Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztosan biszex? Vagy ez még változhat? fórum

Biztosan biszex? Vagy ez még változhat? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 9. 08:44

A biszexualitás nem divat (társadalmi gondolkodás) függvénye. Az, hogy divat inkább abban segít, hogy fel merje vállalni a vágyait akár önmaga akár mások előtt.


A biszexualitást nem úgy kell elképzelni, hogy minden emberre egységesen ráhúzható korlátjai vannak hanem bizonyos skálán mozognak a vágyak ahol a két véglet a 100% hetero és a 100% meleg. Ismerek olyan fiút akit az izgat, ha egy másik fiúval közösen maszturbálhat, míg van olyan srác aki sokkal mélyebben ((a szó legszorosabb értelmébe:) )) éli át a biszexualitását.


Homoszexualitás, a biszexualitás nem betegség. Tanuljátok meg ezt a szót: másság :)

37. dvd31
2011. jan. 7. 14:44
ha mégis biszex akár lány vagyfiu 1x szülönek kell lennie.vagy felelötlen életet akarnak élni de a szexnek mindig nemlehet élni!valamiért valamit....
36. Csöpp
2010. febr. 16. 02:58

Sziasztok.

Eltelt egy év, és a srác szépen lassan eljutott arra a szintre, hogy felvállalja egyre több ismerőse előtt, hogy a fiúkhoz vonzódik.

Büszke vagyok rá, bár így is nagyon nehéz neki.

Aminek örülök, hogy van is egy kis szerelme, és boldogok együtt. :)

35. PixX
2008. dec. 9. 18:38
mint írták, a homosexualitás örökletes, tessék szépen békén hagyni szegény fiút. Ha meleg meleg... ha neki ez esik jól. Ha pedig nem meleg, magától érdeklődni fog a lányok után.
34. lilura
2008. nov. 8. 07:11
De attól még bi...ami az Én fordításomban, inkább meleg, mint nem, szóval...sok hal van még a tengerben:).
33. Csöpp
2008. nov. 7. 13:11

Kösz szépen a hozzászólásokat, de kicsit kezdünk eltérni az eredeti témától... :S

És ez a srác nem emo! Igenis jó fickó, van rajta mit fogni, nem csonti! :)

2008. nov. 6. 19:22
nem,hanem azt hogy férfias pl.szélesebb a válla mint a csípője:D.Én testnevelő tanár vagyok ésa férjem is az /valamint "gyúrós"/kérdésedre a válaszom nem ,nem szeretem a kövér férfiakat,de a csesznye ropikat sem...
31. lilura
2008. nov. 6. 19:19

Mit értesz azon, hogy termetes?

Ugye nem azt, hogy mackós, elhízott?

2008. nov. 6. 19:18
Egy ferfi legyen termetes,ha ezen belül igényes az nem baj ,ez még nem metroszekszuális....
29. lilura (válaszként erre: 28. - 2d5a00656a)
2008. nov. 6. 19:12
Az Én jövendőbelim is ilyen, és a legkevésbé sem 160 cm és 60 kg:). De nem is húsi. Nagyon szép, formás. Ő már inkább, ha lehet választani, akkor metroszexuális, bár ez nem olyan szörnyű. Csak kimondottan igényes-önmagával szemben is.
28. 2d5a00656a (válaszként erre: 27. - Lilura)
2008. nov. 6. 19:07
A szőrtelen ápolt nálam is teljesen bejön,sőt a saját férjem is "szőrtelen...
27. lilura
2008. nov. 6. 19:05

Na az tényleg nem az. Múltkor láttam 3 ilyen emós majmot-2 fiú egy lány, mindhárman fekete szűk répanadrágban, a fiúk soványabbak voltak, mint a leányzó...

Na azért egy FÉRFI igenis legyen FÉRFI. Bár ők attól aztán igencsak távol állnak:D.

De visszatérve a szörtelenítésre, Nálam az abszólut belefér, persze nem lábon...nem bírom a focistákat:).

2008. nov. 6. 18:54
Hát igen, de az hogy mostanság az otimális férfi 160 magas ésa vállát egy kézzel át lehet karolni,a súlya pedig 60 kiló alatt van ez nem normális/lásd pl anti fittness club.. vagy zac efran/
25. lilura
2008. nov. 6. 18:47
Na azért ne legyen szörös a hónaljuk meg ott se nagyon...ha ez egy nőtől elvárás, nem kell megbotránkozni azon, hogy a férfiak is ezt teszik. Ez csak higénia.
2008. nov. 6. 18:38
Hát nem tudom,én lehet hogy a régi iskola híve vagyok de egy férfinek ne legyen nálam keskenyebb szemőldöke,és szőrtelenebb hónalja...
23. lilura
2008. nov. 6. 18:35
Szerintem a metroszexualitás az manapság már mindinkább dicséretnek minősül...
2008. nov. 6. 18:28
Egyáltalán nem a metroszexuális azért metroszexuális mert bár nőies dolgokat művel,szemöldökszedés,fodrász kozmetikus ,pakolások,shoppingolás...ettől függetlenül a lányokhoz vonzódik.Túl kifinomult csak a trendek érdeklik és az aktuális bulik.De nem fiúkkal,hanem lányokkal megy el ezekre.Azért metró mert ilyen túlontúl egocentrikus fickók inkább a nagyvárorosokban alakul ki,vidéki gyerekek között kevesebbet lelsz!
21. Nívea
2008. nov. 6. 18:25

Hát én nem gondolom, hogy bűn lenne, ha valaki a saját neméhez vonzódik(és persze szexel is vele). Amúgy ebben a korban a fiatalok nagy többsége bizonytalan(akár a média hatására is) lehet. Egy idő után tisztázódik ez az érzés. De szerintem egy biszexuális fiúból nem lesz szép szóra és terelgetésre heteroszexuális, ha nem az, és fordítva sem. Én hagynám, hogy a tapsztalatok útján tisztázza. Semmi rossz nincs ebben. És szerintem egy hetero fiú nem fog közösülni divatból(mert nem igen kellemes, ha már a prosztatavizsgálatot tekintjük példának), csak ha tényleg érzelmek és igazi vonzódás van a dologban.

Én így gondolom. De csak én.

20. ae12cc5be5 (válaszként erre: 19. - 2d5a00656a)
2008. nov. 6. 18:23

Jó, csak nem értem, miért szerepel benne a szexuális szó, ha ez a fiú ugyanúgy hetero.

Mert ha valaki biszexuális, az nővel és pasival is szexel, ha homoszex., akkor ffi, aki férfival szexel stb. A metro kivel szexel? Nővel nem?

Vagy hülye vagyok nagyon?

19. 2d5a00656a (válaszként erre: 16. - Ae12cc5be5)
2008. nov. 6. 18:19
Azt hiszem metro mint városi a megfejtés...
2008. nov. 6. 18:01

Az USában /ahonnan a pénz jön:D/ végeztek az agyra vonatkozó kisérleteket kb. 10 éve.A női agy téréképe egy bizonyos formációt ,reagálást mutat különböző szituációkra.

A férfi agy valami egészen mást mautat ugyanerre/PL:matek feladat,globális felmelegedás.sakk feladvány stb../Azt fedezték fel hogy ahomoszexuális férfiak agytérképe nagyban hasonlít a női,elllenkező póluson pedig a leszbi nőké a férfi agytérképre.Ez születéstől így van ,és kimondták ,hogy a homoszexualitás 80 % -ban öröklött ,és csak 20 %-ban tanult forma...


Pirosalma???Megnézed a témát,te vagy ebben a legjobb!!

17. ae12cc5be5 (válaszként erre: 16. - Ae12cc5be5)
2008. nov. 6. 18:00
Bocs, a rossz megfogalmazásért, de azért érthető volt, remélem.
16. ae12cc5be5 (válaszként erre: 13. - 2d5a00656a)
2008. nov. 6. 17:59

Ja, igen. Ezt él ki is felejtettem. Szerintem sem lehet divat az, ha valaki homosz..

A metroszexuálisok meg nem tudom, miért ezt a megnevezést kapták, hiszen én úgy tudom, hogy az nőiesen igényes hetero férfiak, nem? Mi köze ennek a szexuális hovatartozásukhoz, ha nem melegek? Na jó, bocs, én befejeztem az offolást!

15. ae12cc5be5 (válaszként erre: 7. - E004ab8014)
2008. nov. 6. 17:55

Egy kicsit off2:

Annyira hihetetlen, hiszen én úgy tudom, és gondolom is, hogy sokan gyerekkorukban veszik észre, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Nagyon szégyenlik, próbálnak tenni ellene, aztán később feladják, és felvállalják azt, hogy ez van, engem így kell szeretni (persze nem a divatkövetőkről beszélek). (Ha ez igaz, akkor ezt nem tekinthetjük betegségnek, szerintem.)

Szóval: ezek után elképesztő, hogy az állatvilágban ez nem fordul elő.

2008. nov. 6. 17:55
Jézus :Elfojtotta BOcsi!!!
2008. nov. 6. 17:53
Azt gondolom ,hogy a mai nézet a "gyerekeknél" tényleg direkt a devianciára van kiélezve/csak azért is kihívó/De saját 16 éves tapasztalataim szerint inkább az a trendi ,ha a lányok leszbikus motívumokat vonultatnak fel egy-eyg alkalommal.Fiúknál a homoszexualitás nem trendi,bár a metroszexualitás elharapódzóban van.De azért a metrók nem homokok,és el is határolódnak ettől,ők csak inkább túlcivilizáltak:D De a barátodra visszatérve osztom azt anézetet,hogy ha 18 éves korban a saját neme is erősen vonzza akkor ebből már nem fog kinőni,sőt most kezd majd belenőni ebbe az új szemléletére,hiszen csak most döbbent rá erre,eddig valószínű elfolytotta...:(
12. lilura
2008. nov. 6. 17:43
Egyik barátnőm pont ebben a helyzetben van. Összejött egy sráccal, akire először azt hittük, hogy meleg(Mert azért vannak jelek...) aztán mégis együtt vannak, de a csávó bejelentette, hogy ő bi.Én viszont nem kifejezetten hiszek a biszex-ekben, legalábbis úgy gondolom, hogy mindenképpen egyik oldal fele jobban kell húznia. És ő szerintem inkább homo. De barátnőm meg csak hajtogatja, hogy olyan mintha a lelkitársa lenne...naná mert olyan, mint egy lány...
11. Pirosalma (válaszként erre: 8. - 05650f67aa)
2008. nov. 6. 17:18

Vigyázni kell...Manapság a másság divat, de nem csupán a szexuális szokásokban. A deviancia érték lett, hamis érték, úgy hiszem.

(És természetesen a biszexualitás is bűn.)

2008. nov. 6. 17:17

"A férfi nőket szeret, De néha férfiakat, Vannak biszexuálisok, De ők csak áltatják magukat."


Ez Phoebe egyik dala a jóbarátokból. Van benne igazság.

9. Pirosalma (válaszként erre: 7. - E004ab8014)
2008. nov. 6. 17:16

Szia, Krena!


Sajnálom, akkor tévedtem, én mástól hallottam, hogy ő hallotta, hogy az állatvilágban is. Ez mondjuk, talán "jó hír", hogy itt komolyabb problémáról van szó.


A börtönökben nem tudom, ez tényleg az erőviszonyok miatt van-e, azt máshogy is lehet rendezni, nem vagyok biztos abban, hogy valaki csak emiatt képes lenne erre. Bár ki tudja, sok mindenre képes az ember...

(Talán inkább a nők távolléte miatt van így.)


Köszönöm a helyesbítést!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook