Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt tablettát ki írhat fel? fórum

Clostilbegyt tablettát ki írhat fel? (tudásbázis kérdés)


2019. okt. 10. 12:58
Nőgyógyász
8. Panna07 (válaszként erre: 7. - 7700c510ac)
2019. okt. 9. 15:43
Akkor valóban nem indokolt nalad az átjárhatósági vizsgálat. Remelem mihamarabb sikerrel jártok!
2019. okt. 9. 15:21

Valóban nem gondoltam át teljesen.

Az elmúlt ciklusom követéssel ment.

Június végén teherbeestem, valószínűleg nincs gond az átjárhatósággal. Szeptemberben csinálták volna, de mivel közben teherbeestem, nem csinálták meg, azt mondták nem indokolt már.

Megvárom a januárt, akkor lesz egy éve, hogy próbálkozunk. Aztán megyek a reprodukciós központba.

Aranyosak vagytok, köszönöm az infókat.

6. Panna07 (válaszként erre: 1. - 7700c510ac)
2019. okt. 9. 13:29
Szia! Volt átjárhatósági vizsgálatod? A Clostilbegyt kúra előtt szükséges, mert ha ne adj isten ott gond van, akkor felesleges a gyógyszerezés, meg ahogy Delbuk is írta, nem egy gyenge gyógyszer, ultrahangos követés kell, és kevés ideig szabad szedni.
5. delbuk (válaszként erre: 4. - 7700c510ac)
2019. okt. 9. 13:01
Ahogy a doki előírja az eredményeid alapján. Csak úgy nem érdemes neki ugrani, mindenképp csak akkor, ha van ciklus követés is - azaz mész és uh-n nézi is a doki, hogy milyen eredménye van, mert elég nagy galibát tud okozni sajnos.
2019. okt. 9. 09:02
Megtaláltam, a ciklus 3. vagy 5. napján kell elkezdni a tájékoztató szerint.
2019. okt. 9. 08:59

A szedését melyik nap kell elkezdeni?

Ma vagyok a 3. ciklusnapon.

2019. okt. 9. 08:55
Persze nőgyógyász is.
2019. okt. 9. 08:52

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy CLOSTILBEGYT-t a nőgyógyász is írhat fel? Vagy csak a reprodukciós központban?

Biztosan kapnék rá választ valamelyik fórumon, de nincs időm annyi hozzászólást most végigolvasni.

Hálásan köszönöm, ha valaki válaszol rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook