Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztosan biszex? Vagy ez még változhat? fórum

Biztosan biszex? Vagy ez még változhat? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 6. 17:12
ebben a korban meg nem dol el semmi barhogy alakulhat, csak lehet h segiteni kell neki a helyes utra terelni....a masik meg h manapsag "divat" lett a biszexualitas...... az is lehet h csak rossz iranyba tevedt, de sztem segitseggel valtoztathato
7. e004ab8014 (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2008. nov. 6. 17:12

Egy kicsit off:


Nemrég voltam egy előadáson, amit az MTA egyik biológus professzora tartott, és ő elmondta, hogy az állatvilágban a homoszexualitás, mint olyan nem létezik. Van rá példa, de ezzel az erőviszonyaikat rendezik egymás között, a dominanciát fejezik ki, de ennek semmi köze ahhoz a homoszexualitáshoz, ami az embereknél alakul ki.


(Nekem eszembe jutott még, hogy az embereknél is hasonló a helyzet néha, pl. börtönökben...)

2008. nov. 6. 17:09
Mindenképp kikéne próbálnia lánnyal hogy levonja a konzekvenciát!!!Szerintem a srác habitusából lelehet vonni hogy erre vagy arra húz a szíve!de ha őszinte akarok lenni ha 18 évesen még nem volt lánnyal akkor évről-évre egyre kevesebb lesz rá az esély hogy a csajok mellett kössön ki!
5. Pirosalma (válaszként erre: 3. - 17dfdcec7d)
2008. nov. 6. 17:04
Ha nem foglalkoznak vele, ha nem lát egészséges példát az illető, akkor sajnos tényleg kicsi az esély a változásra:-(
4. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2008. nov. 6. 17:03

Szia, Csöpp!


18 éves korban még lehetnek szexuális devianciák, amik később rendeződhetnek. Amit lehet tenni, hogy a megfelleő irányba terelni. Lehetséges, hogy negatív tapasztalat a lányokkal, netán kíváncsiság áll mögötte. Ha ezek rossz időben történnek, és nincs, aki helyretegye őket, akkor könnyen sodródhat az ember a homoszexualitás felé. Hajlam van rá, de maga a homoszexualitás nem természetes (tudom, hogy előfordul máshol is az állatvilágban, ettől még természetellenes), és érdemes tenni ellene, mert sok torzulást okozhat az ember lelékben, gondolkodásában.


Nem elítélendő ez szerintem, nekem semmi bajom a homoszexuálisokkal, de attól még úgy vélem, egy egészséges szexuális indentitásra kell nevelni a gyermeket/fiatalt.


Ha keresztény szemmel nézzük - én azzal nézem -, akkor a homoszexualitás bűn. De mint minden bűnből, ebből is van szabadulás, Isten szabadítása, és erre is van bűnbocsánat (persze ez csak hívőknek mond bármit is).


A kérdésedre a kicsit konkrétabb válaszom az, hogy lehet. Bár itt megint csak azt kell mondanom, keresztény szemmel kicsit máshogy néz ki a dolog, hisz a házasságon kívüli szexuális kapcsolat is bűn, így nem hinném, hogy ez a követendő megoldás lenne.

2008. nov. 6. 16:56
ennyi idős korban ez már csak erősödik,ez már nem változik
2. 655201810e (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2008. nov. 6. 16:44
szerintem ez a magánügye...
2008. nov. 6. 16:43

Van egy 18 éves srác ismerősöm. Nemrég kiderült róla, hogy nem csak a lányokhoz vonzódik. Lánnyal még nem volt szexuális kapcsolata.

Szerintetek van esély arra, hogy ha szexelne egy lánnyal, rájönne, hogy a biszex érzése csak tapasztalatlansága miatt lehetett?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook