Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


71. Meli25 (válaszként erre: 69. - Yanett86)
2010. ápr. 5. 13:25
Én minden nap itt vagyok, ha más nem, akkor mi ketten fenntartjuk a fórumot, de azért sztem néha benéznek a többiek is.
2010. ápr. 5. 11:51

Sziasztok! Engem is PCOval diagnosztizáltak 15évesen- amikor 8hó "szünet"után kerültem orvoshoz, aki 5évig hiába próbálkozott valami spontán vérzést kicsikarni belőlem csak gyógyszer hatására sikerült( vagy esetleg pár hó fogigátló után 70-80napra magűtól. . )21éves koromban állandó fogigátó szedést jevesolt-mindaddig amíg terhes nem szeretnék lenni. 7év (szünet nélküli) szedés után hagytam abba, ugyanis ennek következményekénz Candida probléma lépett fel, gyomor- és emésztés panaszokkal. Elkezdtem a C. diétát orvos segítségével, ami mellett persze nem szedhettem a fogigátlót-paráztam is h talán ismét hónapokat/éveket kell majd várnom egy rendes ciklusra. . és láss csodát(szerintem az étrend miatt) viszonylag normális, változóan de harmincpárnapos ciklusaim vannak, magától(volt 28. napos is:-)2, 5év után tavaly nyáron kezdtem el mérni is az ébredési hőmet, hogy idén jan. -tól belekezdjünk a babaprojektbe.

A ciklusaimnál nem voltam teljesen biztos abban h van-e peteérésem, mert ugyan ált. 18. nap körül, mindig leesett majd felszökött az ébredési hőm, de sokszor a luteális szakaszban nem igazán emelkedett nagyon meg és a cicim is feszült végig-ami ugye sárgatest elégtelenségre utal(ki tudja valóban volt-e tüszőrepedés?. . vagy csak egy cisztával több. . :-/).

Mecf. múlt hóban kezdtem szedni(1*850mg)21. napon és 4napra rá generált egy peeérést. . majd 14. napr rá a mensi következett. A köv. ciklusban (e hónap14. től) e mellett az 5. -9. ig napig Colstyt(1*1), majd 15. naptól 10napig hüvelytabblettaként progeszteront kell használnom.

Ma vagyok a 23. napon és csak remélem babásan, bár vannak gyanus tüneteim nem merek bízni benne: szédelgek, a hasam feszül, és olyan mintha "mindjárt megjönne", valamint alkalmankét szurkál is. A múlt 7en csak a mellb. voltak érzékenyek, pár napja viszont a cicijeim is magas ébredési hő mellett. .

Egyébként a gyógyszerek össz mellékhatása kijött rajtam-de persze mindent a cél érdekében ;-)

2010. ápr. 4. 20:11
Sajnálom, hogy így eltűnt mindenki, jó lett volna egy PCO-s babás ill PCO tapasztalatos fórumot élve tartani, de sajnos úgy látom nem sikerül! Mindenkinek sok sikert az életben és a babásodóknak meg sok kitartást és szerencsét! HA még is jönnétek itt leszek!
68. yanett86 (válaszként erre: 42. - Pocak25)
2010. ápr. 2. 20:18
Hogy vagy, nagyon eltűntél!?
67. yanett86 (válaszként erre: 66. - Verka)
2010. ápr. 2. 07:54
De hatni fog a kövi hónapban is, ha abbahagyod utánna is hat! Remélem hamar fogsz te is babásodni, én most pihibe raktam a dolgot, hátha a nem görcsölés bejön :-)
66. Verka
2010. ápr. 1. 21:28

Sziasztok, én sem szedem a következő hónapban, a doki szerint szedhetném még egy hónapig, és csak utána kellene szünet, de én nem akarom.

Ebben a hónapban jó sok mellékhatás megtalál :(


Drukk Nektek Csajok!

65. yanett86 (válaszként erre: 63. - Napzuhany)
2010. ápr. 1. 21:24
Én is neked! A PG 53 nekem sem műkszik :-)
2010. ápr. 1. 14:33
Ha valakinek kell PG53 szivesen odaadom, csak a szállítási költséget kell fizetnie, mert én nem tudom használni.
2010. ápr. 1. 14:21
Hahóca! A papírján az van, hogy én sem szedhetem a következő hónapban, de reménykedem, hogy akkor már nem is lesz szükség rá. Ebben a hónapban (április) sikerülnie kéne. :))))))) Yanett86 nagyon drukkolok nektek is.
62. yanett86 (válaszként erre: 61. - Napzuhany)
2010. márc. 30. 20:02
én is itt tartok, na akkor mindent bele, én már nem szedhetem a kövi hónapban, utánna viszont lehet megint!
2010. márc. 30. 08:16
Az első clostys hónapban görcsöltem több napig, a mellem feszült, hányingerem volt és minden, ami a terhesség jele is, és megjött. :( Most tartunk a második clostys hónapnál. Reménykedem.
60. yanett86 (válaszként erre: 59. - Verka)
2010. márc. 30. 07:59

Szia, bocsánat, de tegnap el kellett rohannom, én vizeleteset használok, mert nekem nem tetszik a PG53 vagyis az akkor jelzi, ha épp van :-) a vizeletes meg előre 24-48 órával, drága megoldás, de én a mikroszkópot a legelején feladtam! :-)

Bizakodom a késői PÉ-ben na meg az előzőben, de nem látok rá nagy esélyt, de már tudom, hogy mi lesz a megoldás, jövőhónapban kérek tüszirepit és progeszteront ugye a dupharson az az!

59. Verka (válaszként erre: 56. - Yanett86)
2010. márc. 29. 20:50

Na, akkor hajrá! :)

Nekem ovu mikroszkóp van, de nem igazán bízom benne, sokat jelez termékenységet, ebben a hónapban már a 9. naptól pozitív volt, múlt hónapban meg mensi előtt is.

Sokak szerint jóstesztként is működik.


Most megnéztem a duphaston tájékoztatóját, mellékhatás a mellfájás, úgyhogy attól.


Hogy vagy?

58. yanett86 (válaszként erre: 55. - Verka)
2010. márc. 29. 20:44
De még lehet nálunk baba! :-) Most még a kedvem is jobb, ma a meló sem volt rossz! viszont lehet bután hangzik, de belül úgyérzem megint meg fog jönni!
57. yanett86 (válaszként erre: 55. - Verka)
2010. márc. 29. 20:42
Az első clostilos hónapban a középidőtől nem tudtam még oldalra sem fordulni, éjjel arra ébredtem sokszor, hogy fáj a cicim és hatalmas nagy ez mensiig így is maradt, most nem fáj!
56. yanett86 (válaszként erre: 55. - Verka)
2010. márc. 29. 20:41
Az a furi, hogy nincs, múlthónapban már ilyenkor leszakadt a hasam, most a gyomrom fáj, de az a gyulladás miatt még most fog helyrejönni, vizsont pozitív lett az ovu tesztem! A 22. napon PÉ megint, mert volt egy 14-16 között is!
55. Verka (válaszként erre: 54. - Yanett86)
2010. márc. 29. 20:38

Helló Anett! Mi kb egy időben tartunk a ciklusunkba, van valami megérzésed, vagy jeled?

Nekem már ma elkezdett fájni a cicim, ez mensit szokott jelenteni, de még nagyon korainak gondolom a 21. napon, pláne hogy szedem a duphastont.

2010. márc. 29. 20:35
Nincs erre senki? :-( Csajok ne tűnjetek el!!!!
53. yanett86 (válaszként erre: 52. - Frencsuri)
2010. márc. 27. 20:53
:-) nekem sajnos csak pesti doki lenne jó! Remélem az enyém is megtudja csinálni!
52. frencsuri (válaszként erre: 51. - Yanett86)
2010. márc. 27. 12:22

Szia!

Nekem a saját dokim végezte a győri kórházban.

51. yanett86 (válaszként erre: 50. - Frencsuri)
2010. márc. 26. 19:17
Szia! Az nagyon jó, ma már nem félek tőle, csak hát egy doki kell még aki megcsinálja, te hol voltál?
50. frencsuri (válaszként erre: 49. - Yanett86)
2010. márc. 26. 14:26
Szia! Én errea annyit tudok mondani, hogy én évekig szedtem a Merckformint, s nem is kevés adagban, addig semmi nem történt. Aztán dokit váltottam, aki azt mondta, hogy felejtsek el minden gyógyszert, meg számolgatást, csak élvezzem az életet, de hozzátette, hogy azért egy ilyen műtét sokat dobna a dolgon. Hát pihentettük a baba témát, okt. műtét, majd felírta az első műtét utáni vérzés után a clostit, s meg is lett az eredménye. Bár nem vagyok orvos, de látod nekem kifejezetten jót tett, hogy nem szedek semmit. Pedig az IR-em nem volt valami tökéleteset, sőt!
2010. márc. 26. 08:03
Sziasztok, tegnap végleg elbizonytalanodtam, először is eldöntöttem, hogy megműttetem a cisztáimat, majd utánna olvastam és beijedtem, most jó vagy nem jó, ha megcsinálják? Illetve még mindig ott a kérdés, hogy miért nem kaphatok merkformint, ha az tényleg segít??? Ha valaki tud pesten egy jó endokrinológust, kérem írja meg nekem! Köszönöm és szép napot mindenkinek!
2010. márc. 25. 19:43
Hú, na végi olvastam mindenkit!
47. yanett86 (válaszként erre: 35. - Demeeri)
2010. márc. 25. 19:39
Szerintem érdemes megpróbálnod, mi nem veszíthetünk semmit, amíg nem jön össze a baba! :-( DE ÖSZZEJÖN!!! még ám hamar! :-)
2010. márc. 25. 19:37
Tegnap nagyon szerettem volna veletek beszélni "élőben, de nem tudtam jönni sajna!
45. yanett86 (válaszként erre: 40. - Jk)
2010. márc. 25. 19:37
Az nagyon jó!
44. yanett86 (válaszként erre: 43. - Meli25)
2010. márc. 25. 19:36
Szia! Én is PCOs vagyok, van külön téma de nem nagyon írnak! Kapsz valamilyen kezelést, mert hát 2 út van, ha babát szeretnél akkor clostil stb, ha nem akkor van kifejezetten pcos-oknak antitabi, ami segít! Neked mik a tünetek?
43. Meli25
2010. márc. 25. 11:18

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni Tőletek, most regisztráltam a fórumra PCOS-em van és szeretnék tanácsokat kérni. Tudtok segíteni, h van e külön téma erre?


Előre is köszönöm :)

42. pocak25 (válaszként erre: 41. - Demeeri)
2010. márc. 25. 10:35
Szia! nekem az orvos ajánlotta , mert az e vitamin segiti a a peteérést is. Sokan szedik. Mi szedtük a párommal és lett eredménye. Nekem a barátcserje nem volt jo meg a cickafark tabletta sem, csak a mastodynon csepp.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook