Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a leghatékonyabb módszer a zsírfelesleg és a cellulitisz ellen? fórum

Mi a leghatékonyabb módszer a zsírfelesleg és a cellulitisz ellen? (tudásbázis kérdés)


11. xxLady
2012. febr. 20. 15:35
Én most szervezek egy méregtelenítő-fogyókúrás komplex programot követő csapatot, akit érdekel, priviben infózzunk :)
10. zyta23
2010. márc. 11. 11:13
en is narancsborrel kuszkodok,most a vacuum gepet kezdtem hasznalni,szobabiciklizek es tornaszok is.szerintetek fog valamelyik hasznalni<
2010. márc. 2. 20:51
Semmilyen fogyókúrával nem lehet tartós eredményt elérni, hiszen csak kúráról van szó és a kúra után pedig jön a yoyo effektus, ha újra visszaállunk. Na eddig sok újat nem mondtam. Szóval a zsírégetéshez aerob mozgás kell pl. futás. Ezzel még a zsírsejtek száma változatlan marad. A hasizomgyakorlatokkal nem lesz kisebb a has, csak izmosabb . Én zsírégetésre ajánlanám az aerob mozgást, a zsírsejtek számának csökkentésére (mivel az felnőttekben már nem szaporodik)a mezoterápiát. A sokat emlegetett életmódváltoztatáshoz pedig az önhipnózist/agykontroll-t. Minden az agyban dől el. Nem akarni kell, hanem elképzelni a kívánt testsúlyt.
8. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 7. - 5e48d37001)
2010. febr. 27. 09:09
Én szobabiciklezem és és tornázom mellé.
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - PandaCica)
2010. febr. 27. 09:07
Nálam a lábsúlyzóval való torna csökkentette a nullára a narancsbőrt.
6. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 3. - PandaCica)
2010. febr. 27. 09:05
Tekercslés folpackkal és előtte fahéjas krém segít.
2010. febr. 27. 08:59
hát én ezt komolyan mondtam...mozgás, egészséges táplálkozás...bár sztem a narancsbőr ellen sok mindent már nem tudsz tenni, biztos lehet krémekkel valamennyire enyhíteni...
2010. febr. 27. 08:50
wow,köszi
2010. febr. 27. 08:48
olvastam itt az atkins kúrától kezdve a herbafast tablettáig mindent szinte,de őszíntén bevallva soha nem sajnáltam magamtól az ínycsiklandozó falatokat,különlegességeket,nem is voltak gondjaim a súlyfelesleggel soha és évek óta nem eszem sütiket,se nassokat,igazából ezek a dolgok nem vonzanak már annyira mint tizenéves koromban.a gondok akkor kezdődtek amikor babát vártam és néhány hét alatt tömérdek kilot szedtem fel magamra,a narancsbőrről nem beszélve,sajnos a baba néhány hét után elment,viszont a minden más megmaradt.nem eszem többet mint azelőtt,mást sem eszem mint azelőtt,bár kevesebbet mozgok,ülőmunkát végzek és minden zsír a fenekemre,combomra és csípőmre megy.Mit tegyek,hogy tavaszra aránylag karcsúbban és narancsbőr nélkül jelenhessek meg az utcán?
2010. febr. 27. 08:38
mozgás:)
2010. febr. 27. 08:36
Mi a leghatékonyabb módszer a zsírfelesleg és a cellulitisz ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook