Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


101. Meli25 (válaszként erre: 100. - Monna02)
2010. ápr. 7. 11:50
Köszi :) A metformint mióta szeded? én merckformint szedek kb 8 hónapja
100. Monna02
2010. ápr. 7. 11:39
Köszönöm, kedves vagy! Én eléggé nehezen viseltem a Closty-t,bár első hónapom volt.. Felfúvódtam(ami kb. mostanra állt helyre,25.nap), émelyegtem, a fejem fájt..stb. ezért gondoltam, h most kihagyom, csak metforminozom..de még tel-en egyeztetem a dokimmal. Szorítok, hogy ok legyen a párod vizsgálata!
99. Meli25 (válaszként erre: 96. - Napzuhany)
2010. ápr. 7. 11:34
:( Annyira tudom, h mit érzel, de kitartás, nem szabad feladni!!!!
98. Meli25 (válaszként erre: 94. - Monna02)
2010. ápr. 7. 11:32
Szia, a párod műtétje után biztos minden rendben lesz és lesz hamar babátok :) Szerintem ha nem vagy rosszul a Clostytól és az orvos nem mondja, h hagyd abba, akkor ne hagyj ki egy hónapot, hagy hasson csak.... :) Az én párom is megy hétfőn a vizsgálatra, remélem legalább nála minden ok lesz
97. Monna02 (válaszként erre: 96. - Napzuhany)
2010. ápr. 7. 11:12
Sajnálom.. Meddig használtad? És milyen adagolásban?
2010. ápr. 7. 11:07
nem sikerült a clostis hónapom. Egyik sem. :(((
2010. ápr. 7. 10:44
E miatt azon gondolkodom, h a köv. ciklusban nem is szedem a Closty-t... Csak a metformint..
94. Monna02 (válaszként erre: 92. - Yanett86)
2010. ápr. 7. 10:41

Sziasztok, igen jól sikerült, nem nagy vacsi volt, 5en voltunk, és csak spagetti volt..de mindenki 2*szedett:-)

Yanett, sajnálom h így alakult! Fogom a csipiszt, új hónap- új esély ...félő nekem is így alakult 2-3nap mulva, ugyanis a párom spermogramm eredmélyeit tegnap vittuk vissza a dokijához... Úgy tűnik egy kis operációra lesz szüksége, ugyanis egy ér miatt "túlmelegszenek" a kiskatonái, és e miatt sok az elhalt,nem mozgó... De a többi részeredmény nagyon jó, a doki szerint ennyi elég lesz a "sikerhez". Állítólag nem komoly beavatkozás, de egy hét pihenővel jár..most azt kalkuláljuk mikor is lehetne. Tehát nagy szerencsém kellene h legyen, h ha most összejönne a baba ebben a hónapban..elvileg nem lehetetlen, de alig esélyes...:-/

93. Meli25 (válaszként erre: 89. - Yanett86)
2010. ápr. 7. 08:16
Sajnálom :( Pedig nagyon drukkoltam..... majd a következőnél sikerülni fog!!!!!!
92. yanett86 (válaszként erre: 91. - Monna02)
2010. ápr. 7. 06:52
Hűha jó hosszú volt az éjszakád! Jól sikerült a vacsi?
2010. ápr. 7. 00:08

Sziasztok, én ma egész nap házon kívül voltam, 6kor etem haza, akkor pedig kezdtem főzőcskézni, mert vacsoravendégek jöttek... holnap valamikor leszek..

Norculutot én nem szedtem..ill. tizenévesen írt ki a nokinőm...de akkor nem haszált..arra emlékszem..

90. yanett86 (válaszként erre: 88. - Meli25)
2010. ápr. 6. 19:38
itt vagy még?
89. yanett86 (válaszként erre: 87. - Meli25)
2010. ápr. 6. 19:38
igen, de beállítja később az igazit, viszont most barnás folyásom van, így most nincs baba.
88. Meli25
2010. ápr. 6. 19:29
HOL VAGYTOK?????? :( :( :(
87. Meli25
2010. ápr. 6. 08:31
Én azt hallottam egy dokitól, h a norcolut csak megvonásos vérzést eredményez, és az nem ugyan az mint a menzi.
86. Meli25 (válaszként erre: 79. - Monna02)
2010. ápr. 6. 08:30
Igen sajnos nekem inzulinrezisztenciám van, ezért szedem a merckformint :( Köszi az oldalt, mindjárt be is nézek :) Drukkolok Neked is!!!!!!!
85. Meli25 (válaszként erre: 83. - Yanett86)
2010. ápr. 6. 08:15
Nagyon drukkolok Neked!!!! Remélem babás vagy :)
84. yanett86 (válaszként erre: 75. - Monna02)
2010. ápr. 5. 20:53
Te szedtél valamikor nocolutot? Érdekelnének a tapasztalataid, addig is jó babásodást!
83. yanett86 (válaszként erre: 74. - Meli25)
2010. ápr. 5. 20:51
szerintem, ha nincs baba, akkor minnél előbb doki, hogy meghozza, így hamarabb jöhet a kövi ciklus ill a baba, ha meg baba van azt olyan jó tudni :-) Én most nagyon reménykedem 1 napja késik, de teszt negatív, remélem holnap már pozitív lesz vagy legalább nem jön meg!
2010. ápr. 5. 20:48
Nagyon sajnálom, hogy lemaradtam rólatok, nagyon örülök nektek!
81. Monna02 (válaszként erre: 59. - Verka)
2010. ápr. 5. 17:34
A mikroszkópot csak reggel használd, rögtön ébredés után, addig ameddig nem iszol-eszel semmit! Nekem sem sikerül sokszor elsőre látni a páfrányokat, olyankor 3-4 szer tisztítás után újbóli nyálmintát teszek rá.. és nállam levezethetp az a 4-5 nap amikor enyhék, majd erősödnek, és aztán a 4-5 nap lassan ismét csak foltokban enyhén látszanak.. De tényleg fontos reggel ébredés után csinálni ivás evés előtt mert pl. a sós kaja is páfrányosodást mutat!!
2010. ápr. 5. 17:15
Candida -diéta akart lenni az utolsó előtti-előtti sorban, bocsi
79. Monna02 (válaszként erre: 76. - Meli25)
2010. ápr. 5. 17:12

Én tavaly juni óta vezetem az ébredési hőgörbém a www.cilus.hu-n, nagyon jó kis oldal. E mellett Maybe Baby microszkópot is használok. És igen látszik mikor van pé.-d Amikor hirtelen leesik az ébredési hőd a cilus közepe felé(vagy kinek mikor) és utánna fent is marad magasabb hőn, mint a ciklus első felében, egészen a mensiig. De itt nézz szét, nagyon hasznos oldal szerintem: [link]

A pé.ig nem biztos h 14 nap tellik el-valószínű több is azoknak főként akiknek nem rendszeres, de mensiig mindig 14nap van pé.-től! 16-21 koromban sosem jött meg magától csak gyógyszerrel, vagy csak 70-80napra..majd 7év megszakítás nélküli fogigátló jött...3,5 éve hagytam abba Candida diéta miatt, azóta rendszeresen harmincpárnapra megjön.. Pé. A hőgörbém és a "páfrányos" mikroszkóp alapján ált. a gyógyszer nélküli hónapokban 18-19. nap körül volt. 2010 jan-tól próbálkozunk, és ez az első "gyógyszerkúrás" ciklusom. TErh. cukorszintet nem néztek evvel kapcs. ..de valamikor 3-4 éve igen, mással kapcs., de akkor rendben volt. De az inzulinrezisztenciát is szokták nézni...mert az is számít..(lehet előbbivel minden ok, utóbbival gondok lehetnek) Szerintem nekem a koromra való tekintettel ezt a "vizsgálat kört" kihagyta a dokinő.. Egyébként a hormonjaimat nézte, ott minden ok volt(a tesztoszteron a padlón..:-),+ 2 mért érték volt picit alacsonyabb a normáltól, de szerinte az nem kell hogy beleszóljon-ám ha 3hó alatt nem lesz baba, endokrinológust is fel kell keresnem. Szerintem nekem a Candida segített sokat- és kb. 80-90%ban megegyezik a PCOsoknak ajánlott diétával. Én annak tulajdonítom a javulást:-) Egyébként én a Siofor 850-et szedem, 1*1-et

78. Meli25
2010. ápr. 5. 16:33

YANETT de kár, h pont most nem vagy itt :(

Pedig most 3an tudnánk beszélgetni.........

77. Meli25 (válaszként erre: 75. - Monna02)
2010. ápr. 5. 16:32
Az előző üzi is a te válaszod, csak nem jelöltem be :)
76. Meli25
2010. ápr. 5. 16:31
Még soha nem hőmérőztem. A hőmérőzésen látod, h van peteérésed? Amikor elkezdtem szedni a merckformint, akkor én is nagyon rosszul voltam tőle, abba is hagytam és most az XR-t szedem, ez nyújtott felszívódású, ettől semmi bajom nem volt, 2*1-et kell szednem naponta. Neked mindig megjön időre? Mióta próbálkoztok? Mennyire lett rossz a terheléses cukor eredményed?
75. Monna02 (válaszként erre: 74. - Meli25)
2010. ápr. 5. 15:29
Fogom a csipiszt babaügyben! Én csak szombatra nem várom-de nem reménykedem a szerencsémben..inkább akkor örüljek meg ha tényleg úgy lesz. Nekem az első hónapom volt meckf. de eléggé émelyegtem tőle..és aztán még a closty. hatásairól nem is meséltem..:-( milzen adagban szeded? És figyled közben az éberdési hődet-peteérésedet?
74. Meli25 (válaszként erre: 73. - Monna02)
2010. ápr. 5. 14:27
Jövőhétem mindenképpen csinálok tesztet, mert a páromnak 12-re van időpontja vizsgálatra és ha esetleg terhes vagyok, akkor megkímélem ettől, csak tényleg nem merek eménykedni, mert már 4 éve próbálkozunk, én is PCO-s vagyok, most olvastam, h a PCO fórumon is írtál, én is szedem a merckformint már kb 8 hónapja és eddig elég szépen megjött időben, de már a múlhónap is nehéz volt, akkor aszt hiszem 38 napra jött meg és akkor sokáig fájtak a melleim, ezért nem merek reménykedni, de amúgy pont mennék hormonvérvételre ha megjönne végre.
73. Monna02 (válaszként erre: 72. - Meli25)
2010. ápr. 5. 14:09
Szerintem elég esélyes lehetsz babásodásra, ezek ennek a jelei is lehetnek. De ha nem mersz tesztet csin. keress fel egy nődokit, ilyenkor már ultrahanggal is megállapítható mi a helyzet.. márcsak azért is mert: 1. ha babás vagy igen indokolt pl. vitaminok, folsav szedése..minél korábban! És: a mellfájás utalhat a progeszteron alacsony szintjére, ami megindithat egy vézést-vetélést.. 2. ha nem ez lenne az ok a késésre, jó lenne tudni, nem-e ciszta állhat a dologba..stb. Én mindenképp "utánna néznék". Elhiszem, h félsz a csalódástól, de megeshet h ezzel esetleg akaratod ellenére árthatsz is..ezt fontold meg szerintem.
72. Meli25
2010. ápr. 5. 13:28
Egyébként meg nem tudom, h már megint mi lehet velem, mert 4,5 hete iszonyatosan fájnak a melleim és ma már a 43. napon vagyok, de nem jön meg pedig sokszor érzem az előjeleit, de semmi. Ez csak azért rossz, mert ilyenkor mindig van bennem egy pici remény, h hátha azért nem jön meg, mert végre pocaklakóm van, de nem merek tesztet csinálni, mert ha csak egy csík, akkor nagyon kiborulok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook