Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalom törés fórum

Bizalom törés (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. delbuk
2019. júl. 9. 08:29
20 éven nincs túl az ember fél év alatt. Ez nem azt jelenti, hogy az exhez vágyik vissza (egyik oldalról sem, sőt valószínűleg a volt feleség sem olyan sátán, ahogy te gondolod), hanem azt, hogy nincs készen egy új kapcsolatra. A régi lezárása idő, a szálak nem egyik pillanatról a másikra szakadnak el, és vannak olyanok, amik lehet, hogy mindig megmaradnak, mert összeköti őket a gyerek. Egyet értek az előző hozzászólóval, tisztán kell kommunikálnotok, hogy ez neked fáj, és nem belekeverni mást, mert ez nem a volt feleségről szól, hanem csak kettőtökről. Arról, hogy ő még nem volt kész erre a kapcsolatra, és arról, hogy neked van-e még energiád, amit ebbe belefektetsz, vagy inkább felállsz.
76. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 6. 22:42
Nem tértél ki rá, hogy közös gyerek van tervben? Vagy nem szeretnétek? Én nem tanácsolom, hogy rúgd fel azonnal a kapcsolatot,ha minden egyéb téren rendben vannak a dolgok. Valahogy muszáj vele megértetned, hogy neked ez fáj.Neki ez a helyzet kényelmes, még versengesz is érte.... Egyszerű féltékenységnek érzi csak, nem gondolja, hogy nálad ez alapjaiban ingatja meg a kapcsolatot. Szóval próbáld elmondani, de neagresszív módon, számonkérōen, mert annak csak vita lehet a vége. Remélem sikerül!
2019. júl. 6. 08:36
A másik: A Bizalom, hát igen, nehéz kérdés, de ha már felmerült benned, hogy megingott?! Ott már gond van.
74. semleges (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 6. 08:32

Az a véleményem, hogy igazad van nekem se tetszene.

Ez a fényképküldözgetés már beteges. Miért kell minden napról, percről küldözgetni főleg az exnek, nem értem. Nyilvánvaló, hogy nem zárták le a kapcsolatukat. Dühítő és megértelek.

73. michelle.r (válaszként erre: 12. - Boro)
2019. júl. 5. 22:23
Remek. Tiszteletben tartja a felesége érzéseit. A tieidet viszont nem. Egy másik nő férj nem a párod. Tényleg gyerekes, ahogy és amit írsz erről a fotómizériáról.
72. epervirág (válaszként erre: 40. - Boro)
2019. júl. 5. 21:36
Ha a páridnak nem tetszik,hogy a felesègènek van valakije akkor nem te kellesz neki.lehet veled akarja fètèkenyè tenni a felesègèt.ezèrt van mèg veled.Egyèrtelmű,hogy ehhez a pasihoz csak te ragaszkodsz ő hozzád meg nem.
71. epervirág (válaszként erre: 22. - Boro)
2019. júl. 5. 21:32
Dehogy múltak el.Ha elmultak volna akkor nem csinálnák ezt.Amugy szerintem fogalmad nincs mit csinálj.Èn biztos ezt nem türnèm el.De a te èleted!
70. 4d43eb5ddf (válaszként erre: 69. - 4d43eb5ddf)
2019. júl. 5. 20:44
Minden második HÉTVÉGE. Elirtam bocsi
69. 4d43eb5ddf (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 5. 20:42

Csak ezt olvastam el, iszonyat hosszú.

Hát én fix nem élnék úgy a párommal hogy 1 hét itt 1 hét ott az ő gyerekükkel.

Nincs az az isten! Akármilyen cuki aranyos elég a minden második hét más gyerekével szerintem.

De hát ezt ugye ők döntötték el te meg már így fogadtad el a kapcsolatot.

Na de nem ez a lényeg hanem az ex asszony fotói. Szerintem nem normális de a párod sem.

Egyszerűen mind meg a párodnak : döntsön te vagy az ex!

Egyáltalán minek küldeni képeket a másiknak ha úgyis felesben van a gyerek hol itt hol ott?? Szerintem ez se normális.

Mindenki tartsa meg a saját képeit, élményeit a gyerekkel és ennyi.

Sajnálom de vagy megszokod vagy odallsz a párod elé

68. Boro (válaszként erre: 67. - Globus)
2019. júl. 5. 20:27
tudom.. ès ha ugy èrzi megbànta hogy nem vele van akkor ne legyen gyava ne huzza az idômet
67. globus (válaszként erre: 66. - Boro)
2019. júl. 5. 20:18
Nem tudom elmagyarázni, csak megérzésként gondolom, hogy nem túl rózsás a helyzeted :(
66. Boro (válaszként erre: 64. - Globus)
2019. júl. 5. 20:14

probàltàk menteni, de nem ment, a pàrom màr nem èrzett ùgy irànta. azt mondja elvolt a hàzassàgàban boldogan, de jött a szerelem ès felkavart mindent, ès ezàltal

jött rà hogy nincs màr èrzelem,mivel eltàvolodott igy a nô is tôle

65. Boro (válaszként erre: 63. - Boro)
2019. júl. 5. 20:13
tiz èv együttlèt utàn tiz èv hazassàg, húsz èv utan èrzelem elmúlt, ès öt èvvel ezelôtt a fèrfi megcsalta ès hàrom èvre rà különköltözès. a nô nem tudja hogy a fèrje megcsalta
64. globus (válaszként erre: 63. - Boro)
2019. júl. 5. 20:11
Melyikük részéről, és hogyan kerültél képbe?
63. Boro (válaszként erre: 61. - Globus)
2019. júl. 5. 20:10
elhidegeülès
62. hajnallányka (válaszként erre: 57. - Boro)
2019. júl. 5. 20:05
Tudod"ha az enyém nem lehet akkor másé se legyen'mert biztos így gondolja.Sajnálom ha így látod ,de hidd el magadat kell nézned elsősorban.
61. globus (válaszként erre: 57. - Boro)
2019. júl. 5. 20:05
Nem tudom, hogy volt-e róla szó a beszélgetésben: miért lett vége a férfi kapcsolatának, házasságának? Jelentősége lehet abból a szempontból, hogy nem zárta le teljesen a másik nővel.
60. Boro (válaszként erre: 59. - Kisj)
2019. júl. 5. 20:04
ùgy tûnik
59. kisj (válaszként erre: 48. - Boro)
2019. júl. 5. 20:01
Na látod! Tudod te nagyon jól, hogy mi a helyzet.
58. kisj (válaszként erre: 48. - Boro)
2019. júl. 5. 20:01
Na látod! Tudod te nagyon jól, hogy mi a helyzet.
57. Boro (válaszként erre: 50. - Hajnallányka)
2019. júl. 5. 19:57
Ès gondolom sikerült neki.. itt is egy rafinàlt nôrôl van szó, nem èrtem ha vège egy kapcsolat akkor vège , mièrt kell egymàst húzni, gyötörni, mièrt nem lehet tovàbb lèpni? Hagyni hogy a màsiknak lehessen egy ùj èlete.. ès mièrt èn vagyok az ördög a nô szemèben? nem èn vettem el tôle a fèrjèt, volt fèl èvük arra hogy rendbe tegyèk ha akarjàk.. szóval.. mindegy nincs is èrtelme az egèsznek
56. Boro (válaszként erre: 52. - Lapbarna)
2019. júl. 5. 19:49
nem hiszem hogy az èletkorom a legfontosabb
55. Boro (válaszként erre: 51. - Wei wei)
2019. júl. 5. 19:48
igazad van..
2019. júl. 5. 18:54

Nekem ez a fórum vihar a biliben.

Vagy nagyobb bajok nem figyelembe vétele.

Azaz

Nincs bajod? Keress magadnak.

Vagy komoly baj van? Fogd rá valami piszlicsáré dologra.

53. andi6020 (válaszként erre: 45. - Boro)
2019. júl. 5. 18:51

Mit tudsz tenni?

Gondolkodsz, és hagyod, hogy az agyad irányítson a többi szerved helyett.

52. lapbarna (válaszként erre: 49. - Boro)
2019. júl. 5. 18:48

Egyszerűen válaszolhattál is volna.

Nyilvános a fórumod, bárki írhat.

Mondj hát egy életkort, amire sóhajtva azt mondhatom, hogy jaj, hát fiatal még...

És abból is le lehetne vonni 5 évet...

51. wei wei (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 5. 16:58
Tudom, hogy csúnyán hangzik, de sajnos itt tényleg te vagy a harmadik kerék. A pasi még nem zárta le a multat, bár lehet, hogy ezt még ő sem vallja be magának. Az, hogy tiszteletben tartja az exe érzéseit az nem bűn. Az viszont igen, hogy a tiédet egyáltalán nem veszi figyelembe. Ahogy már többször említetted a tisztelet hiányzik. Úgy is lehetne tekintettel az exére, hogy téged közben nem aláz meg. Nagyon nem könnyű szituáció ez egyikőtöknek sem. De neked kell eldöntened, hogy számodra ez megfelel-e vagy sem.
50. hajnallányka (válaszként erre: 48. - Boro)
2019. júl. 5. 15:47
Nehéz ez amikor valaki olyannal vagy akinek van gyereke.Őket összeköti ez és sajnos bizonyos nők hajlamosak arra hogy manipulálják az ex-et a gyerekkel.Volt ilyen párom ahol a gyereke anyja mindent megpróbált hogy szét válasszon minket.
49. Boro (válaszként erre: 46. - Lapbarna)
2019. júl. 5. 15:19
Tisztelet! Ès örülnèk ha nem írnàl olyan dolgot ami nem tartozik ide
48. Boro (válaszként erre: 44. - Hajnallányka)
2019. júl. 5. 15:18

köszönöm.. köszönöm hogy megèrtesz, èn is ezt èrzem , szòvà tettem màr ezt neki, ès azt vàlaszolja , bekèpzelem az egèszet. Nem kèpzelek be semmit, nô vagyok tudom nagyon jòl hogy èrez a màsik fèl.. ès èrzem hogy a pàrom

sem zàrta le, annak ellenère se amiket mindig mondott hogy sose szerette ôt igy ahogy engem stb.. ha annyira borzasztoan szeretne meghallgatna, atèreznè, nem hagynà hogy így èrezzek..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook