Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Borzasztóan elszomorít hogy bezár az Átrium színház. fórum

Borzasztóan elszomorít hogy bezár az Átrium színház. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Myra (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 22:12
Érdekes mennyire másképp látjuk a dolgokat, ém ki nem állhatom Alföldit.
16. Violet18 (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 20:54
Hihetetlenül drága volt mindegyik jegy, valóban, szerencsés vagy h láthattad
15. michelle.r (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 19:43

Röhögni fogsz, de eszembe jutottál, amikor Mihályfit megláttam a színpadon 😎

Alföldi tényleg zseniális.

14. michelle.r (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. aug. 23. 19:34
Köszi, nem leszek Magyarországon szeptember elején, de szívesen megnézném újra a Jógyerekek képeskönyvét. Für Anikóval, Csujával, Gálffy Lászlóval, Debreczeni Csabával láttam az Örkényben. Bármikor szívesen újra nézem, főleg ha mindenhol Parti Nagy Lajos szövegével megy a darab.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 15:04

Az őrült nők ketrecére még bejutottunk, tök véletlen elcsíptem 2 jegyet :) Szuper volt.

És az Igenis, miniszterelnök úr! is nagyon tetszett.

Alföldi zseniális.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alessandro)
2023. aug. 23. 14:59

Ez egy vallomás volt, nem fórumnak indult, így nem lehet más, csak anonim.

És nem is én csináltam belőle fórumot.


Üdv Andi6020

11. Utolsó betyár (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 14:17

A Centrál színházban úgy látom lesz a Shirley Valentine a következő hónapban.

Tatabányán, amit még mindenképpen ajánlanék, az a Francia rúdugrás. Kissé pikáns, nem véletlen, hogy 18 éven felülieknek való, de már harmadik, vagy negyedik éve, hogy szerepel a repertoárban.

Nem tudom, hogy azt melyik hónapban játsszák újra, de garantált a jó szórakozás.

Illetve, ha a fekete komédiát szereted, a Városmajori Szabadtéri Színpadon játsszák a Jógyerekek képeskönyve című előadást, szeptember 7-én, azt is érdemes megnézni.

10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Utolsó betyár)
2023. aug. 23. 13:55

Hála az égnek, azért még tartja magát néhány itt is, ahova színesen járok, Örkény, Katona, Centrál, de nálatok is találtam néhány klassz darabot, köszi az ajánlást. A Polgárkukkantóra már meg is vettem a jegyeket. Balsai Móni kedvéért a pokolba is elmennék, de úgy látom a Shirley Valentine nem meg a következő hónapban.


Éééééééééés, Mácsai közleménye:


"AZ ÖRKÉNY SZÍNHÁZ NYILATKOZATA

Az Átrium Színházat az elmúlt években működtető Kultúrbrigád munkájának ellehetetlenülése a magyar színházművészet leépülésének újabb állomása.

Minél nagyobb a kultúra támogatásának politikai áthatottsága, annál reménytelenebb az élénk, sokszínű, társadalmilag hasznos kulturális élet. A jelen színházi politika gyakorlata különösen romboló, mert az ideológiai megfelelés igényén túl ismét teret nyert az a vissza-visszatérő súlyos tévedés, hogy a magyar előadóművészet finanszírozása elmozdítható lenne a piacosítás felé.

Mindkét gondolat önmagában is káros, együttesen pedig a magyar színházkultúra visszafordíthatatlan elsivatagosodásához vezet.

Ha a Kultúrbrigád előadásai az Átriumban nem kerülhetnek színre, az Örkény Színház felajánlja (ahogy független társulatok esetében is tette), hogy valamely előadásukat színpadán életben tartja.

Az Örkény Színház társulata"

9. Utolsó betyár (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2023. aug. 23. 11:35

Gyere Tatabányára, bár itt is emelkedtek valamivel az árak, de azt gondolom, hogy a vidéki színházak közül az egyik, ha nem a legszínvonalasabb előadásokat lehet itt látni. A társulat nagyon jó. Ráadásul Budapesttől nincs is messze 40-50 perc.

Szeptember 2-án a Te édes, de jó vagy légy más című musical, amit rögtön ajánlani tudok. Már kétszer láttam, de megnézem harmadik alkalommal is.

2023. aug. 23. 11:19

Imádtam. Nagyon sajnálom, Az őrült nők ketrecére pl. másfél évig vadásztam a jegyeket, mire sikerült.

Nem az utolsó sajnos, előbb utóbb nem lehet a jegyeket addig emelni, hogy abból tartsák el magukat. Most vettem néhány jegyet a Katonába, közel duplája a tavalyi áraknak.

7. Violet18 (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2023. aug. 23. 11:09
Volt ilyen, igen, és nagyon jó és különleges darabokat játszottak, máshol nem látsz iyet 🤷‍♀️
6. Alessandro (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 10:44
Ez meg téged, így névtelenségbe burkolózva.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alessandro)
2023. aug. 23. 09:38
Ez a hozzászólás csak téged minősít.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 09:20

"Színház az egész világ,

És színész benne minden férfi és nő"

3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 23. 08:58

Jééé, volt ilyen színház?

Majd lesz másik.

2023. aug. 23. 07:32
Mennyit néztünk ott Pintér Bélát... De ő se a régi, mióta a politikában bohóckodik, nem járok már az előadásaira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook