Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapest éjszaka - két fiatal lánnyal fórum

Budapest éjszaka - két fiatal lánnyal (beszélgetős fórum)

1 2
24. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2012. ápr. 22. 09:37

Milyen messziről jöttetek volna?


Egyébként a Nyugati környékén rengeteg szórakozóhely van, Retro Polis (bár ezt nem tudom van-e még??), B7, Moulin Rouge, egy villamos megállóra Morrisons. Szóval van sok választás.

23. bnedora (válaszként erre: 15. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 22:29

Minden szülő félti a gyermekét. Én a fiaimat is féltettem/féltem, és hidd el ez nem korfüggő.

Részben örülök, hogy meggondoltátok magatokat, főleg azért, mert hazudnotok kellett volna. Szerintem, ha szórakozni szeretnétek, akkor jó lenne, ha fiúk is lennének veletek.

22. jstefan (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 22:09
Ezt tavaly már valaki kérdezte ugyanezzel a szöveggel.Nagyon óvatosnak kell lennetek ha feljöttök szórakozni, mert hamar feltűnik a rosszfiúknak hogy vidékiek vagytok, és nagyon rossz vége is lehet a kalandnak!!!
21. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 12:44

Huhh csajok! Vigyázzatok magatokra! :(

Nincsenek megbízható fiú barátaitok, akikkel el lehet indulni? Én nélkülük nem mentem, és most sem mennék.

2012. ápr. 20. 12:35

Szerintem hagyjátok ki.


Közel sem akkora durranás, mint hiszitek.


Vagy menjetek, de vigyetek magatokkal megbízható fiú barátokat is.

19. agis (válaszként erre: 17. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 10:43
Sokszor a pultos is benne van a "buliban".
18. agis (válaszként erre: 11. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 10:42

Ezzel addig nincs gond, amig nem tortenik valami, amire nem szamitottatok.


Az a bibi, hogy az ordog soha nem alszik.

17. Kessszi (válaszként erre: 16. - Georgina84)
2012. ápr. 20. 09:42

Köszi. :)

Semmi esetre sem fogadunk el idegentől italt vagy max. csak akkor, ha én kérem ki, és egyből a kezembe nyomja a pultos.

2012. ápr. 20. 09:35

Jó a Morrisons, bár a Morrisons Liget (Népligetnél) a legjobb szerintem most Bp-n, de nektek az messze lenne. A Morrinak tényleg van ruhatára, a vonaton meg át lehet öltözni. Lehet meggondolja még magát a barátnőd.

Egyre vigyázzatok: tipikus sajna az utóbbi időben Pesten, hogy egy pasi meghív italra, egy pillanatra nem figyelsz és beletesz vmit az italodba, egy órára ki is esik mi történik veled, utána meg rosszullét, hányás.

Az ember nem is gondolná, hogy ilyenek csak a tv-ben vannak, hát nekem több barátnőmmel megtörtént.

Szóval idegenektől ingyen italt nem elfogadni!!

15. Kessszi (válaszként erre: 13. - 6b006fc769)
2012. ápr. 20. 09:22

:D Szerintem a lányod nem fog hazudni. :)

Én sem szoktam, de ilyen szempontból úgymond muszáj, mert egyébként még a gondolatától is rosszul van anya. :D

Egyszer megemlítettem neki, hogy szeretnék Pestre menni bulizni, és azt mondta, hogy ne is álmodjak róla, nem enged. 20 éves már elmúltam, azt hozzáteszem, és kb. fél éve hoztam neki ezt elő. :)

2012. ápr. 20. 09:20

Köszönöm a válaszokat, időközben a barátnőm lemondta, mivel nem akar menni úgy, hogy nem ismerünk ott senkit, nincs hová lepakolni, elkészülni, meg nincs hol aludni. :(

Igazából megértem, de úgy vagyok vele, egyszer élünk, és régóta tervezzük, minden megvan, hogy eltudjunk menni, és akkor ilyenek miatt nem lesz az egészből semmi.

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 09:20

hátizsákba cuccok, azt letenni a barinőnél és utána lehet menni;)

/hehe, milyen jó ötleteim vannak, 14-15 év múlva meg miket fogok kajabálni, ha a lányom ugyan ezt teszi...:DDD/

2012. ápr. 20. 09:11
Eleve buliszerkóban kell menni a nagyobb cuccokat, kabát ilyesmi pedig lelehet adni a szórakozóhelyek ruhatárában, ha nem akartok költeni szállásra, akkor csak ez marad.
2012. ápr. 20. 09:10

Igen, azzal nincs, de úgy megyek el itthonról, hogy a barátnőmnél alszom, és furcsa lenne, ha csak buliruhában mennék egy kis táskával. :D

Tudom, csúnya dolog kamuzni, de máshogy nem engednének el, már többször kértem a szüleim, hogy engedjenek el, sosem jött össze. :(

10. bnedora (válaszként erre: 3. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 09:10

Korábban a fiamék jártak oda szórakozni.

Szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy a saját személyes dolgaitokra nagyon figyeljetek, mert sok a zsebes. A fiamtól egy mozi kávézójában, a délutáni órákban lopták el a brifkóját, melyben minden irata benne volt.

2012. ápr. 20. 08:53
Én is voltam régen más városban bulizni...buliszerkóban mentem, nincs ezzel semmi baj :)
2012. ápr. 20. 08:52

Lesz élet, ebben biztos lehetsz :D egyetemisták, fiatalok... :D

Picit irigyellek most, én is minden buli előtt lázban égtem :D

Morrison? Nem rossz... Nuygatinál van értéktároló, ott táskát le tudjátok tenni.


Azért vigyázzatok :)))

7. spinneli (válaszként erre: 6. - Kessszi)
2012. ápr. 20. 08:50
teljesen független a munkanaptól az éjszakai élet Bp-n.
2012. ápr. 20. 08:47

Egyébként valami jó tanács? :D

Attól, hogy holnap munkanap, még lesz élet? :)

2012. ápr. 20. 08:46

Az a baj a szállással, hogy nincs olyan sok pénzünk, nem akarunk sokat költeni.

Lehet, hogy már buliszerkóban megyünk.

2012. ápr. 20. 08:45
Kollégiumokban is két-háromezer egy szoba egy éjszakára/fő.
2012. ápr. 20. 08:44
Morrison? Nekem egyik ismerősöm ezt a szórakozóhelyet ajánlotta.
2. agis
2012. ápr. 20. 08:42

Keressetek a neten szallast 3-4e HUFtol mar lehet talalni. Es akkor a gond meg van oldva. Vagy buliszerkoban erkeztek es a hajnali elso vonattal uzsgyi haza.


(Szvsz keves lepukkantabb hely van Bp-n, mint a Nyugati es kornyeke)

2012. ápr. 20. 08:41

A cím lehet, hogy nem a legjobb, de hirtelen ez jutott az eszembe. :)

Nos, arról lenne szó, hogy vidékiek vagyunk, és már nagyon régóta tervezzük, hogy egyszer felmegyünk Pestre bulizni. A gond ott kezdődik, hogy ismerős ott nincs, így a cuccunkat nem tudnánk hol letenni, illetve azért jó lenne buli előtt elkészülni, stb.

Szerintetek hogyan oldjuk meg? :D A nyugati környékén lennénk, mivel oda visz a vonatunk, illetve arra azért nem vagyunk olyan idegenek.

Szerintetek buta ötlet lenne?

Ma lenne a "nagy" nap. :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook