Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biszexuális beállítottságú vagyok. Férjem van és gyerekeim.... fórum

Biszexuális beállítottságú vagyok. Férjem van és gyerekeim.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
16. satobbi (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2022. ápr. 7. 11:33
:))
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Satobbi)
2022. ápr. 7. 11:27
Még biztos fiatal vagy nagyon. Idővel meg lehet szokni úgy mint ahogy látsz fehér bottal vagy kerekesszékkel közlekedőt. Mindenki máshogy más. :) Engem csak az rémísztett meg, mikor egy nő a buszmegállóban úgy nézett rám mint egy bagzómacska. Amikor látta a döbbenetet az arcomon, elfordult.
2022. ápr. 7. 11:21
Tegnap, életemben azt hiszem először láttam (nem filmen) 2 pasit kéz a kézben menni az utcán. Furi volt nagyon. Nem vagyok homofób, de nagyon-nagyon furcsa lenne, ha ez természetessé válna, azonos nemüeket látni magam körül párként. A biszexualitást meg végképp nem tudom hova tenni. :)
13. 55Judit (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2022. ápr. 7. 11:18

Igen. Főleg mikor még sokak szemében az újdonság erejével hatott. Ma viszont már köztudott hogy vannak más szexuális beállítottságú emberek is mint a többség. Ezért véleményem szerint egyre többen tartozunk az elfogadók táborába is.


A mássággal élők sokszor vonultak már. Ahányan vagyunk annyiféleképpen értékeljük ezt. Ők viszont már megtapasztalhatták, hogy a felvonulássukkal nem több toleranciát kapnak, hanem éppen az ellenkezőjét. Bár ki tudja. Most a környezetemről írtam, hogy ők hogyan viszonyulnak. Közülük senkit nem a más emberek zavarnak, kifejezetten csak a felvonulás, a mutogatás. E matt kapnak azok az emberek egyre inkább ellenszenvet. Nem tagadom, engem is csak ez szokott zavarni. A legjobb az lenne ha az emberek elfogadóbbak lennének.

2022. ápr. 7. 11:02
Azért érdekelne ff. szemszögből hogy vajon ha a feleség ebben az esetben engedne a vágyainak azt is épp úgy vennék e mint ha ellenkező nemmel lenne kapcsolat.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. ápr. 7. 10:59
Azon senki nem akad fenn ha egy férfi és nő kéz a kézben sétál, vagy két fiatal ölelkezik, csókolózik egy padon ülve. Az elképzelhetetlen hogy ez megbotránkozás nélkül lenne két nő vagy két férfi esetében. Tehát pont a heterók mutogatják a hétköznapokon csak fel sem tűnik senkinek.
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. ápr. 7. 10:56
Amikor még mindenki úgy titkolta, ahogy csak tudta, akkor még komolyabb atrocitások érték őket. Ha véletlenül a homoszexualitás gyanúja vetült valakire, azt legalább megverték, de inkább halálra verték. Ez ellen kell a figyelemfelkeltés. Kicsit súlyosabb probléma, mint hogy egyeseket irritál az időnkénti felvonulás. Amiről amúgy nem is kell tudomást venni, ha valakit zavar.
9. 55Judit (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2022. ápr. 7. 10:40
Lehet ebben is valami. Igazad lehet. Viszont a felvonulások miatt még több atrocitás éri őket. Tudom hogy ha tüntetnek az azért van hogy haggyák őket békén, mint mondod, az utcán is tudjanak nyugodtan kézen fogva sétálni, de a felvonulással pont az ellenkezőjét érik el annak amit szeretnének. Ha magamból indulok ki, elmondhatom, egyáltalán nem zavar, sőt, semmilyen hatással nincs rám ha 2 férfit látok kézen fogva sétálni. Viszont amit a felvonuláson művel némelyik, nagyon ellenszenves. Tudom, a legtöbben kultúráltan vonulnak. De akkor is vonulnak, és ez váltja ki a többségből a legnagyobb ellenszenvet. Sajnos ezzel az ellenkezőjét érik el, mint amit szeretnének. Bármiről legyen szó, nem csak a mássáról, mindig a kirívó viselkedés váltja ki az emberekből a legnagyobb ellenszenvet. Az a "én akkor is megmutatom".
8. Ibi3 (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2022. ápr. 7. 10:36
Sajnos teljesen igazad van!
7. Panna.33 (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2022. ápr. 7. 10:32
Talán azért viszik ki az utcára, mert nem esik jól nekik, hogy nem sétálhatnak kézenfogva, mint te a férjeddel/pasiddal, mert valamelyik ostoba beléjük köt, leköpi vagy megkéseli őket.
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Ibi3)
2022. ápr. 7. 10:26

Igen, lehet nagyon jól kezelni a másságot, csak sajnos pont a másak nagyon rosszul kezelik. Nem az a baj hogy másak mint a többség. Hanem az, hogy még felvonulásokkal is reklámozzák magukat. Ha épp nincs felvonulás, fórumokat nyitnak erről. Ez a roppant irritáló, nem a másság. Az én családomban, ismerőseim között mindenki hetero, de még egyszer se ment senki az utcára zászlót lengetni hogy jelezzék ezzel hogy ők kihez vonzódnak.

Miért nem lehet ezt is mint a heteroszexualitást a 2 fal között magánügyként kezelni? Biztos hogy nem érné a szexuális kisebbségben élőket annyi atrocitás, ha nem tennék lépten nyomon nyilvánossá hogy ők kit szeretnek. Sőt! nem is kéne senkivel közölni ezt.

5. Ibi3
2022. ápr. 7. 10:14
Hidd el lehet ezt nagyon jól kezelni.
2022. ápr. 7. 06:23
Vannak férfiak, akik szeretik a 2:1 szituációt. Beszéltél már erről a férjeddel?
3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 6. 20:45

Szerintem pedig a titkolt vágyainkat meg kell élni a valóságban, mert nincs abban semmi rossz sem.

Ha szívesen fantáziálsz róla, akkor azt tedd át a valóságba is.

A Tapasztalat az élet minden terén fontos.

2022. ápr. 6. 18:28
az még nem bűn csak ne hagyd hogy eluralkodjon rajtad ez a vágy és olyan helyzetben találod magad ahol nem szerettél volna kerülni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook