Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol található Budapesten 5O év feletti fiatalos ruhabolt? fórum

Hol található Budapesten 5O év feletti fiatalos ruhabolt? (tudásbázis kérdés)


20. 372f7e7275 (válaszként erre: 18. - Napfenyvirag)
2008. nov. 8. 10:55
azt mondanám olvasva én is hogy no comment de megnéztem a képet az adatlapodon és tényleg csini vagy és nem tünik cikinek a szerelésed:)
19. jpne
2008. nov. 8. 10:46
No comment...
2008. nov. 7. 18:36

Szervusztok. Érdemes volt elolvasni a hozzászólásokat.

Először: is az én korosztályom már megérte ezt a kort, de nem biztos, hogy a kritikusok is meg fogják érni, mert gutaütést fognak kapni, hogy 55 éves korukra örögnek fogják őket titulálni.

Másodszor: Az ajánlott üzleteket már nem egyszer végigjártam, de az izlésemnek megfelelőt alig találtam. A butikokkal az a baj, hogy nagyon tetszenek az S-s méretek, de L-be már nincs vagy már elfogyott. Milyen klassssssz lenne, ha ebben a méretben is akkora lenne a választék, mint a kicsiből.

Harmadszor: Felveszem a kinai piaci katonaszinű (sokzsebes) félcsipő nadrágot és a köldökig érő pólot MBT szandállal, a csipőmre átkötök egy hozzáillő rojtos kendőt, imádom az óriás táskákat és a tűzzománc ékszereket. S amikor odagördülök A C-5-ös autommal az unokámhoz az iskola elé (fiú) bombázó vagy nagyi felkiáltással fút felém, mert igenis tettszik neki, hogy nem a "szokványos" vagyok. A lányomat sem érdekli, hogy a vörösre festett hajamba fekete melír van, és ki fog törni a harmadik világháboru, ha a műkörmösöm lemondaná a megbeszélt időpontot.

EGYszóval azt kellene hordanunk, amiben jól érezzük magunkat, - BÁRCSAK LEHETNE KAPNI - nem pedig azt, amit elvárnak a begyöpösödött felfogásuak (A jelenlévők mindig kivételek.).

17. 7130b15964 (válaszként erre: 16. - 7abb7adbf0)
2008. nov. 6. 22:08
Az M&S-t én is szeretem, de a budapesti választékuk szegényes, az áraik meg a londonihoz képest röhejesen magasak. Persze azért lehet találni itt is jó darabokat és ugye egy-egy ruha miatt nem repül az ember Londonba.
2008. nov. 6. 21:45

Kedves Napfényvirág!

Először is elnézésedet szeretném kérni, hogy így "elvittük" az általad indított fórumot.


Az, hogy ilyen boltot keresel és merre találsz, nagyban függ attól, hogy mennyi pénzt szánsz a vásárlásra. Hogy mennyire akarsz "divatos" holmikat venni vagy inkább időtálló darabokat szeretnél-e. Mindenképpen érdemes bemenni szerintem egy Marks és Spencer áruházba és/vagy egy C und A-ba. Az előbbi talán picivel drágább, márkásabb darabokat kínál, míg az utóbbi valamivel olcsóbb, de divatos, korunkhoz /is/ illő, nagyon sokfajta árucikket mutat. Ezek valamennyi plázában megtalálhatóak. Én a napokban bementem csak körülnézni a MOM Park Plázában (Budán van, a Csörsz u és az Alkotás u sarkán) lévő CundA-ba és meglepődtem, hogy milyen szép az áruválaszték és viszonylag nem is olyan drága.


Ha viszont kifejezetten olcsón akarsz vásárolni, menj ki a Szentmihályi úton levő Ázsia Center-be, ahol két épületben, 3 emeleten találsz magadnak bármit, cipőt, ruhát, kabátot, nadrágot, zoknit, harisnyát, bugyingót, melltartót, szóval mindent. Olcsón. És van nagy méret is, ha esetleg arra van szükséged. Ja, és illatszert dögivel, kb féláron, mint ami a városban van. És sokkal jobb a minőség, mint általában a kínai boltoké vagy netán a kínai piacoké (fúj).

És amúgy a "jobb" belvárosi áruházakban is egyre több a kínai cucc!


:-)))))))

15. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 9. - Jpne)
2008. nov. 6. 20:37
Azért "annyira" idős nem vagyok! Nem kell tekintettel lenned a koromra! Nekem is hasonló korú gyermekem van, mint te, de fiú. (Vagyis férfi.)
14. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 13. - Jpne)
2008. nov. 6. 20:35

Akkor bocs, hogy belepofázok, de alapvetően nem a ruházattal van /csak/ gond!


:-(((((

13. jpne (válaszként erre: 12. - 7abb7adbf0)
2008. nov. 6. 19:55

Ok, szent a béke!

Szerintem aki elolvasott bennünket érti mi számít fiatalosnak és hogyan néz ki a jól öltözött 50-es ruhatára!

:)


Az offra: beszéltem Vele, de Ő most így érzi jól magát. Sajnos az unokák nem számítanak neki, nyáron egyszer sem hívta meg őket pl fagyizni az utca végi cukrászdába.

Pedig nagyon jó körülmények között él.

12. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 11. - Jpne)
2008. nov. 6. 19:40

Nem tudtam elolvasni a közben íródott hozzászólásodat, éppen azért, mert közben íródott!


Nem, ilyen értelemben már nem értek egyet a mamával, én úgy gondoltam, hogy te pl. a farmert vagy csípőnadrágot negligálod. Mert ha valakinek jó az alakja, akkor elmegy a csípőnaci. Ha nem, akkor nem.


Nem nagyon akarok itt offolni, hiszen nem ez a valódi téma, de azért a helyedben leülnék az anyukámmal megbeszélni ezeket a dolgokat! Ha már megtetted, akkor viszont nem tudok mit tanácsolni. Akkor annak örülj, hogy te viszont tisztán látod a dolgokat és remélhetőleg nem leszel ilyen. (Komolyan írtam, nem gúnyosan, nehogy félreérts!)


:-)))))

11. jpne (válaszként erre: 8. - 7abb7adbf0)
2008. nov. 6. 18:43

Ja igen! Máskor olvasd el az összes hozzászólást, főleg ha csak 6 volt, mielőtt írnál. Így nem kerülte volna el az 5-ös hozzászólásom a figyelmedet.

De ha egyetértesz a cicikidobással, a feszülő fenékmutogatós farmerrel és az állandó seggsimogatással, akkor én kérek elnézést ezért az írásomért!

:)

10. jpne
2008. nov. 6. 18:33
És tudod mit? Amíg így öltözködik nem hívom el évnyitóra, anyák napjára, sőt a boltba sem!
9. jpne (válaszként erre: 8. - 7abb7adbf0)
2008. nov. 6. 18:31

Na látod? Pont azt írod le mint én! (egyébként nem bántottál meg, tekintettel vagyok idős korodra, annak tudom be a hangnemet)

Mint írtad: undorítónak tartod az ilyen idős korban hordott csípőnadrágot, gondolom azt is, ha az eléggé lógó mell félig kinn van a blúzból. Hát ezt én is így gondolom. És mivel az anyám így öltözködik, így ezt a szerinte fiatalos stílust én is megvetem ennyi idősen. Tehát egyetértünk.

Semmi gond a farmerral, pólóval, pulóverrel. De Te is a derekadnál megcsomózva hordod, hogy kilátszódjon a megplasztikázott hasad? Neeeem?

Nahát, akkor mégis egyetértünk.

Üdvözöllek!


:-))))))

8. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 4. - Jpne)
2008. nov. 6. 18:18

Tudod mit! Anyád helyett leszek most anyád (bár hálistennek nem vagyok az!), és annyit üzenek: szégyelld magad! Mi az, hogy nem mered elhívni az évnyitóra? Egy 55 éves asszony nem öltözhet divatosan, csinosan?


Akkor meséld el nekem légy szíves, mi az - szerinted -, hogy fiatalos! Én is elmúltam 55, már jó régen, de farmerban járok, polóban, mellényben, dzseikiben, blúzban, stb. Mi van ebben kivetni való? Nem hordok minit - sosem hordtam! - , és nem hordok csípőnadrágot - de ez nem kor kérdése, hanem undorító divatnak tartom, mert boldog-boldogtalan felveszi (értsd: kövér és sovány, hurkás és kilógó hasú, stb.), egyébként minden mást hordok. És mindenkinek tetszik az öltözködésem, sőt a legfőbb kritikusaim a fiam és a férjem szerint egy kicsit fokozhatnám a színhatásokat, vagyis hordhatnék több pirosat, rózsaszínt, meg egyéb élénk színt.

Ha alkalmi jellegű ruházkodás kell, van egy pár szmokingom (fekete, királykék), ezüst top és aranyszálas kabátka, valamint hordok klubzakót nadrággal és különféle nadrágkosztűmöket. Egy tény azonban: csak nadrágot hordok. De ez nem a koromnak tudható be, hanem annak, hogy rossz a lábam.

Üdvözlöm az édesanyádat!


:-))))))

2008. nov. 6. 18:15
a Garay térre menj, ott van fiatalnak,nem annyira fiatalnak,soványnak,nem annyira soványnak,rengeteg üzlet van kis és nagykereskedés és ami a lényeg, nagyon jó árak
6. jpne
2008. nov. 6. 18:09

Bocsánat, én nem ítélek el senkit! De ha anyám cicikidobós derékig érő topban és feszes farmerban jön el az unokája évnyitójára, ahol egyfolytában a saját fenekét simogatja és rázza magát, hogy Ő milyen fiatalos és milyen jól néz ki, akkor igenis hadd szégyelljem!

Miért nem lehet korához méltóan felöltözni? Egy szép hosszabb szabású pulóver szolid nadrággal már nem dukál?

2008. nov. 6. 17:59
gratulalok,ugyes vagy,ok is jonnek utanunk akik elitelnek most benunket!!!!
4. jpne (válaszként erre: 2. - Napfenyvirag)
2008. nov. 6. 17:22

Mintha anyámat olvasnám! :(

Nem azt mondom, hogy ennyi idősen öregasszonyosan kell öltözködni, de miért kell fiatalosan? Minden korosztálynak megvan a magához illő és való ruhatára.

Anyám a Takko, New Yorker, C&A üzletekből vásárol. sajna olyan ruhákat választ, mintha még 20 éves lenne, én pedig nem merem elhívni a lányom évnyitójára. :(

Talán ez valamiféle kapuzárási pánik?!

Remélem én kihagyom!

2008. nov. 6. 17:07
Tinibutikba! :)
2008. nov. 6. 17:02
l58/66 kg. vagyok Elmultam 55 éves, de nagyon szeretnék csinosan (fiatalosan) öltözködni. Merre induljak vásárolni?
2008. nov. 6. 17:00
Hol található Budapesten 5O év feletti fiatalos ruhabolt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook