Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chipolino ultra, flora vagy leo babakocsi. Átfordítható tolókarú sportkocsik. Tapasztalatok? fórum

Chipolino ultra, flora vagy leo babakocsi. Átfordítható tolókarú sportkocsik. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 25. 19:59

Szia . Nekem nincs még egyik sem.. De én is nézegetem őket.. Nekem a Flora tetszik a legjobban.. Újszülött kortól használható, jól téliesíthető, és vaterán hozzájutsz olcsón :)

KÖnnyen cipelhető, mégis strapabíró.. én azt ajánlanám saját magam számára is :)

Bocsi, hogy úgy írtam, hogy nem használom.. de véleményem már van róla.. fogtam és toltam már egyet, nekem nagyon megtetszett :))

2011. ápr. 8. 10:07

a fent leírt babakocsikról van valakinek tapasztalata? az ultra lenne nekem jobb, mert nagyobbak a kerekei, de állítólag 11,5kg-os, bár máshol meg 9kg-t is olvastam. Viszont nem meleg, hogy ennyire ki van párnázva? a flora viszont csak 7,5kg, és van rajta zseb a kupolán. A leo pedig szintén kissé nehéz, 10,8kg...

mivel a lakóhelyemen nem árulnak ilyet, neten tudnám megrendelni, de előtte érdekelnének a vélemények, akinek van valamelyik is ezek közül leírná a jó/rossz tapasztalatait?

köszi

(igazából nekem már 9hós lesz a bébi, így elég lenne a flora is, az olyan rohangálós, pici fajta? az ultra szélesebb és nagyobb? vagy nem?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook