Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Büntethető, ha másik személy facebookjába be tudok lépni, mivel az én e-mail címemhez lett hozzárendelve? fórum

Büntethető, ha másik személy facebookjába be tudok lépni, mivel az én e-mail címemhez lett hozzárendelve? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
8. mese (válaszként erre: 7. - Globus)
2016. nov. 3. 11:04
azt tudni kell, hogy az exem nagyon buta ember, egyáltalán nem ért az emailekhez, a facebookjára is csak úgy tudott belépni, hogy meg volt jegyeztetve a jelszó
2016. nov. 3. 10:51

Hát ez nekem magas....

Olyan egyszerűnek kellene lennie, mint a faék.

6. mese (válaszként erre: 4. - 8a65af67ce)
2016. nov. 3. 10:27
leírtam az 5.hozzászólásban a sztorit
5. mese
2016. nov. 3. 10:23
Az exem rendőrségre ment, mert anno a facebookja az én email címemre volt irányítva. Módosított jelszót, mikor szétmentünk, de mivel a telómon be volt jelentkezve, nem frissült fel, és valami oknál fogva telóról nem tudtam kilépni a fiókjából. Úgy tudtam orvosolni a problémát, hogy jelszót változtattam neki, mivel az én emailemhez is hozzá volt rendelve. Megadtam neki az új jelszót, megindokoltam miért változtattam, és kértem változtassa. Ő ezt meg is tette. Ezt követően én nem tudtam belépni a saját faceomra, és új jelszót kellett kérnem, továbbá a hozzárendelt telefonszám a facebookomhoz is teljesen idegen szám volt. Orvosoltam a problémát, de az én faceom nem volt hozzárendelve az ő emailjéhez. Hétvégén a nővére lépett be neki,és elkezdett fenyegető üzenete küldeni exem facebookjáról. Egy jó barátomat, akinek semmi köze ehhez) több sms-en keresztül megfenyegették, hogy feljelentik a rendőrségen. Aztán én is kaptam ilyen üziket, hogy feltörtem. Nálam a feltörés fogalam marhára nem azt jelenti, hogy az email címem segítségével, ami az ő fiókjához van hozzárendelve, be tudok lépni. Többször kértem vegye ki a mail címeimet. Van egy email címe, amit én generáltam neki, és mindig én kezeltem, mert ő nem tud mailt kezelni. A mai napig mindennap szólok neki, hogy változtassa meg ennek is a jelszavát, de nem tette. Gyakorlatilag arra a maijára csak én tudok belépni. És ez is a facebookjához van rendelve. Mondta száljak le a mail fiókjáról. Én sokszor mondtam neki: változtass jelszót.Mindezt nem tette meg. És tuda jól, hogy abba a fiókjába, amit ő nem használ én bármikor be tudok lépni, mivel én kezelem. Szóval azt állítja többször feltörtem a facebookját. A rendőrségre elmentek, ismeretlen tettes ellen nyomozást indítottak. A lényeg: úgy léptem be neki, hogy az én emailemhez volt hozzárendelve a fiókja, amit nem változtatott. Masik, rágalmazásokat, fenyegetéseket kaptam, és és egy barátom, akinek köze nincs ehhez.Sms-ben kérte tőlem állítsam vissza a fiókját. Még ezt sem tudja. Ma jelszót változtattam neki, és kitöröltem az én mail címeimet a fiókjából. Ezt egyből közöltem is vele. Megírtam és kértem azonnal módosítsa, és hagyjon békén. Most szerintetek ez feltörésnek számít? Szerintem nem. Mert jogosultságom volt a fiókjához. Ebből ha rendőrségi eljárás indulna én bűntethető lennék?
2016. nov. 3. 10:13
Attól még, hogy be tudsz lépni, nem kell megtenned. Ez nem jutott eszedbe?
2016. nov. 3. 10:11
Mindenkinek saját joga, hogy hülye legyen. Ha kiadja a jelszavát, belépési adatait, az ő felelőssége.
2. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - Mese)
2016. nov. 3. 10:09
Tessék???
1. mese
2016. nov. 3. 10:08
Bűntethető ha másik személy facebookjába be tudok lépni, mivel az én email címemhez lett hozzárendelve?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook