Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cickafark ülőfürdő... fórum

Cickafark ülőfürdő... (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 28. 11:38
Kipróbáltam az ülőfürdőt, nem tudom, hogy ért-e valamit, gondolom, ez az egy alkalom nem nagyon. Nem érzem, hogy gond lenne odalent. Legutóbb, mikor cickafark teát ittam, enyhe menstruációt váltott ki, alig éreztem meg, ami jó. De úgy tudom, azt csak peteérésig javallott inni, aztán palástfű. Kipróbálom az irrigálást is. Mindenképp el fogok menni egy másik dokihoz.
13. Hitta
2012. ápr. 27. 12:38
Szia! Nekem méhszájseb miatt volt gyulladásom, és elég sokat szenvedtem vele, mert az orvos csak a kúpokat írogatta fel és hajtogatta hogy ez gyulladás. Aztán meguntam és leváltottam, azóta ecsetelgetik nekem és szépen gyógyul. Viszont ami a legtöbbet segített, az a cickafark tea volt, ittam és irrigáltam is vele. Amíg használtam a teát a fele akkora lett a sebem! Ezt az orvos vette észre az utolsó ecsetelésnél. Szerintem próbáld meg az ülőfürdőt nyugodtan (vagy irrigálhatnál is), de azért rákérdezhetnél a méhszájsebre, ha majd mész kontrollra.
2012. ápr. 27. 11:29
Hááát a kezelés első napjaiban f..tam-hánytam aztán b6-al szedve már jobb volt Lactív-ot a bélflórára de a hüvelyem begombásodott amint ez várható volt..de már kikezeltem..inkább annyi hogy ami még életemben nem volt hatalmas sávszerű csalánkiütéseim lettek a 10dik napra ami még most így lassan egy hét után kezd javulni..
11. Mazsinka (válaszként erre: 10. - Sylvia31)
2012. ápr. 27. 10:40
Durva. Azért ennyi antibiotikum nem csinált máshol meg bajt a szervezetedben?
2012. ápr. 27. 10:18
Jó kérdés..elméletileg mutatnia kellene a crp-nek vagy a vérsüllyedésnek egy szakembert ezt jobban tudja de igen látszódia kellene..De az én rákszűrésem is negatív és ez hogy lehet miközben durva bakteriális gyulladás zajlott a hüvelyemben brutál mennyiségű Augmentin 10napi 1500mg naponta hozott helyre..na???Nem tudom nem értem..
2012. ápr. 27. 10:11
Azt azért még mindig nem értem, hogy lehet az, hogy voltam vérvételen, tökéletes lett a vérképem, aztán meg a nőgyógyász megállapítja, hogy van egy ERŐS gyulladásom. A vérvételen nem kellett volna ezt látni? Ezzel az erővel más góc is lehetne a szervezetemben...és azt sem mutatná ki. Ez nekem magas.
2012. ápr. 27. 09:53
Nagyon szívesen!És ne nyugodj bele ez nem játék!!A hajhullás is a gyulladástól van tuti!!Ja én most már a helyedben pont NEM KEZDENÉM EL a cickafürdőt hogy LÁSSA az új doki mi a baj..Most csak pont annyira fogod lehűzni a gyulladást hogy lehet az új doki is közli hogy nincs itt semmi baj és elhajt..Magándoki minél hamarabb és majd utána cicka!!
7. Mazsinka (válaszként erre: 6. - Sylvia31)
2012. ápr. 27. 09:50
Most megint arra gyanakszom, hogy felerősödhetett, mert télen kezdődött valami változás a szervezetemben, erősen hullott a hajam, azt mondják, hogy a gyulladás miatt. Akkor a fogammal is baj volt, azt megcsináltattam, szépen elmúlt a hajhullás, most meg megint rákezdte. Nem olyan intenzíven, de hullik, talán ez is közrejátszik benne. A doki nem tudta, hogy méhszájseb-e vagy mi!!!Aztán csak letudta annyival, hogy gyulladás...adott valami kúpot és kész. Lehet, hogy felkeresek egy privát dokit, aki legalább érti a dolgát. Addig is gondoltam, kipróbálom ezt a cickafark ülőfürdőt, hátha előremozdítja a gyógyulást...kösz a segítséget!
2012. ápr. 27. 09:44

Akkor próbáld meg de ahogy itt már előttem írták a gyulladásra a meleg tényleg nem jó max testhőmérsékletű legyen és nem tudom hány percig szabad Maria Treben könyvében nézd meg ha megtudod mert nem mindegy!!Egyébként még régen vagy 15évvel ezelőtt volt nekem is vmi ilyesmi nem méhszájseb(azt egyébként műteni szokták)hanem ismeretlen eredetű gyulladás a hüvelyben én akkor irrigáltam vele egyszerűbb is volt mint ücsörögni benne és szépen helyrehozott..

Most nekem Augmentin kellett a gombakúpok értelemszerűen semmit nem csináltak csak jól szétmarták a hüvelyhámomat bakteriális eredetű volt a gyulladásom..

ja,a rákszűrésem negatív emellett most csináltattam meg nekem a bő folyás és a folyamatos diszkomfort-érzés jelezte..

5. Mazsinka (válaszként erre: 2. - Sylvia31)
2012. ápr. 27. 09:23
Semmit sem mondott, legfeljebb azt, hogy nem tudja, talán méhszájseb, de aztán a rákszűrés eredménye megjött, és anyit mondtak, hogy nem vagyok rákos, csak erős gyulladásom van. Közben elhasználtam 12 kúpot, azóta nem voltam nála, hogy mi a helyzet. Én őszintén szólva semmit nem érzek odalent. Mármint...olyan, mint volt. Nem mondtam volna meg, hogy erős gyulladásom van, talán néha szurkált picit, ennyi.
2012. ápr. 27. 09:19
Gyulladásra általában nem jó a meleg.Esetleg szobahőmérsékletű.De az nem lesz túl kellemes.
2012. ápr. 27. 09:18
Szerintem jó rá.
2012. ápr. 27. 09:18
Szia nekem is nemrég erős gyulladásom volt nőgyógyászati neked mi okozza?Csak azért kérdezem mert ha bakteriális fertőzés(mint nálam kiderült)akkor arra antibiotikum kell a cicka ezen nem sokat fog javítani..A dokid mit mondott mitől van?Nem adott gyógyszert?
2012. ápr. 27. 09:13
Tegnap beáztattam a gyógynövényt, hogy majd ma kezelésbe veszem magam, s most olvasgatom a leírásokat, hogy többek szerint nem ajánlott gyulladásra használni (pedig a cickafark gyulladáscsökkentő), hanem csak felfázás esetén. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta erős gyulladásom van, használtam kúpot is, és ezzel is szeretném segíteni az ügyet, bár őt erről nem kérdeztem meg, utólagos ötletként vetődött fel. Akkor most vehetek ülőfürdőt avagy sem? Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook