Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki Miskolcon ovisoknak való sportot a táncon kivül? fórum

Tud valaki Miskolcon ovisoknak való sportot a táncon kivül? (tudásbázis kérdés)


9. 97d59f50eb (válaszként erre: 8. - Feheriklara65)
2010. okt. 4. 18:10
Mi a százszorszép oviba jártunk. Ott volt dráma tagozat.
8. feheriklara65 (válaszként erre: 7. - Kis Dorina)
2010. okt. 4. 17:39
Köszi a válaszokat és hol van ilyen Dráma hol tartanak ilyet?
2010. okt. 4. 15:04

Nekem is Drámára járt a gyerek és imádta.

Amúgy megfelel egy sportnak hisz elő kell adni magukat vagy éppen szaladgálva eljátszani valamit...

2010. okt. 4. 13:49
Most iskolás és szerettük volna ha továbbra is táncolhatna,de sajnos itt nem indítottak ilyen szakot,de kosarazni jár heti 1x ami nagyon tetszik neki, de sajnos ovisoknak még ilyenről nem tudok hogy lenne, csak iskolásoknak van egyenlőre ilyen lehetőség.
2010. okt. 4. 13:44

Szia! Én is miskolci vagyok és amikor a kislányom oviba járt középsőben dráma szakra járt, nagycsoportban pedig táncra.

Így elsőre lányosnak tünhet, de mi is meglepődtünk milyen sok kisfiu járt a szakokra.

2010. okt. 4. 13:27
úszás!!! nagyon jó!
3. feheriklara65 (válaszként erre: 2. - Rregi)
2010. okt. 4. 11:44
Köszi szépen a választ, de nem igazán erre gondoltunk, mert a családban van karate oktató, ezért akartunk még valami mást.
2010. okt. 2. 19:42
Szia! Nos én is miskolci vagyok, és ami azt illeti, én kinéztem egy sportot a kicsi fiamnak, 4 és fél éves. Nagyjából utánanéztem, no meg van egy nagyon kedves ismerősöm, aki űzi is ezt a sportot, csak ajánlani tudja. Ez a karate egyik "vállfaja" a sotokan karate. Találtam egy edzőt, aki vállalná ilyen korú gyermekek edzését, viszont ahhoz össze kellene toborozni kb 8-10 főt. Mit gondolsz?
2010. okt. 2. 15:24
Tud valaki Miskolcon ovisoknak való sportot a táncon kivül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook