Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » CBA hűségpontos edények negatív tapasztalatok miatt, hol lehet reklamálni? fórum

CBA hűségpontos edények negatív tapasztalatok miatt, hol lehet reklamálni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 2. 20:11

köszönöm a válaszokat

Üzlettel kezdünk szerintem!

Az még a problem,hogy semmi blokkot nem adtak.Én adtam a füzetet,meg a pénzt és adták az edényt amit mondtam.

Hát legközelebb ilyen vásárlás nem lesz.

6. julianusyze (válaszként erre: 1. - Elassona)
2012. dec. 2. 15:18
Nem szabad ilyeneknek bedőlni,mind hamisítvány.
5. survivor3 (válaszként erre: 1. - Elassona)
2012. dec. 2. 09:34
CBA központi zöld szám
4. Gyöngybagoly (válaszként erre: 2. - Elassona)
2012. dec. 2. 08:58
Elsőként a boltot ajánlom. Ha nem boldogulsz velük, akkor fordulj a Fogyasztóvédelemhez!
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Elassona)
2012. dec. 2. 08:51
Én először visszavinném a boltba. Aztán majd ők megmondják, hogy hova menj reklamálni.
2012. dec. 2. 07:07

Pár éve a Tescoban volt hűségpontra edény vásárlás.Egyet vettem nagyon szuper,bántam,hogy többet nem sikerült mivel lejárt az akció.

Felbuzdulva most,hogy meghirdette a lejebb említett üzlet gondoltam na majd most gyűjtök ismét edényt.Három hete váltottam be a hűségpontokat CBA-ban meghirdetett olasz kerámia bevonatos edényre.Sajnálattal tapasztalom,hogy pattogzik.Először csak peremén,ahol a fedő érintkezik.Mára már az oldala,alja is kopásnak indult.Kérdésem a boltban,vagy egyéb más helyen lehet reklamálni?Valaki járt már így?

2012. dec. 2. 07:01
CBA hűségpontos edények negatív tapasztalatok miatt, hol lehet reklamálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook