Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit jelent az, ha a babakocsin az ülőrész átfordítható? vagy tud valaki mondani átfordítható karú sportkocsit? fórum

Mit jelent az, ha a babakocsin az ülőrész átfordítható? vagy tud valaki mondani átfordítható karú sportkocsit? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 8. 09:59

sziasztok!!

jaj megtaláltam amit kerestem!!! demindjárt megnézem amit ajánlottatok, köszi!

amit én találtam sportkocsiban a chipolino ultra, flora, és a leo. Az ultra lenne a legjobb, de túl nehéz 11kg(bár máshol meg csak 9kg-t írnak..). A flora csak 7,5kg-os! és átfordítható karos, a lábtartó is állítható, teljesen dönthető, a kupolán pedig van egy kis zseb pénztárca stb-nek. Pont ilyesmi kellene..

8. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. ápr. 7. 14:47
Amelyik kocsin az ülés átfordítható,azt úgy kell érteni,hogy magát az ülést fordítva rá lehet tenni a vázra.Én sem ajánlom ezt a fajtát,túl macerás a forgatása.Jobb ha a tolókar átfordítható.Én azt tudom ajánlani,hogy olyan kocsit vegyél,aminek a kupolája is átfordítható.Nekem 2 olyan kocsim is van,ezekkel voltam a legjobban megelégedve.Volt még 4 másik fajta is,de egy sem jött be.Arról nem beszélve,hogy egy nyáron elhasználtam vagy 4 napernyőt,pedig mind bababoltba vettem,de tönkre mennek a sok forgatástól.Milyet szeretnél?Valami könnyű esernyőkocsit,vagy többfunkciósat?
2011. ápr. 7. 14:05
b@sszus. bocs. Én sem vennék ilyent
2011. ápr. 7. 08:17

Amikor az van írva hogy az ülés átfordítható,akkor az úgy van ahogy leírtad!Ha nagyon erős,ügyes vagy akkor megoldható gyerekestől!!

Én mindenesetre nem vennék ilyen fajtát!

2011. ápr. 7. 06:32
Nem akarok nagy marhaságot írni, de nekem olyan érzésem van, hogy az átfordítható ülés alatt azt kell érteni, hogy a tolókar fordítható át. Sajnos segíteni nem tudok, nálunk is most válik aktuálissá a sportkocsi.
2011. ápr. 7. 06:21
Viszont a második gyermekemnél Quinny Buzz sportbabakocsim volt, ami maga a mennyország! Az ára kicsit húzós, de megéri! Nagyon könnyű, több funkciós, nagyon szép és praktikus. Ez is kétirányból tolható.
2011. ápr. 7. 05:59
Bébé comfort Lola, Herry 1, Pierre Cardin. Nekem az utóbbi volt és nagyon bevállt.
2011. ápr. 6. 22:16
sehol senki??
2011. ápr. 6. 21:39

sport babakocsit szeretnék venni, nekem a legfontosabb az lenne, hogy átfordítható legyen a kar(hogy a napon ne égjen le a bébi), de ilyet nem találok sport kocsiban! tud esetleg valaki valamilyen márkát, aki gyárt ilyet?

azt is olvastam, van ahol az ülés átfordítható, ezt hogyan kell elképzleni??? kiveszem a babát, és kiveszem az ülést és ellenkező irányba teszem be, vagy ezt a műveletet babástul együtt lehet csinálni?? bocsi, de nem értem..légy szíves segítsen, akinek van tapasztalata!! köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook