletrajzot, aztán fényezem magam a versenyeimmel...:P


Drukkorok, hogy Dorkának minél hamarabb kibújjon a foga!:)

387. Dorottya84 (válaszként erre: 386. - 50bcf39cb3)
2009. máj. 22. 21:26

Szia!

A vizsgád jól sikerűl most már kilehet jelenteni hogy cukrász vagy??? :0) A nyárra mi a terved?


Dorku baba viszonylag jól azért csak viszonylag mert még mindig nem bújt ki a foga és ezért meg a meleg miatt is kis hisztis manó......semmi sem jó neki,így elég nehéz a kedvébe járni.Egyedűl azt csípázza mikor felemelgetem a levegőbe.......de az 5. perc után már leszakad a karom.

Ja előszeretettel szerelgeti a hangfalakat........egy percig sem hagyja hogy lustálkodjak:D:D:D

Velünk röviden ennyi!

386. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 385. - Dorottya84)
2009. máj. 22. 18:43
szia! én élvezem a suli nélküli életet és lazítok!:P Dorkával mi van?:)
2009. máj. 22. 18:28

Sziasztok csajok!


Na mi van veletek eltűntetek mint a zsebóra........???

2009. máj. 21. 15:50
szarul, mert szivattak...:S de a mai cuki az ment!:)
2009. máj. 20. 21:13

Sziasztok!

Picibaby hogy ment a mai vizsgád?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook