Bronchitis (beszélgetős fórum)


6. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 5. - B2bf08afb6)
2012. márc. 2. 17:18
Azért a Ventolint ne keverjük bele...az kicsit más tészta:-)))
5. b2bf08afb6 (válaszként erre: 3. - Doryyy)
2012. márc. 2. 14:34

Ne aggódj.(persze tudom,ez nehéz)

Rendbe fog jönni.A láz napról napra kevesebb lesz.

Én mindig kapok a dokimtól sprayt. Ventolin a neve.

Apukád is kapott?

2012. márc. 1. 21:19

Szia.Orvosnál voltatok gondolom.Váladékoldó mindenképp és nem csak gyógyszert,hanem minden más természetes dolgot is bevethettek:méz,kamilla,gőzölés,mellkasra kenhető dolgok,szopogatós cukorka....stb.

Lefordítva ez a betegség:hörgőgyulladás.A lerakódott váladék és annak távozása a legrosszabb az egészben.Minden korosztályt megvisel,de az időssek és a kicsik elég nehezn bírják.És igen vagy két hét kell neki sajna.Jut eszembe éjszakára féligülő helyzet az ágyban és lehet párologtatni is:-)

3. Doryyy (válaszként erre: 2. - B2bf08afb6)
2012. márc. 1. 19:27
2 hét???Atyám....És ez mennyire lehet súlyos?Éjjel nappal figyelem,hogy van.Annyira rossz igy látni,még sosem volt igy,h én ápoltam volna,inkább mindig ő engem :( Tegnap 39 fölött volt folyamatosan,ma még 37,5-38 fölé nem ment,és talán kevesebbet köhög....de minden egyes köhintésére már ugrok is fel...:S :(:(
2012. márc. 1. 19:24

Szia.Sajnálom apukádat!Jobbulást .

Én többször voltam már.Éves szinten kétszer biztos.Ez így van ha egyszer elkap,akkor elő fog fordulni,bár nem mindenkinél jellemző.Ha erős az immunrendszere az sokat segít.

Pár napig magas láz,nekem 40 fok körül,álmosság,fáradtság,gyengeség,étvágytalanság.De túl lesz rajta két hét alatt.Antibiotikumot fontos szedni.

2012. márc. 1. 19:05
Van valaki,aki megélte már a Bronchitis nevű betegséget?Igaz-e,ha valaki egyszer beleesett,az többször túlesik rajta??Mennyi idő a lefolyása?Milyen magas lázzal jár?Édesapám éppen abban szenved,és nagyon rossz így látni...Aki tudja,hogyan lehetne rajta könnyebbíteni,az irja meg nekem!Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook