Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Blogspot weboldal szerkesztésben tudna valaki segíteni? fórum

Blogspot weboldal szerkesztésben tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


14. Nirvi
2012. szept. 30. 19:13
Közben megtaláltam :)
13. Nirvi
2012. szept. 28. 12:29

Sziasztok!


Nekem is lenne egy kérdésem! Remélem még olvassa valaki a fórumot :)


Tudok olyat csinálni, hogy e-mailben értesítést kapjanak az olvasóim, ha új bejegyzést írok ?


Más blogoknál már láttam ilyet, de még nem jöttem rá, hogy a blogspot-nál hol kell, vagy hogy lehet-e egyáltalán.

12. M0ncsa
2012. márc. 16. 11:00
*angolbol*
11. M0ncsa (válaszként erre: 10. - Tunyacsáp007)
2012. márc. 16. 10:59

Na, szuper, gratulalok :)

Magyar nyelvu helpet meg TILOS olvasni, nem veletlenul linkeltem az angolt :)))) A forditasok mindig trehanyak es pontatlanok, en mindig alngolbol dolgozom ;) Sok sikert es jo szorakozast!

2012. márc. 16. 10:55
Oké, sikerült! Nem igazán így hozza a magyar nyelvű - mint az általad belinkelt útmutató - ezért nem volt számomra egyértelmű. Köszönöm a türelmedet és a kitartásodat!
9. M0ncsa (válaszként erre: 8. - Tunyacsáp007)
2012. márc. 15. 21:34

"Hogyan tudnék olyan blogspot hátteret létrehozni, amely átlátszó és a bejegyzések nem fehér hátterű blokkokban jelennek meg, hanem a mögöttük lévő háttér átlátszik?"


most mar tenyleg nem ertem, mit szeretnel.

Eloszor fel kell toltened a kepet, amit egyedi hatternek szeretnel, es utana atallitani atlatszora a textboxot, hogy ne "feher" legyen (hanem a kep legyen a szoveg mogott, mmint ha jol ertem egyaltalan, mit szeretnel).

Egyedi hatteret a template -> customize -> background - nal tudsz feltolteni, es hogy at is latsszon a szoveg elott, bal oldalt a "background" helyett az "advanced"-et valasztod, es a "main background"-ot beallitod "transparent"-re. ennel egyszerubben nem tudom elmagyarazni, kulonben meg nagyon logikus az egesz, csak foglalkozni kell vele, elolvasni a help menut meg vegigkattintgatni a lehetosegeket. Az altalad feltett kerdesekre sem tudtam fejbol a valaszt, hanem kikerestem - ezt te is meg tudnad tenni.

8. Tunyacsáp007 (válaszként erre: 7. - M0ncsa)
2012. márc. 15. 16:23
Akkor azt nem értem, hogyan tudok egyedi hátteret beállítani, ha transzparensre állítom a szöveghátteret. :(
7. M0ncsa (válaszként erre: 6. - Tunyacsáp007)
2012. márc. 15. 13:41

Az adott link a sajat magad altal feltoltott hatterre is vonatkozik (mmint az utasitasok), nem az a lenyeg, h sajat vagy default, hanem h transzparensre allitsd a szoveghatteret.


FBot illetoleg akkor meg rrosszul fogalmaztal. Szoval nem egy FB-os RSS feedet akarsz, hanem egy BF-like toolboxot (lepkevarnak is ez van).

Ha HTML-ben akarod programozni, akkor itt: [link] vagy itt: [link]

Ha a default bloggereset akarod, akkor a beallitasoknal a "layout" alatt adhatsz hozza gadgetet ("share it"-et, pl).

2012. márc. 15. 13:11

Én olyan háttérre gondoltam, amit én választok ki, töltök fel. Annyit tudok róla, hogy html-t kell bemásolni valahova, de sehogy se jön össze.


Facebook-kal kapcsolatban pedig erre gondoltam:

[link]


Itt jobb oldalt megjelenik a facebookos hivatkozás és a facebookon megjelenik, ha a blogban új bejegyzést írt.

5. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Tunyacsáp007)
2012. márc. 15. 12:51

atlatszo hatter:

[link]


facebook import (szeptember ota nem lehetseges):

[link]

2012. márc. 15. 12:07
please
2012. márc. 15. 11:59
Illetve hogyan tudom ezt a facebookon megjelentetni? Milyen kódot kell bemásolnom a facebookra, hogy a blogspotom és azok új bejegyzései megjelenjenek?
2012. márc. 15. 11:57
Hogyan tudnék olyan blogspot hátteret létrehozni, amely átlátszó és a bejegyzések nem fehér hátterű blokkokban jelennek meg, hanem a mögöttük lévő háttér átlátszik?
2012. márc. 15. 11:55
Blogspot weboldal szerkesztése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook