Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Biztonságos szállást foglalni a szallas.hu-n vagy booking.com-on keresztül? fórum

Biztonságos szállást foglalni a szallas.hu-n vagy booking.com-on keresztül? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 4. 20:32
mi a szallas.hu-n foglalunk már egy jó ideje, belföldre és külföldre is, és eddig minden rendben volt velük.
2015. ápr. 30. 20:35
Már évek óta a szallas.hu-n keresztül foglalok, és csak pozitív tapasztalataim vannak. Nagyon megbízható és jó csapat. Csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 30. 10:47

Mi mindig a szállás.hu -val utazunk. :) Tavaly óta már a külföldi utakat is. Az MKB veszprém bejutott a Final 4-ba így Köln-be is mennünk kell és a szállás.hu -n foglaltunk. Rengeteg vélemény alapján és a helyszínhez közel találtunk szállást elfogadható áron.

Másrészt tudatosan magyar termékeket vásárolunk, erősítsük a hazai gazdaságot! Tegyen így mindenki.

21. emagdi
2015. ápr. 28. 22:42
booking.com-on már sokszor foglaltam én is, mindig minden rendben volt.
20. M0ncsa (válaszként erre: 9. - Norci10)
2015. ápr. 28. 22:02

Booking.comot szoktuk hasznalni. Eddig nem volt vele gond sose, szallas olyan, amilyennek irjak, annyi, amennyinek irjak. Nem kell elore fizetni semmit, csak a hitelkartya szamat megadni, azt is csak a biztonsag kedveert, ha pl. megszoksz fizetes nelkul a hotelbol :) Egyetlenegyszer fordult csak elo, hogy a kartyarol vontak az osszeget (mondjuk nekunk tokmindegy volt), egyebkent utolag fizettunk kijelentkezeskor.


Szallas.hu-t nem ismerem. Ha kulfoldre mesz, lehet, hogy jobb a booking.com, raadasul jellemzoen olcsobb, mintha a hotelnel foglalnal kozvetlenul. Nem eri meg telefonalgatni.

2015. ápr. 28. 21:12
Rettentően örülök,hogy ennyi pozitív véleményt kaptam! KÖszönöm mindenkinek. Akkor a szálláshely lesz a döntő,nem pedig a weboldal. :D
18. bowie
2015. ápr. 28. 20:56

én a szállás.hu-n szoktam.

Nem volt még gond sosem

2015. ápr. 28. 20:43
Mi is booking-on szoktunk foglalni, külföldre, eddig még nem volt probléma. A véleményeket érdemes mindig elolvasni a szállodáról.
16. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Norci10)
2015. ápr. 28. 20:35
Mindkettőn foglaltam már, többször is, belföldre is, külföldre is, soha nem volt semmi gond.
15. Hoxa
2015. ápr. 28. 20:34
Az oszinte es valos ertekelesek miatt is erdemes a booking.com-on nezelodni.
14. haaeen
2015. ápr. 28. 20:30
én is mindig a bookingon keresztül foglalok szállást, eddig nem volt semmilyen gondom, pedig jó pár hotelt megjártam már :)
13. bnedora (válaszként erre: 6. - Norci10)
2015. ápr. 28. 20:06
Mi tavaly Olaszországban jártunk, és a bookingon keresztül foglaltunk szállást, úgy, hogy nem volt előre szállásunk. Pár órán belül mindig megoldódott, tudtak megfelelő szállást ajánlani. Mindig rendben volt minden.
2015. ápr. 28. 20:03

Hello, mi is Booking.com on keresztul foglaltuk a szallast - Olaszorszagba mentunk el. Nagyon szuper volt.

Mindig figyeld a foglalasnal a kategoriajat a szobanak, altalaban a lekisebb / kevesbe szep kilatas, kicsi stb. / kinalja fel.

2015. ápr. 28. 20:03

A szallas.hu-n foglalunk évek óta, sőt már az idei nyaralást is lefoglaltuk. Semmi gond nincs velük.


Igen, van ahol kérnek előleget, de nem mindenhol. Megbízhatóak, bár ez nem a szallas.hu-n múlik ám, hanem a szállásadón.

2015. ápr. 28. 19:46
Szallas.hu foglaltam már és megbízható.
2015. ápr. 28. 19:46
Apa kicsit szkeptikus,mert bizonyos százalékot előre kell utalni. Ezért inkább informálódok.
2015. ápr. 28. 19:46
Igen, mindkettőn. A booking másik honlapja az agoda.com, ugyanaz működteti, mi ott szoktunk.
7. Shanee (válaszként erre: 6. - Norci10)
2015. ápr. 28. 19:46
A booking teljesen jó, én külföldre azon keresztül foglaltam.
2015. ápr. 28. 19:45

Úúúú.De gyorsak vagytok! Köszi! :D

Külföldre mennénk, így ugyebár nem úgy van,mint országon belül,hogy odatelefonálok és megbeszélem, stb...

2015. ápr. 28. 19:44

Én általában a szallas.hu-n vagy hasonló gyűjtő oldalakon nézelődök, összehasonlítok, megkeresem az legszimpibb szállás saját honlapját, és az ott megadott elérhetőségeken keresztül foglalok.

Bár én csak belföldön keresgélek.

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Norci10)
2015. ápr. 28. 19:38
A szallas.hu-n foglaltam. Teljesen rendben ment minden.
3. simple (válaszként erre: 1. - Norci10)
2015. ápr. 28. 19:37
Mi csakis booking.com-on foglalunk mindig, egyénileg. soha semmi gond nem volt vele, abszolut megbízható, ajánlom. A másikat nem próbáltuk.
2015. ápr. 28. 19:37
Igen, mindkettőn foglaltam már. Külföldre is. Semmi gond nem volt!
2015. ápr. 28. 19:36
Foglalt már valaki szállást a szallas.hu-n vagy booking.com-on keresztül? Biztonságos?Megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook