Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalom törés fórum

Bizalom törés (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Boro (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2019. júl. 5. 14:35
A kèrdèsem annyi, hogy kinek mi a vèlemènye a pàrom viselkedèsèvel kapcsolatban, mièrt hagyja ra a nejère ezeket a dolgokat, ès mièrt nem azt tartja szem elôtt ami kettônket boldoggà tesz, ès mièrt kezdett el most ô is kèpeket küldözgetni neki..mire vèljem.
16. epervirág (válaszként erre: 10. - Boro)
2019. júl. 5. 14:34
Mert ahhoz túl gyàva.Szerinem is menjen vissza a felesègèhez ebben a törtènetben te csak a pot kerèk vagy.Lèpj minèl elöbb ès vissza se nèzz.
15. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Boro)
2019. júl. 5. 14:34

Nem bántásból, de a szuvenír az emléktárgy, ajándék.

Szuverén a helyes szó.

14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Boro)
2019. júl. 5. 14:33

Szívesen.


Amúgy milyen az a szuvenír jog?

13. epervirág (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. júl. 5. 14:32
Lehet,hogy túl korán jöttek össze a fickoval,de szerintem ez annyira nem is számit.2 ève külön vannak már.Amugy èn is szakitanèk a pasival.
12. Boro (válaszként erre: 9. - Igazság hol vagy?)
2019. júl. 5. 14:31
Màr többször kinyílvànítottam errô a vèlemenyemet neki es azt is hogy èrzek. Helyzet vàltozatlan. Vàlasz: màr atküldtem a nejemnek a papirokat, de ô mèg erre nem àll kèszen èrzelmileg amit èn tiszteletben tartok. Es annyi idôt kap amennyire szüksège van
11. Boro (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2019. júl. 5. 14:29

Lehet annak tartasz, szuvenír jogod vèlemènyt alkotni rólam az alapjàn amit leìrtam.

Köszönöm a hozzàszòlàst

10. Boro (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. júl. 5. 14:28
Üdvözlöm, lehet igaza van, de ha keresi a vissza utat a nejèhez akkor mièrt nem ôszinte mikor rà kèrdezek boldog- e velem ès megbànta- e hogy velem van... minket nem köt össze gyerek. Az ember ha megbàn valamit jobb megbeszèlni , ès nem bàntani ès kihasznàlni az embert èrzelmileg
9. igazság hol vagy? (válaszként erre: 3. - Boro)
2019. júl. 5. 14:21
Engem nem a fényképek zavarnának,ha nem az,hogy még mindig házas!
8. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 5. 14:21
Ja, és légyszi, használj ékezeteket. Ha külföldön élsz, akkor is meglehet oldani.
7. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 5. 14:20

Túl korán jöttél össze a fickóval, még fél éve sem voltak külön.


Lehet, hogy már megbánta és keresi a visszautat a nejéhez.


Szóval szerintem lépj tovább és legközelebb függetlent válassz.

6. epervirág (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2019. júl. 5. 14:19
Mièrt gyerekes?
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Boro)
2019. júl. 5. 14:17
Uhh, de gyerekes vagy.
2019. júl. 5. 14:16
Teljesen nem tudtam vègig olvasni.csak nem èrtem mi a kèrdès,hogy maradjatok együtt vagy sem?
3. Boro
2019. júl. 5. 14:08

Ui:

mint no ugy erzem hogy

tobb tiszteletet erdemlek, es nekem kene az elso helyen allni, ha a felseget es engem nezzuk. Nyilvan a gyerekek az elsok, de itt most nem roluk van szo, a parom meg azt mondta nekem hogy tiszteletben tartja a felesegenek ezt az erzelmi hozza allasat a vallassal kapcsolatban es annyi idot hagy neki amennyire szuksege van. Szoval

kerdezem en, mit tegyek? Ha nem

szeretnem mar nem lennek itt, de meg mindig remenykedem

hogy ez valahogy helyre

hozhato.. habar ki tudja...

2. Boro
2019. júl. 5. 14:03

Valas: Azert mert az elozo nyaralason olyan mennyisegu kep keszult hogy azt nem tudta maskepp eljuttatni a felesegehez, de a

mostani mennyiseget igen, ezert nem kuldte at a lanyanak. Tessek itt kiderult hogy nem az a fontos hogy az emlekeket amiket egyutt elunk meg egymassal osszuk meg, hanem az a fontos hogy a felesegenek turbozzuk fel a galeria mennyiseget meg tobb keppel.

A masik problema, kerdeztem hogy ket ev kuloneles utan, miert nem valtak meg el? azt igerte nekem 2019 uj ev uj elet, mar lassan ev vege lesz megint, es meg mindig hazas. Valasz: A felesege nem all keszen erzelmileg a vallasra.. na de jo, szoval erzelmileg keszen all arra hogy mas ferfiakkal fekudjon le, ( masfel ev alatt ez a masodik kapcsolata) de arra nem all erzelmileg keszen hogy elvalljon. Azt mondtam a paromnak lehet nem voltam hazas, de a szuleim igen, anyum azt mondta egy vallasra ahol egy ember le eli a fel eletet a masikkal, nem lehet felkeszulni lelkileg. Ha ket ember meghozott egy dontest hogy kulon utakon folytatjak es uj kapcsolatot letesitenek masokkal akkor azt a hazassagot le

kell zarni. Nem varni es idot huzni. Sose lehet tudni kiben milyen erzesek vannak, nem akarok megbantani senkit. Minden ember mas. De en ugy tartom helyesnek hogy ket ev utan ha nem talalnak a felek vissza egymashoz es uj kapcsolatban elnek akkor az ugy helyes ha ezt az egeszet hivatalosan is lezarjak.

Szoltam a paromnak hogy kezdek bizonytalan es boldogtalan lenni mert olyan dolgok fordulnak meg a fejemben aminek nem kellene. A kapcslolatokban ugy gondolom hogy nagyon fontos a bizalom es az hogy az ember boldog legyen amelett akit valasztott, es ha valtozik bennunk nokben valami es ezt a parunknak elmondjuk akkor tettekkel is bizonyitani kene hogy nincs ok az aggodalomra nem pedig csak szavakkal, foleg ha minden ilyen informacio utan a parom fogja magat es kepeket kuldozget ... mar ugy erzem hogy nincs kedvem egy kepet sem csinalni vele a gyerekekkel, es jon a masik erzes, oh de ha nem teszem akkor mit nezeget majd az ember a felnott gyerekeivel a fotoalbumban.. szoval.. bizonytalan vagyok, csunyan beszelt velem amiert megmondtam neki kisebb temperamentummal hogy az amit csinalt velem szemben inkorrekt.

Mi a velemenyetek?

Sajnalom hogy ilyen hosszura sikeredett..

1. Boro
2019. júl. 5. 13:43

A parom akivel masfel eve alkotunk egy part ket eve el kulon a felesegetol, ket gyerkocuk van! Egy hetet nalunk vannak a gyerekek egy hetet a felesegenel. Igy beszeltek meg a kulon koltozes soran. Nekem

nincsenek problemaim a gyerekekkel, 10 eves a fiu, 12 eves a lany, mind a ketten szeretnek, elfogadtak, ahogy en is elfogadtam es szeretem oket. Ugy erzem mindent megteszek ertunk, takaritas, fozes, mosas, gyerekneveles, vinni oket sportolni, ide oda, vagy vigyazni rajuk ha a felesegnek epp olyan dolga van.. Ezalatt a masfel ev alatt sok minden törtent, rengeteg foto kuldozgetes a paromnak a felesegtol, selfiek, kozos kepek a gyerekekkel nyaralasokrol, egyeb szituaciokrol, ahol az apjuk nem lehet mar jelen. Biztos vagyok benne hogy szivszorito erzes, de mi nem kethetente egy hetveges szulok vagyunk hanem 50-50 szazalekosak. egy het itt, egy het ott. Szova tettem az elejen a paromnak hogy a felesege napi tobbszori sms, hivas, es selfi kuldozgetesei kezdenek idegesiteni, foleg hogy tudja egyutt vagyunk, es azt is hogy en is kiveszem a reszem jocskan a gyereknevelesbol, ettol eltekintve folytatta a tiszteletlen viselkedeset. A parom szolt neki hogy orulne ha nem kuldozgetne magarol keszult kepeket mert ez illetlenseg velem szemben, erre az volt a valasz hogy meg en vagyok a gyerekek anyja, erre a parom azt irta neki hogy kuldhetsz kepeket amin a gyerekekkel vagy de a selfik az mar tenyleg nem helyenvalo. Na persze innentol kezdve akarhova vitte a gyerekeket , anyagiak nem akadaly, mindig kuldott a gyerekekrol ami ok es olyan kepeket is ahol a feleseg pozol a gyerkocokkel.. azt mondtam

magamban ok, bele fer.. a parom

egyszer sem tett ilyet, holott az evben mi is elvittuk elso kozos nyaralasra a gyerekeket es csinaltuk epp eleg fotot. A nyaralasbol haza terve a parom kiszelektalta a kepeket, es atkuldte a lanya telefonjara hogy ezeket megmutathatod anyanak a nyaralasrol stb. Ezt en helyenvalonao tartottam! Szerintem

igy a normalis. Harom hettel ezelott a gyerekeket elvitte a feleseg egy Londoni hetvegere, kuldott par kepet a gyerekekkel kozosen, es megint a selfiek egyedul.. kerdore

vontam a paromat, ugye ott ultem mellette mikor a kepek erkeztek, elkerulhetetlen volt elsumakolnia, erre az volt a valasz, hogy jajj ne csinalj dramat, csak 4 fotot kuldott magarol, es erre azt mondtam igen negyet ahol a gyerekek nem pozolnak mellette, es ha jol emlekszem masfel eve megmondtas neki hogy a selfiket ne kuldozgesse. Erre valasz: hat mondtam neki hogy nem baj ha egy ketto becsuszik.. itt elvesztettem a turelmem es masnap megint felhoztam a temat es elmondtam neki hogy ez milyen tiszteletlenseg, milyen helytelen, es hogy ha ezt nem allitja le akkor ennek a kapcsolatnak milyen jovoje van? valasz: igen helytelen igazad van, legkozelebb elofordul szolok neki ne tegye, de most ne csinaljak dramat. Eljottunk gyerekekkel nyaralni a nyaralojaba; masodik kozos csaladi nyaralas az evben es ezzel kifujt. Tegnap a parom megkert ra hogy kuldjem at neki azokat a kepeket amiket csinaltam; fogtam atkuldtem, kerdezem fel ora mulva, megosztottad oket edesenyaddal? Valasz: igen. Akkor kerdezem en mit csinalsz meg itt a kepekkel? Szelektalom oket a gyerekek anyjanak. A gyerekek anyjanak atkuldte az osszes kepet amit csinaltam rola es a gyerekekrol, more kerdore vontam miert kuldesz magadrol es a gyerekekrol a mi nyaralasunkrol kepeket az exednek? Valasz: miert ne? es mert keves keszult a gyerekekrol egyedul. Es mind jo kepek amik keszultek velem roluk. A feleseg nem kert kepet a nyaralasrol, en azt mondtam a paromnak hogy egy kep

is eleg lett volna magadrol a gyerekekkel es ha nem keszult olyan brutal mennyiseg a gyerekekrol akkor most megall az elet? nemb tudtam hogy koteles a mi kozos nyaralasainkrol a kozos emlekinket massal megosztani. Ebbol azonnal veszekedes lett eleg durvan ram tamadt, hogy hagyjam abba es hogy semmi kozom hozza mennyi kepet kuld a nonek es mennyi kepet kuld a no neki. En erre azt mondtam

h annyira korrekt lennel akkor megmondanad hogy nem tudod lezarni a felesegeddel a kapcsolatot, es akkor eldonthetnem kell e nekem ez igy. De rogton tamad ha nem tetszik el lehet menni, ram formed, stb hogy ezt a temat mar unja. Ha nem akar valaki veszekedest

akkor nem kell igy viselkedni nem kell szittani a tuzet! Adja a felesege a lovat. A feleseg kuld a gyerekekkel kepet kb 5 darabot, meg a parom most elkuldte az osszes kepet amir roluk csinaltam kb 50-60 darabot.

Tudom bunkosag amit most fogok irni, de bele neztem a telefonjaba mert kivancsi voltam kuldott e neki magarol single kepet, gondolom igen, mert harom darab ki lett

torolve whats approl. Szoval gondolom az a harom egyedul o lehetett rajta. Meg a nonek nem

volt parkapcsolata az elso nyaralasunknal addig tudta hogy kell ezt a fenykepes

dolgot ugy intezni hogy bennem ne torje meg a bizalmat, de most

hogy a nonek van parja, ezt teszi.. mire veljem? kerdeztem miert nem tudtad ezt ugy intezni hogy atkuldod a lanyodnak es majd o eldonti mit oszt meg az anyjaval?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook