Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cellulitisz kezelése fórum

Cellulitisz kezelése (beszélgetős fórum)


15. mongi
2013. jún. 1. 08:15
Sziasztok!Szerintetek melyik a jobb:ultrahang+spec.krém+vákuum vagy a paprikakrémes kezelés?
2010. márc. 13. 08:04

sziasztok!


Nekem a paprika masszázsolaj segített. Nagyon csíp, de meg lehet szokni.

2010. jan. 21. 11:07

Sziasztok!


Sajnos ezen a problémán csupán krémmel szerintem nem leehet segíteni, kell mellé valmi drasztikusabb dolog is. pl.: masszázs vagy gépi kezelés. Én már voltam masszázson nekem nagyon sokat segített. Általában 10 alkalom egy kúra, de utána sem szabad abba hagyni mert újból kialakul. Kell járni fenntartó kezelésekre, havonta egyszer. Én most kezdtem el egy kúrát nagyon jó masszőr férfinél, de már lehet látni a javulást, meg mellette esténként kenem krémmel is.


Ez nekem bejön...

12. island
2010. jan. 20. 10:06
Én is kiprobáltam már mindent,most alakformáló szolival és szaunával probálkozom+ narancsbőr elleni krém.Kíváncsi leszek a hatásra.
11. sysy66
2010. jan. 18. 17:23
szia aldi hoffer interspar ilyesmi.
10. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 3. - Sysy66)
2010. jan. 18. 13:22

Szia!

Én is nagyon sok krémet kipróbáltam már, de igazán egyik sem segített!

Ezt a kávézaccos cuccot kipróbálom, köszi a tippet.

Holt tengeri sóhoz hol lehet hozzájutni?

2010. jan. 13. 18:58
szerintem a cellulitra nem elég szimplán krém használata. a zsírsejtek csomókba rendeződnek és egyre nagyobbak lesznek, ezáltal a bőrfelszen egyenetlen. ekkor a nyirokellátás sem tökéletes, így a salakanyagok felszaporodnak, romlik az anyagcsere. végülis ez a cellulit. masszázzsal valamint zsírbontó hatóanyaggal való tekercseléssel és pl szaunával lehet segíteni a problémán.
2010. jan. 11. 12:27
én már sok krémet kiprbóbáltam,de hiába.Most a szaunával próbálkozom,aztán meglátjuk.
2010. jan. 11. 08:28

Akit érdekel a hatékony cellulit kezelés, írjon privát üzenetet!

Üdv: Katka

2010. jan. 4. 17:16
meg a heti egy infra szauna is csodákra képes..csak sajna én is elhanyagolom ezt a részét:P:P
2010. jan. 4. 17:15
de igen ..az még jobb:D:D
2010. jan. 4. 17:03
Natúr, nem megfőzött kávé nem jó, csak a zacc?
2010. jan. 4. 16:54

szerintem sem segit a krém csak magában.. sok folyadék semmi édesség és kávé sem.

én a natur arkánum termékét használom a lympho care-t nézz utána..

:D

semmi mesterséges adalék csak természtes. mert azt ugye sokan nem tudják hogy ezek a narancsborre valo cuccok is milyen gázak.tele vannak olyan anyagokkal amik azt a hatást keltik hogy szép tole..de hosszu távón megakadályozzák a bőrben a normális keringést és a méreganyagok bejutnak a borbe.. szoval mintegy ezek is hozzájárulnak a narancsbőr ki

alakulásához..de kiprobálhatod az én modszeremet is .26 éves vagyok és nincs ilyen narnacsbőr problámám talán azrt sem mert anyumnak sincs:D

én azt szoktam csinálni hogy kávézaccot osszekeverek holt tengeri so val és egy kis oliva olajjal ..ezt felviszem a borre..dorzsolom ..

jo bőrradir és a a koffein a mi benne van fokozza a vérkeringést..nem hulyeség többet ér minden bolti szarnál is hidd el!:D

ha bármi kérdésed van irj. tudok még ilyesmi ottthoni praktikákat

szio

2010. jan. 4. 16:27
sajnos nem nagyon használ seemmi,én fürdés után bekrémezem megam és fóliába csavarom magam deréktől bokáig nem túl szorosan és magamon hagyom ameddig csak bírom,és sok vizet iszom.
2010. jan. 4. 15:56
Ismer valaki olyan cellulitisz elleni krémet, gélt ami használ is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook