Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biostenix Sensi Oil New tapasztalatok fórum

Biostenix Sensi Oil New tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2019. febr. 16. 09:36

Kaptam én is egy csodálatos mini 100 ezer Ft-fölötti hallókészüléket. Csak azért ilyen olcsó, mert a társadalombiztosítás is hozzájárult. Az SZTK-ban működik a cég. Együtt dolgozik a fülorvossal.

Gyakorlatilag számomra használhatatlan, mert mire egy pár órai működés után valamennyire hozzászokom, cserélhetem is benne az irreálisan magas árú elemet. Azonkívül állandóan állígatattatni kellene. Többször visszamentem, de az eredmény mindig ugyanaz.Szóval inkább nem használom. Érdekes, hogy senki nem kérdezi, hogy mennyire vagyok megelégedve vele.

Nagyon komoly problémáról van szó, ezért a hatóságainknak kicsit többet kellene foglalkozni ezekkel a csalókkal.

15. Nitram1 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2019. febr. 9. 02:55
5. hét -A farkam 20 centivel nagyobb lett !
14. 80Éves (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2018. nov. 26. 13:55

Orvoshoz jártam sok hétig. Semmi eredmény!

A 100 ezer feletti készülékkel sem hallok, pedig több tucadszor voltam náluk, hogy beállítsák.

13. Rocky72 (válaszként erre: 12. - Rocky72)
2018. nov. 2. 21:34

Egy szó kimaradt:

hirtelen a prof. Ramiro Suárez NÉVRE kezd hallgatni.


Ja, és itt kivételesen nincsen profilképek a kommenteknél (sok más kamu terméknél szokott lenni, és azok is mindig megegyeznek országonként, csak a név változik), de azért nevek vannak, amik hogy-hogy nem, adott nyelvű megfelelői a másik oldalon láthatókénak, és ugyanazt írják (esetleg lokalizálva a szöveget).


Pl. az első "komment" Tamástól:

"És még azt merik mondani, hogy a magyarok tehetségtelenek és képtelenek bármit elérni. nagyszerű eredmény, ismét egy kiváló magyar tudósról hallunk"


A spanyol verziónál Tomas írja: "y se dice que los españoles somos unos fracasados. es un logro excepcional, como para un Nobel. Felicidades a nuestro compatriota" amiből nem létező spanyol nyelvtudásom ellenére annyit látok, hogy a spanyolokat méltatja a találmány kapcsán, és Nobel-díjat vizionál.

De azért nézzük, mit mond a Google Translate: "és azt mondják, hogy spanyolok hibák. Ez egy kivételes eredmény, mint egy Nobel esetében. Gratulálunk honfitársainknak"

Hát, kb. ugyanaz, mint a magyar Tamás véleménye a magyarokról.


A francia Thomas véleménye pedig:

"et on dit que les français n'obtiennent pas de succès à l'échelle internationale. une grande réussite du niveau de Sklodowska-Curie. Bravo à notre compatriote"

azaz (ismét Google Tr. szerint): "és azt mondjuk, hogy a franciaek nem sikeresek nemzetközi szinten. a Sklodowska-Curie sikerének nagy sikere. Gratulálunk honfitársainknak"

2018. nov. 2. 21:20

Az ilyen hirdetéseknél érdemes először rákeresni, hogy máshol (más nyelveken) mi jelenik meg.

Rendszerint az ilyen kamu oldalak készítői nem veszik a fáradtságot, hogy minden országra/nyelvre egyedi képeket, véleményeket, stb. tegyenek be, csak lefordítják az adott nyelvre a "kommentet", és ugyanazokkal a fotókkal látják el, csak a neveket cserélik le helyiekre.


Ha ilyet talál az ember, kapásból látszik, hogy kamu. Pl. ennek a terméknek a hirdetése kapcsán megtudhatjuk, hogy Hajdu Richárd az a magyar molekuláris biológus, aki kifejlesztette a szert.

[link]


A linkben a 36 gyanúsan Magyarország nemzetközi hívószámával esik egybe. Nézzük meg, ha más országéra cseréljük!

34 (Spanyolo.):

[link]

A szimpatikus fiatalember hirtelen a prof. Ramiro Suárez kezd hallgatni.

31 (Hollandia)

prof. Henk Deleeuw lett a neve

33 (Franciao.)

így már prof. Romuald Chartier a becses neve

[link]


A cikk szélén látható hölgy, aki már teljesen visszanyerte hallását, szintén sok országban él, sok különböző néven (de az életkora legalább állandó):

Szekeres Barbara, 72 éves, Törökszentmiklós,

Beatriz González, 72 años, Cuenca,

Barbara Van Zwolle, 72 jaar, Wageningen,

vagy éppen Bernadette Saillet, 72 ans, Toulouse


Ugyanígy Judy61 által küldött link is megtalálható több nyelven, ahol a kertészkedő úr

Mészáros József (72 éves) Sátoraljaújhelyről,

M. Jean Malaquais (72 ans) de Toulon,

Juan Martínez (72 años) de Murcia, stb.


Van még kérdése valakinek, hogy mennyire megbízható a termék? :)

2018. szept. 16. 08:11

Sajnos nekem az orvos által felírt - méreg drága - hallókészülék sem használ semmit, pedig hetekig jártam a beszabályozás miatt hozzájuk.

Nem ismerem ezt a terméket.

Ha mások is megjárják az orvosival, akkor nem csoda, habedölnek a kamu oldalaknak.

2018. szept. 13. 08:06

Kedves mindenki!


Mostmár én is átverésnek látom, tapasztalom. A hallásom nem javult. Bár annyira nem vészes és leginkább a beszédhang frekvenciájával van gondom. Sajnos erre is csak hallókészüléket tud javasoni a szakorvos. A készülék minden hangot felerősit azt is amit jól hallok. Ezért próbáltam ki ezt a cseppet.

Mindenkinek köszi a hozzászólást.

9. manci2 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2018. szept. 8. 09:25
szerintem átverésről van szó.
8. Amaunet (válaszként erre: 3. - T.ildikó)
2018. aug. 28. 08:48

Ha olyan mértékben romlott a hallásod, hogy az zavaró, akkor az orvoshoz kell/kéne fordulni.

Nem tudom, hány éves vagy, de a kor előrehaladtával mindenképp fog valamennyit romlani. Ilyen az élet, a testünk és benne a porcok, izmok, ízületek elvesztik rugalmasságukat.


Személy szerint azt gondolom, hogy a zenehallgatás egyfajta tréning a hallójáratainknak, ennek az érzékünknek.

Nem utolsó sorban a koncentrációt is segíti, ha oda is figyel a hangokra az ember.

7. VersEmber (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2018. aug. 28. 08:28

Nézd!

Az 50-es években megkérdezték a világ egyik legjobb csalóját, hogy mire alapozza a tevékenységét?

Azt válaszolta:

A világon minden nap több 10 ezer balek születik, tehát még 100 évig biztos lesz megélhetésem.

2018. aug. 28. 00:23

Nehezen hiszem el, hogy van még ezeknek a kamu dolgoknak kereslete. Az emberek nem tanulnak?


"hallóközpont tehermentesítése az agyban"

Ha nem hall, akkor mivel terheli a hallóközpontját? Pávatollal ingerli? 😂

2018. aug. 27. 23:20

Baromság.


Elég rövid voltam?

2018. aug. 27. 23:05
Én is megrendeltem, de a végén ne vettem át a postán mert 30.000.-be került volna. Meg az az igazság olvasgattam de egyértelmű válaszokat nem találtam.
2018. aug. 23. 22:45
Én is megrendeltem a fülcseppet, de nem egyértelmü hogy hányszor kell használni.Az üveg mellé tettek tájékoztatót, aszerint legalább heti egyszer. Én kétszer használom, már majdnem egy hónapja de eddig még semmi javulás. Tud valaki esetleg segiteni. Köszönöm.
2. Judy61 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2018. aug. 21. 09:43
2018. aug. 21. 09:42

A csoda fülcsepp...


1. hét - 50%-kal jobb hallásélmény, jobb hallás távolból


2. hét - az elhalt és sérült hallósejtek regenerációja, tökéletes hallásértés


3. hét - 15-ször jobb hallás mély hangok esetén, a fülzúgás megszűnése


4. hét - a hallóközpont tehermentesítése az agyban, hallás, mint 20-25 éves korban


Várom a hozzászólásokat - véleményeket.......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook