Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Céges rendezvények év végén: mire figyeljünk oda, hogy ne kerüljünk bajba? fórum

Céges rendezvények év végén: mire figyeljünk oda, hogy ne kerüljünk bajba? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Céges rendezvények év végén: mire figyeljünk oda, hogy ne kerüljünk bajba?

6. csontsovány (válaszként erre: 5. - Mignon11)
2022. dec. 29. 19:34
Hát igen ...a részeg ember őszinte ....:-). Csak nem mindíg elönyöd
2022. dec. 29. 19:24
Inni na azt nem szabad.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - B24e024c70)
2022. dec. 20. 17:19
A mostani helyemen nincs jó társaság és "csapat" se inkább carkeverés meg árulkodás.Nem jópofizok én az ingyenzabáért :)
3. b24e024c70 (válaszként erre: 2. - Érdekes73)
2022. dec. 20. 13:34
Pont ezt akartam írni ,hogy én sem szívesen járok,mert az emberek ilyenkor kifordulnak önmagukból, és ereszd el a hajad jó esetben ,de nyilván van durvább is. Biztos vannak akiknek ez egyébként kell meg jó,de a munkahelyre alapból nem barátkozni járunk,az tök jó ha olyan a csapat,akikkel lehet ésszerű kereteken belül így "bulizni" de kb olyan erőltetett általában,mint a húzzunk a zsákból nevet és ajándékozzuk meg egymást😄 Eleve az emberek ilyenkor mindehol bekattannak és képesek az utolsó cukorért is összeverekedni kb vagy wc papírért a boltban😅😅
2022. dec. 18. 10:17
Így lenne jó de nem igazán megvalósítható ahol alkohol is van...Voltam már nagyon botrányos céges bulin fiatalon azóta se szívesen járok. Kihagytam idén és tavaly is.
2022. dec. 18. 09:35
Az év végén két dolgot várnak a szerencsésebb munkavállalók: a céges karácsonyi bulit és az év végi bónuszt. Azonban az ünnepi hangulat közepette sem szabad elfeledni a szabályok betartásának fontosságát. Az alábbiakban dr. Szabó Gergely ügyvéd segítségével szedtünk össze néhány jótanácsot arról, hogy mire érdemes odafigyelni a céges rendezvényeken munkáltatóként vagy munkavállalóként.

Ugrás a teljes írásra: Céges rendezvények év végén: mire figyeljünk oda, hogy ne kerüljünk bajba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook