Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biorezonancia vizsgálatról van valakinek tapasztalata? fórum

Biorezonancia vizsgálatról van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. febr. 11. 07:19

Én voltam decemberben ilyen vizsgálaton,és allergiát néztek. Sok minden igaz volt amit mondtak,de olyat is ami nem igaz,a szememre azt mondták nagyon jó,hát ez nem igaz sajnos,kontaktlencs volt rajtam,és mást sem mutatott ki a gép,amire rá is kérdezett az orvos konkrétan,hogy az ugye rendben van,hát mellé fogott.Itt veszítettem el a bizalmamat.Akupunktúrát is csináltak fülbe. Én abban jobban hiszek.Az legalább hatásos volt.

Ez csak az én tapasztalatom,valaki hisz benne,annak hatásos,aki nem az meg nem megy többet. Meg kell próbálni.

2013. febr. 11. 07:14
Nekem az ég egy világon semmit nem ért! olyan dolgokat mondtak, hogy milyen betegségem van, utána jártam, és semmi bajom!!Én, személy szerint nem hiszek benne, de biztos használt valakinek!
2013. febr. 11. 07:10
Én lassan hat éve leszoktam a dohányzásról a biorezonancia segítségével.
4. marcsika123 (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 11. 06:52
Szia! Én dohányzás leszoktatáson voltam 2 éve kb. Nekem személy szerint nem használt. Délután mentem, előtte elszívtam egy cigit még, amikor vége lett a kezelésnek, rá tudtam volna gyújtani simán. Azért nem tettem, mert úgy voltam vele, ha már ennyi pénzt kifizettem... De másnap sajnos bedőltem.
3. b74f6e5cdd (válaszként erre: 2. - Vukkk)
2013. febr. 10. 23:42
Értem ,ez engem is érdekelne..hol lehet ilyen vizsgálaton részt venni?
2013. febr. 10. 23:25

Szia!

Van, mit szeretnél tudni róla?

Ami fontos az egészben, hogy vizsgálnak 20 éves technológia alapján gyártott biorezonanciás gépekkel meg újonnan kifejlesztett gépek is vannak. De talán az a legfontosabb, hogy a programot a kezelő folyamatosan frissítse.

Szerencsére nálunk az utóbbi kategóriába tartozó géppel mérnek. És az úriember is folyamatosan képzi magát.

A két bokára a két csuklóra és a fejre tesznek egy érzékelő gumiszalagot.

Nem érzel semmit sem a vizsgálat alatt és tokától bokáig megmondják, hogy mi a problémád még a lelki dolgokat is.

Sok gyógyulásról tudok személyesen is.

2013. febr. 10. 22:40
Biorezonancia vizsgálatról van valakinek tapasztalata?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook