Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg cikizni fogják a gyereket az iskolában, ha iPhone helyett Toshiba Handibookot veszek neki? fórum

Tényleg cikizni fogják a gyereket az iskolában, ha iPhone helyett Toshiba Handibookot veszek neki? (tudásbázis kérdés)

26. Érdekes73 (válaszként erre: 16. - Bozsu55)
2022. júl. 9. 12:28
Írhat neki levelet is...
25. f6e17c1dbe (válaszként erre: 24. - Violet18)
2022. júl. 8. 14:46
Troll, ne válaszoljatok neki.
2022. júl. 8. 13:44
A mai világban nehéz gyereknek lenni. Nálunk is iphone láz van, de nem vettem meg, nem cikizték emiatt. De. Amit látok, a kis suhancojkon ott villognak a qva draga Nike cipők, ez sem normális...
23. michelle.r (válaszként erre: 22. - Kacsahercegno)
2022. júl. 8. 12:50
Már ott gyanakodhattunk volna, hogy i-vel írta. Remélem, legalább jól szórakozik és szüljön sünt 😃
22. Kacsahercegno (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2022. júl. 8. 12:47
Amúgy én is, el is kezdtem írni hogy egyáltalán miért venne telefon helyett egy tabletet, azért fogják gúnyolni a kölköt inkább, de inkább rákerestem... Erre kijött a videó amit alább linkeltem is. :D
21. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Babyapocakban)
2022. júl. 8. 12:37
Minden részről kapunk egy fórumot.
20. michelle.r (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
2022. júl. 8. 12:33
😎 a kis genyóóó, már épp utána akartam nézni, hogy mi a manó ez 😎 😎 😎
19. michelle.r (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. júl. 8. 12:31
Egyetértek. Az első iphone-omat, egy 3 GS-t ajándékba kaptam, nem hiszem, hogy megvettem volna. 6 évig használtam, de azóta csakis almás cuccokat veszek.
2022. júl. 8. 12:08
Na, a nyírpityerés poszt írója nagyon aktív.
17. K-né Zsóka (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
2022. júl. 8. 11:09
Köszönöm az infót, én sajnos komolyan vettem a fórumindítót. Remélem jól szórakozott és egyszer majd élesben is átélheti a fantáziája szőtte dolgokat.
16. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 10:36
Üzend meg neki a szomszéd sráccal.
2022. júl. 8. 10:21
Egy újabb, magát viccesnek gondoló anonim.
14. babyapocakban (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
2022. júl. 8. 10:19
Az tényleg ember segíteni akar, és kiderül, hogy megint csak vicceskedik valaki. Szánalmas.
13. babyapocakban (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. júl. 8. 10:18

Ezt vitatom, de nem is erről van szó.

Egy gyerek telefonjánál mi számít? Tudjon a szüleivel üzenni/beszélni, legyen rajta fényképezőgép, internet, youtube, insta, snapchat, tiktok meg játék, stb.

Ehhez nem kell iphone, az ebben az esetben igenis csak márkanév. Nem manager, hanem gyerek. Nem kell a státuszszimbólumoknak már ebben a korban bedőlni.

2022. júl. 8. 10:15
Amúgy ez egy idézet a South Parkból. Nincs olyan hogy Toshiba handybook :-)
2022. júl. 8. 10:05

Amúgy szerintem nem ciki. Bár az itt válaszadók többségének van értékrendje. A mai gyerekeknek nincs még annyira kialakult, vagy már akinek alakult volna, azt is beszippantotta a közösség! Az én időmben is volt már emiatt cinkelés (nekem és pár társamnak nem jutott tamagocsira, ami annak idején 600 forint volt) így ki lettünk közösîtve. Szerintem ez mostanra csak jobban elharapózott. Hála ennek az anyagias köcsög társadalomnak. 😩

Már elnézést…

Ebből a hendi akármiből nincs valami olyan ami nem Toshiba? Mondjuk Huaweii vagy ilyesmi. Azért lehet az más lenne. Érted?

10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2022. júl. 8. 09:58
Azért túlzás lenne azt állapítani, hogy az iPhone csak egy márkanév. Messze a legjobb az összes közül. Ez saját tapasztalat! Én sem hittem volna! 😊
2022. júl. 8. 09:53

Az enyémnek csak gombos telefonja van. Se internet, se semmi. Csak hívás, sms.

Ha cikizik, akkor hülyék, ha hagyja magát felhúzni a hülyékkel, rosszul teszi. Te meg azt veszel neki, amit az eszed-szíved diktál.

2022. júl. 8. 09:50
iPhone... Én magamnak sem veszek iPhone-t, pedig megtehetném. A gyereknek meg azt tanítom, hogy attól, mert van pénzünk, nem kell feleslegesen kiszórni olyan drága dolgokra, amikből van a célnak megfelelő olcsóbb verzió is, főleg, hogy bármikor fordulhat a kocka. Lehet, h nem mindig leszünk úgy eleresztve, mint most. Aztán egy hét múlva, meg foghatod a fejed, mert a gyerek vagy a társai eltörték a cuccot, persze kifizetni neked kell. Mellesleg, ha már gyerekként iPhone-t kap, mit adok neki később? 18 évesen lehord majd a sárga földig, mert nem toltam a feneke alá kocsit és lakást?
2022. júl. 8. 08:58
Haha nagyon vicces :-) [link]
2022. júl. 8. 08:21
Lehetséges, hogy cikizni fogják érte, mert a gyerekek ilyenek. De főleg azon múlik, hogy akarnak-e fogást találni rajta vagy nem. Ha valakit bántani akarnak, bármivel kigúnyolják. Az én nagymamámat azért bántották annak idején, mert kopott volt a cipője. Gyerekként mindig irigykedett a bíró vagy nem tudom kinek a lányára, mert neki új, fényes cipője volt. Ha nincs rá pénzetek, akkor nincs rá, és kész. Nem ettől lesz sanyarú a gyerekkora.
2022. júl. 8. 08:07

Előfordulhat sajnos. Hány éves?


Mondd el neki, hogy nincs rá keret, a márkanév megvásárlása felesleges dolog! Az enyémek még kicsik, de már szoktam nekik mesélni arról, hogy mi az igazán fontos az életben. Remélem megragad bennük.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 07:11

Tényleg azt hiszed, hogy minden szülő meg tudja venni az apple termékeket? Egyáltalán honnan jött ez a "cikizés" dolog? A gyereked mondta, vagy tőleg jött ez?

Ha ennyit nem tudsz megmondani a gyerekednek, ott valamit nagyon elszúrtál a nevelése során. Gondolom eddig sem hitte azt, hogy úsztok a pénzben...

2022. júl. 8. 07:10
Ez most komoly? Feszengsz, mert magyarázkodnod kell a gyerekednek? Bízzál abban, hogy értelmes gyereket neveltél, nem egy elkényeztetett kölyköt, aki azt hiszi neki mindenből a legjobb jár. Beszélj vele őszintén, lehet megfogsz lepődni.
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 02:48

Meg tudja rajta a feladatot a oldani? Mert ha igen, nem tudom, mit magyarazol.

Nekem sem voltak Disney's fuzeteim, csak a legolcsobbak. Attol meg, ha tanultam osztaly elso lettem dicserttel, es versengeket nyertem.

Ha cartam odafigyelni oran, akkor eletem a kettes-harmast.

Talan a teljesitmenyt kellene eloterbe helyezni, nem a markat.

Es ha erre tanitod, neki nem lesz a vilag olyan 'felssines es romlo".


Neked nem voltak egyeni sikereid Micimackos vonalzo meg korzo nelkul, hanem egy regivel?

Ha csak a legkisebb is, hogy megertetted, es most ha at kell adni, tudsz segiteni?

2022. júl. 8. 00:14

Nem vagyunk gazdagok és azt mondják ugyanannyit tud feleannyi pénzért.

Hogy mondjam el neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook