Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Boldog gyermekkor titka? Hogy ne legyenek ilyen problémák tinikorban? fórum

Boldog gyermekkor titka? Hogy ne legyenek ilyen problémák tinikorban? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. okt. 7. 11:46
Azt én is mondtam, de ő is tudja, hogy szakemberre van itt szükség. A kérdés, hogy mért boldogtalan egy tini, ha látszólag semmi oka rá? Hol csúszhatott el a dolog?
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 11:42
Ideje kinyitni Lipótmezőt.
2021. okt. 7. 11:39
Irány szakember.
2021. okt. 7. 11:33
Egyetértek az előttem szóval, jobb lenne, ha mielőbb szakemberhez fordulnának a lánnyal. Még mielőtt nagyobb baj lesz a dologból!
2021. okt. 7. 11:04
Doki kell ide! Illetve akármilyen jó kapcsolat becsúszhatott neki valami trauma amiről még nem beszél ,vagy nem is fog.Az már " csak a könnyebb fele lenne ha valamilyen hülye kivagyiságból csinálja.OKa van na,,
2021. okt. 7. 10:58
Barátnőm lánya vagdossa magát, nem tudja miért, kérdezte mi a baj, de azt mondja semmi. Akkor meg miért csinálhatja? A lány jó tanuló, vannak barátai, mindig is törődtek vele, beszélgettek sokat, megadtak neki minden tőlük telhetőt. Értem én, hogy a tinikornak vannak nehézségei, de nem ez a megoldás. Régen sokkal nagyobb, komolyabb gondokkal is megbírkóztak őseink és mégse vagdosták magukat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook