Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covid utáni hajhullás fórum

Covid utáni hajhullás (beszélgetős fórum)


1 2
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2022. jan. 27. 09:05

Együttérzek veled. A hajamra én is nagyon érzékeny vagyok. Pont most írtam a naplómban a bio kókuszolajról. Esetleg megpróbálhatnád hajmosás előtt bekenni, én azt tapasztalom, hogy vastagabbak tőle a hajszálaim és jobb a tartása. A fejbőrödre is mehet, de vékonyan, ne tömítse el a pórusokat.


És ha hosszú a hajad, talán vágathatnál is belőle, amíg rendbe jön.

14. Bichi (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2022. jan. 27. 09:04
Ne izgulj, nekem is hullott, de bár nem hamar, elmúlt minden hókuszpókusz nélkül.
13. Pasionella (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2022. jan. 27. 09:01

Rendben, majd megírom.

Ma reggel már bőgve mostam hajat. Hajmosás közben is nagyon hullik de kifésülésnél még rosszabb, két kézzel kellett megfognom és kidobni ami kijött :-(

12. Pasionella (válaszként erre: 10. - A7bb8tt)
2022. jan. 27. 09:00
Igen olvastam, azon gondolkodom, hogy inkább minden hajra való vitamint külön szedjek vagy inkább valami komplexet próbáljak.
11. michelle.r (válaszként erre: 9. - Pasionella)
2022. jan. 27. 08:57

Woooow! Tedd majd közzé, hogy mi az, hátha másnak is segít.

Ami pedig a CBD-t illeti, csak olajat, ne kapszulákat. Annak a gyomorsav jó részét kinyírja. Az olaj a nyálkahártyáról, a tápcsatornát kihagyva közel 100%-ban felszívódik.

2022. jan. 27. 08:55
Azért vasat is szedj, vashiány is állhat a háttérben.
9. Pasionella (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2022. jan. 27. 08:53

Köszönöm.

Most egyelőre odáig jutottam, hogy holnap a fodrászom ad valami csoda sampont meg ampullákat amik elvileg ilyen esetben is segítettek már.

8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Pasionella)
2022. jan. 27. 08:51

Nagyon ki vagyok képezve 🙃

Olyat keress, aminek a hordozóolaja is kender, és nem más. Aminek min. 500 mg a hatóanyagtartalma, aminek van tanúsítványa, meg tudod nézni, ki tesztelte, hol termesztették a kendert, stb. Ahonnan én vásárolok, pénz visszafizetési garancia is van. Ezekre kérdezz rá, mielőtt vásárolsz. Ha ezeket biztosítják, biztos lehetsz benne, hogy minőségi az olaj.

2022. jan. 27. 08:47
cannadorra-t néztem, nem tudom mennyire megbízhatóak.
6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2022. jan. 27. 08:41
Nem tudom, hogy nekik nőtt volna-e, ha nem kezdik fogyasztani az olajat. Nagyon légy körültekintő, mert tele a piac nagyon silány minőségű termékkel, arany áron. Most felvirágzóban van a CBD. 🙄 Ha nem találsz meggyőző minőséget, szólj, és összehozlak a "díleremmel".
5. Pasionella (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. jan. 27. 08:35
Utána nézek köszönöm. Nem nő sajnos helyette semmi, semmi baba haj ahogy a természetes hullasnal :-(
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2022. jan. 27. 08:34
Igen, sok ismerősömmel és néhány családtagommal is ezt történt. Nekik nagyon sokat segített a CBD olaj, 750 mg-osat fogyasztanak, azóta is. Ugyan ennek a cégnek van samponja és balzsamja is, pont tegnap találkoztam az egyik unokatesómmal, elég furán néz ki a 2-3 centis antennákkal a fején, ahogy kiállnak a tényleg eléggé leharcolt hajából.
2022. jan. 27. 08:34
Minőségileg is borzasztó, sosem volt vele gond, mindig szép hajam volt :-(
2022. jan. 27. 08:33
Igen, kolléganőm is panaszkodik. Hullik és csúnya is lett, minőségileg is romlott s haja.
2022. jan. 27. 08:30

Sziasztok. Novemberben estem át rajta, nem kerültem szerencsére korházban de nagyon betegen voltam otthon, szinte az összes tünete átment rajtam és majd 3 hétig voltam beteg.

Most egy hónapja kb elkezdett hullani a hajam, még elviselhető formában de aztán csak egyre rosszabb lett, mára már kb a fele kihullott és már alig merek hajat mosni mert olyankor még több, úgy jön ki vastag tincsként mint annak aki kemóra jár. Soha az életben nem hullott így a hajam, holnap megyek háziorvoshoz de nem tudom mit is tehet majd. Nagyon elvagyok keseredve mert ha ez így folytatódik pár héten belül az összes kihullik.

Próbálok szedni vitaminokat, c,d, zink, b... gondolkodom már rajta, hogy valami komplexebbet, kifejezetten hajra valót vegyek, nem tudom.

Állítólag a haj gyökereket támadja a covid és ezért hullik utána ennyire.

Nem tudom járt-e már valamelyikőtök így és esetleg volt-e rá bármilyen megoldás. :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook