Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Búzafűlé tapasztalatok fórum

Búzafűlé tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
9. c9cd845d08 (válaszként erre: 7. - Margitnéni)
2009. dec. 1. 15:17

Szia!

Elolvastam a prividet, de itt válaszolok, hogy hátha többen is elolvassák.

Próbáltam termeszteni a búzafüvet, de nem sikerült és a földben való termesztés lenne az igazi, ami elég macerás. A közelünkben van egy biobolt ott rendelem meg az 1 heti adagot, az 2 zacskót jelent ami 1800.- ft. A búzafű prés 15000.-ft volt, műanyag kézi hajtású, nagyon szupi és teljesen szárazra kipréseli a levet. A márkáját nem írhatom le de a neten valószínű megtalálod. Napi 30 ml kb. egy kis stampedli vagy 2-3 evőkanálnyi az adagom, a férjemmel együtt isszuk ezt a mennyiséget.Lehetne többet is, de mi betegség megelőzésként isszuk. Mindenesetre a sok vitamin készítmények helyett is kitűnő, mert természetes anyagból van és tudjuk, hogy miket tartalmaz. Csak az ízével nem tudok még megbarátkozni....dehát melyik gyógyszer finom???

Remélem sikerül megúsznunk ezt az influenzás időszakot is, bízunk a búzafű csodás erejében!!!

2009. nov. 27. 11:47

Sziasztok!

Én kb. 2 hónapja iszom a levet, frissen préselem minden reggel. Bioboltban veszem a fűvet hűtőben 1 hétig eláll. Reggelenként kb. 15 percet vesz igénybe az elkészítése, de a kávéfőzés is eltart eddig szerintem. Mióta iszom sokkal fittebbnek, energikusabbnak érzem magam. Az emésztési problémáim is elmúltak, nem puffadok, fogytam is 3 kilót. Ami az pohár alján marad azt az arcomra kenem, kitűnő kozmetikai hatása van.

Lehet kapni többféle változatban, én inkább a frissen préselt lé mellett vagyok, préselés után fél órán belül el kell fogyasztani.

Az íze milyen?? .....hááááát kibirható :)))

7. Margitnéni (válaszként erre: 6. - Bedina01)
2009. máj. 14. 15:38

Szia!

Én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Én nem fogysztom, de szeretném. Csak túl macerásnak találtam, elvetni, learatni, de főleg minden reggel frissen kipréselni.

Más formában, pedig elég drága lehet, arról nem beszélve,hogy akkor is benne van-e az összes tápanyag?

2009. máj. 14. 15:32

Sziasztok!


A súlyom miatt elég sok étrendkiegészítőt és fogyókúrás terméket fogyasztottam már, de ez most úgy tűnik használ...Nemcsak hogy karcsúbb lettem, de az allergiás panaszaim is múlóban vannak.

Mindenkinek ajánlom, mert nekem bejött!!!!:)

Valaki próbálta már?

Ha igen, mik a tapasztalatok?:)

2009. jan. 27. 17:05
Kedves Fórumozók! Szeretném felajánlani a segítségem búzafűlé témakörben, egy cég tudományos munkatársa vagyok. Mindent tudok a lé erejéről és szívesen segítek bárkinek. Írjatok nekem bátran e-mail-t vagy üzenetet.
4. Júlia* (válaszként erre: 1. - Bea70)
2008. nov. 25. 09:18
Inkább roboráló.
2008. nov. 25. 09:11
Mi az?
2007. aug. 10. 08:51
Nekem nem segitett sajnos.
2007. aug. 10. 08:01
Régóta gondolkodom a búzafűlé fogyasztásán, vajon segíti- e a fogyókúrát. Akinek van erre vonatkozó tapasztalata, kérem írjon. Sziasztok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook