Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candida teszt! fórum

Candida teszt! (beszélgetős fórum)


2013. márc. 13. 16:21
25.én megyen nőgyógyászhoz. sajnos csak akkor volt időpont. De már vettem candida gomba ölő teát, grapefrutmag kivonatot stb...
2013. márc. 12. 18:32
Szerintem ha nem vagy biztos akkor keress egy normális nőgyógyászt, vagy csinálj mégegyet! :)
2013. márc. 11. 16:33
Az ilyen tesztekbe, de pl akár a terhességi tesztben is..megjelenik még egy csík ha negatív az eredmény?? vagy a 2. csík csak akkor jelenik meg ha van valami....??
2013. márc. 11. 16:29
Hát azaz igazság, hogy bőrgyógyásznál is voltam és nem küld sehova.. mert csalán kiütésem van.. nőgyógyász sem csinál semmit!! Azért önállosítottam magam! :)
2013. márc. 11. 16:26
Én nem csináltam még ilyen tesztet, de nekem már nézték évekkel ezelőtt vérből (bőrgyógyász), hüvelykenetből (nőgyógyász) most a gasztroenterológus székletből. Ezeknek azért jobban hiszek :)
2013. márc. 11. 16:23
Sziasztok! Vettem egy Intim Candida tesztet! Na most olyan kérdésem lenne, hogy mindent megcsináltam úgy ahogy kell. Az útmutatóba azt írja,hogy 10 perc múlva kell eredményt nézni. És rá 10 percre megnéztem és 1 csík volt, de azt is írta hogy ne legyen 20 percen túli eredményleolvasás.. És megnéztem a 15.percben is és kijött a másik csík is halványan!! Szerintetek?? Valaki csinált már ilyen tesztet??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook