Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brazil tartós hajkiegyenesítés fórum

Brazil tartós hajkiegyenesítés (beszélgetős fórum)


1 2
2. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 1. - Levra006)
2012. ápr. 26. 07:00

Szia!

Én is nagy érdeklődve várom milyen lehet.Sok fórumot olvastam már erről.

Arra figyelni kell,hogy nem mindegy hol csináltatja az ember és a (Brasil Caccau)a legjobb,sokaknak a többi nem vált be.

Amit már tudok,hogy hajat festeni előtte kell 1 héttel, mert utána festve rontja az összhatást,csökkenti az eredményét a kiegyenesítésnek.Viszont ha előtte festik gyönyörűen csillog.

Azért is csak jó tud lenni, mivel a haj is keratinból épül fel és a gének befolyásolják a keratin rostok elhelyezkedését,ahogy nő a haj így alakul ki,hogy van akinek göndör.

Jó volna ha lenne ilyen keratinos göndörítés is :).

Vannak olcsóbb keratinos termékek, amik formaldehiet tartalmaznak,ezért kell figyelni.A Brasil az nem.

Hajas Laci honlapján vannak ilyen termékek,aki esetleg otthon magának szeretné.De pepecses,mert apró tincsenként többször kell átvasalni elég nagy hőfokon.A felkent terméket 20 ,erősen göndör haj esetén30perc után....öblítés nélkül,körkefével egyenesre kell szárítani, majd apránként alaposan kivasalni.30 percnél tovább ne tartsuk rajta.

Nem tudom miért?Állítólag ne.Talán úgy nem lehet,már bevasalni..nem tudom.Rengeteg videó van fent róla a youtube-on, csak nem magyar.

2012. ápr. 20. 20:30

Sziasztok!

Olyanok jelentkezését várom, akiknek volt már brazil tartós hajkiegyenesítése. Állítólag 2-4 hónapig tart az eredmény és full természetes, mert folyékony keratinnal kezelik a hajat. Próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook