Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Velencébe mivel érdemes elmenni, és melyik a legolcsóbb, ill. leggyorsabb?Hány napra érdemes menni minimum, és előre kell szállást foglalni? fórum

Velencébe mivel érdemes elmenni, és melyik a legolcsóbb, ill. leggyorsabb?Hány napra érdemes menni minimum, és előre kell szállást foglalni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 7. 23:19
A vonatösszeköttetés is elég jó és viszonylag olcsó is.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2010. okt. 5. 18:53
amúgy szerintem velence annyira közel van, hogy még talán időben is ugyanannyi autóval kimenni, mint repülővel (tekintve a sok macerát ami a repülővel jár: kimenni a reptérre, várakozni, késik-nem késik, bemenni a reptérről stb), autóval meg annyi poggyászt visztek amennyit akartok, ott álltok meg ahol akartok, nem vagytok időhöz kötve, szép a táj útközben, jó társaságban sokkal érdekesebb, mint repülve szerintem.
2010. okt. 5. 18:48

ha csak 2-3 napra mész akkor fapadosrepülő, ha hosszabb időre akkor inkább autóval, és más helyekre is menjetek szétnézni a környéken.

szállást neten foglalj, ha autóval mentek akkor mestre-ben, mert ott tudtok parkolni, és onnan busszal át tudtok menni velencébe (kb 10 perc és gyakran jár).

2010. okt. 5. 17:10
repülővel, nézd meg a wizzairt
2010. okt. 5. 16:34

[link]

Szállások magyarul, az utazási irodák kizárásával, személyes foglalással, nagyon olcsó WIZZAIR járattal

2009. júl. 3. 07:47
minimum 7 nap (szerintem)
2009. júl. 3. 07:47
repülő és jobb szállást foglalni előre,
2009. júl. 3. 07:32
a legolcsóbb a szervezett busz, a legkényelmesebb és leggyorsabb a repülő... szállást foglalni pedig nem árt előre, bár nem tudom a válság miatt, most mi van ott, de a legjobban akkor járnál, ha utazási irodán keresztül intéznéd...
2009. júl. 3. 07:31
Velencébe mivel érdemes elmenni, és melyik a legolcsóbb, ill. leggyorsabb?Hány napra érdemes menni minimum, és előre kell szállást foglalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook