Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűnbeesės: Nős férfi gondolhatja komolyan? fórum

Bűnbeesės: Nős férfi gondolhatja komolyan? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
16. mancs33 (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2018. szept. 7. 17:36
Földről jöttem 😃 😃 köszi. Azért az látszik egy másik emberen,ha tetszel neki. Szerintem. Ezt nem lehet félre magyarázni vagy félre érteni. Letagadta igen,de utána ugyanúgy kereste a tarsasagom . Meg csinált furcsa dolgokat is.
2018. szept. 7. 17:34
Mosolyog rád?Lehet csak kedves ember és ennyi!Nekem nem tűnik kezdeményezésnek!Ne kapcsolódj be harmadiknak,mert fájni fog!
14. semleges (válaszként erre: 12. - Dd9dec5381)
2018. szept. 7. 17:34
Nekem is az óvoda szó jutott eszembe elsőként.
13. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Lapbarna)
2018. szept. 7. 17:32
Gyorsan röpül az idő ha ilyen eseménydús...
2018. szept. 7. 17:29

Nekem ez a sztori ismerős. Mintha már lett volna korabban, ez a bánatos nézés meg veszekedés otthon az asszonnyal...

Amúgy ezmiez? Óvoda?

11. 124637ff9b (válaszként erre: 10. - Semleges)
2018. szept. 7. 17:23
És azt hinném, hogy csak hoxás mese hétvégére, de tudom, hogy a valóságban is így van :O
10. semleges (válaszként erre: 4. - 124637ff9b)
2018. szept. 7. 17:17

Azért az szomorú, hogy nők mosolygásból és nézésből messzemenő következtetéseket vonnak le.

Én sem értem az ilyet.

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Mancs33)
2018. szept. 7. 17:15

Néz szabi előtt, néz szabi után, kedden még mosolyog is... ráadásul még ezt meg is beszéled vele!:D

Melyik bolygóról jöttél?:) Volt már férfival kapcsolatod?:)

Bocs, de ez az egész leírás arról árulkodik, hogy még nem nőttél fel. 12-14 éves kislányok játsszák ezt a suliban a Pistikével.:)


Persze, hétvégi témának egy új regtől megteszi.

8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mancs33)
2018. szept. 7. 17:06

Ha neked jobb így, akkor hidd azt, hogy tetszel neki. Mert NÉZ..D

Komolyan nem értelek.

7. lapbarna (válaszként erre: 1. - Mancs33)
2018. szept. 7. 16:53

Ilyen nézésekkel meg mosolygásokkal hogy eltelt ez a pár év?!

Ugyanígy megy majd tovább, aztán azt veszed majd észre, hogy eltelt az élet.

Ilyenekkel mit töltöd az időd? Teljesen egyértelmű, hogy ez SEMMI.

6. 032b6d3bda (válaszként erre: 1. - Mancs33)
2018. szept. 7. 16:48

"Végül egyszer felrehivtam, hogy beszéljük ezt meg,de akkor letagadta, hogy ő nem akart semmit, majd mikor újra nézett, én nem néztem. Ekkor szomorú volt es banatosan nézett. Most volt nyaron szabin és szabija előtt is nézett mosolyogva, miután megjött szabija után, akkor is nézett hosszan"

Visszább vett a munkából :) Pedig nem sokat fektetett bele.

2018. szept. 7. 16:47

Gondolatok a témához.

Házinyúlra nem lövünk.

Kevés nős pasi válik " új " csaj miatt.

4. 124637ff9b (válaszként erre: 2. - Semleges)
2018. szept. 7. 16:38
Jah, a férjem is szokott nézni meg mosolyogni a munkahelyén. És nagyon nem bírja, ha ebből azt veszi le valaki, hogy komoly kapcsolatot akar vele :D
2018. szept. 7. 16:36

Nyitó kérdésedre válaszolva: nem.

Vagy legalább is ritka, mint a fehér holló, aki biztos stabil egzisztenciát, gyerekeket, mindent felad egy új kapcsolatért. (Vagy annyira gazdag, hogy ez nem jelent problémát, de a gyerek kérdés akkor is necces)

A legtöbb férfi akkor válik, ha a felesége akarja a válást, és nincs más választási lehetőség, el kell ezt fogadnia.

Elhiszem, hogy jól esik, ha tetszel, és hogy ettől szimpatikussá válik egy férfi.

Nem kezdek el papolni a család szentségéről, és hogy ne kavarj be.

Inkább azt mondom: nagy valószínűséggel csak rosszul jöhetsz ki a dologból. Mindig csak második maradsz, akivel jó együtt lenni, meg akinek jó panaszkodni, de nem hozzád fog hazamenni.

Aztán meg: rákérdeztél, nemet mondott, "letagadta".

Ne tedd magad újra nevetségessé :)

2018. szept. 7. 16:28
A nézések és mosolygások kevés. És le is tagadta, hogy akar valamit. Én nem foglalkoznék vele. Egyébként is nős. Tényleg sok facér férfi van, talán ők majd akarnak valamit:)
2018. szept. 7. 16:22
Sziasztok! A történet úgy kerek, hogyha az elejéről kezdem, de próbálok rövid lenni. Kb.3-4eve jött hozzánk dolgozni. Magának való volt, mogorva, így kerültem. Egyszer kifakadt kolleganomnek, hogy sokat veszekednek a gyerekek miatt a feleségével, majd egyre többet tulorazott,szinte be volt költözve hozzánk. Aztán tavaly nyáron kezdett feltűnni, hogy egyre többet sündörgött körülöttem, kedves volt velem,elkezdtem szimpatizalni vele. Felmerült bennem, hogy olyan mintha tetszenèk neki,de nem foglalkoztam akkor vele. Munka kapcsán beszéltünk csak. Aztán most januárban a szabik utan robbant a bomba: igencsak érződött rajta,hogy tetszem neki és szeretne felém közeledni. Testbeszedeben érződött,hogy nagyon érdeklődik irántam,de munkán kívül nem mert hozzám szólni, meg zavarban volt, ha én szóltam hozzá. Barátnőm mondta,hogy beszéljek vele. Végül egyszer felrehivtam, hogy beszéljük ezt meg,de akkor letagadta, hogy ő nem akart semmit, majd mikor újra nézett, én nem néztem. Ekkor szomorú volt es banatosan nézett. Most volt nyaron szabin és szabija előtt is nézett mosolyogva, miután megjött szabija után, akkor is nézett hosszan és látszott rajta,hogy örült, hogy újra lát. Szerintetek? Még annyit,hogy januárban a fülem hallatára mondta keserűen,hogy rengeteget veszekedtek a gyerekek miatt a feleségével,majd mikor kolléganőm kérdezte tőle, hogy azért jol vannak e, azt mondta idegesen,hogy persze, megbeszélték a gyerekeket. Azóta visszább vett a munkából, de ugyanúgy látszik rajta,hogy tetszem neki. Tudom annyi facèr pasi jár a világban...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook