Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Broncho vaxon vagy riboymunil ovisoknak van értelme? fórum

Broncho vaxon vagy riboymunil ovisoknak van értelme? (tudásbázis kérdés)


12. mmacus
2016. dec. 4. 19:55
Az én gyerekeim már rég voltak kicsit, akkoriban volt új szer a broncho vaxom, nekik segített! Amire emlékszem még, Human Gamma-globulin injekciót is kaptak ősszel, így elkerültünk sok betegséget. Nem tudom, ezek a módszerek elterjedtek-e még napjainkban is. Amikor kicsit nagyobbak lettek, Béres cseppeztünk, erősödtek tőle, nem voltak betegesek.
11. bmaya1986 (válaszként erre: 10. - Cippora)
2016. dec. 4. 16:33

Kiszonom van aki azzal vigasztalt h jövőre mar "ismerni"

Fogja a szervezete ezeket a bacikat es nem lesz gaz!

2016. dec. 3. 11:51
nálunk csak az idő segített a broncho vaxom nem
2016. nov. 30. 12:12
Az előbbit ismerem és jónak tartom. A másodikról nem tudok nyilatkozni.
8. bmaya1986 (válaszként erre: 7. - Gesztenye78)
2016. nov. 30. 12:04
Bocsanat de nem tudom mi az?miert fontos?
2016. nov. 30. 09:44
Minden gyereknek más jön be. Nálunk a Virgonc vált be, az immunerősítős változata. Két fajta van, gumicukor és szirup. A gumicukrosban nincs béta-glükömát, ami szerintem nagyon fontos.
2016. nov. 30. 09:32

Szia!

Az én kisebbik fiam szedte régebben a Ribomunylt és úgy vettem észre, hogy neki használt, a következő évben már én kértem a dr.nőtől, hogy írja fel. Arra viszont nem emlékszem, hogy ovis volt-e az enyém akkor, vagy már kisiskolás.

2016. nov. 30. 09:19
Koszi ,hat igen nagyon draga 5000 Ft felett!es attol is felek,hogy tudom ,hogy nem hisztibol,mert lenyelte es par perc mulva ram hányta az antibiotikumot,amit szinten most kapott eloszor!szoval,attol is felek,hogy nem fogom tudni(ennyi pénzért)megitatni vele!de ti próbáltatok mar?
2016. nov. 30. 09:18
Ez is olyan dolog, mint sok más. Van, akinek beválik, van, akinek semmilyen látványos változást nem okoz....
2016. nov. 30. 09:12

A kozossegbe keruleskor bizony mindenfele virust, bacilust ossze fog szedni. Ez ilyen idoszak.

Nem gazdagitanam a patikat.

2016. nov. 30. 09:02

Sziasztok!

A kisfiam most kezdte az ovit,azt hittem nalunk nem lesz gond a betegséggel,mert sokaig ,több mint 2 eves koraig szoptattam,próbáltam minden másra is odafigyelni...de eddig sose volt beteg,most meg sorozatosan...az egyik orvos javasolta a fent említetteket!kivi lennék van e értelme vagy csak jo draga:)?

2016. nov. 30. 09:00
Broncho vaxon vagy riboymunil ovisoknak van értelme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook