Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biorezonancia vizsgálatról van valakinek tapasztalata? fórum

Biorezonancia vizsgálatról van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 22. 19:26

Hali!


Miért ítélkeznek úgy emberek, hogy nincs viszonyítási alapjuk?

Van jó autószerelő, és van rossz autószerelő, de mégsem sütjük az autószerelésre, hogy "HUMBUK" :)


Én is jártam ilyen biorezonanciás kezelésekre, és nekem segített.

Persze nagyon fontos, hogy valószínűleg én a "jó biorezonanciás" kezelőnél voltam :)

Sajnálom ha többeknek nem segített, de azért én nem bélyegeznék meg, egy egyszeri tapasztalat után

egy egész rendszert.

Jártam már úgy egy-két dologgal, hogy nem használt, de megpróbáltam ugyanazt egy másik embernél, és ott viszont segített.

Szerintem ez nagyon emberfüggő.

A biorezonanciáról meg csak annyit, hogy egyszerű fizika, a sejteknek van elektromos és mágneses mérhetősége.

Minden szervünknek van mérhető frekvenciája, és az alul vagy túlműködés okozza a "betegséget".


Bonviván:

Kérlek mutasd meg nekem a mágneses teret, vagy fogd meg légyszíves :) köszi

36. Vukkk (válaszként erre: 34. - Ebe5acb8e6)
2013. márc. 5. 09:25

Szia!

Megnéztem a felrakott videóidat.

Utánaérdeklődtem. Amiről a jóember beszél az egy 20 éves technológia. Internetezni is lehet 486-os géppel. Lehet azt is biorezonanciás gépnek nevezik ( a trabant is autó).

A kezeléséhez a következő vizsgák szükségesek kivéve ha van egészségügyi felsőfokú végzettsége valakinek:

ETI-s vizsgák:

- természetgyógyászat

- egészségügyi modul

- reflexológia

- stressz menedzsment

Az országban 27 embernek van meg a megfelelő végzettsége (ebből 3-at ismerek személyesen). A többi megvette a gépet és használja amennyire tudja.

Te is vehetsz láncfűrészt de nem használhatod a szomszéd kertjében sem, ha nincs megfelelő végzettséged.

Az általam ismert SCIO gép meg nem azon az elven működik amit a videón a jóember elmond.

Azt tudom, hogy a vizsgálat során sok embernek elmondták, hogy mi történt vele régen (megharapta a macska,milyen születéskori problémái voltak, mit evett az elmúlt napban vagy napokban....). Volt aki hozta az orvosi leleteit és az eredmény a vizsgálat során megegyezett.Csak itt másfél óra után közölték a diagnózist és nem 3 heti vizsgálatsorozat végén.

Nekem is kimutatta, hogy a múlt héten hipóval takarított helyiségben voltam.

Én ezeket megtapasztaltam, meg már sok ember.

Csak a kétkedőkre lehet hatni a hasonló videókkal, meg az olyanokra akik hozzá nemértőnél voltak, vagy csak egy elavult technikát használnak.

Olvastam a neten már olyan cikket, hogy a C vitamin rákkeltő (aláírás: Dr. Gipsz Jakab). Akkor bizonyíték nélkül higgyem is el neki.

A végére még egy Budha idézet: "még nekem se higgyetek"

Én is azt hiszem el amit megtapasztaltam. Amennyiben valós tapasztalatra vágysz akkor az adott szakterület legbecsületesebb és legprofibb művelőjét keresd meg.

35. Hmkati
2013. febr. 13. 10:06

Mi kétszer voltunk anyukámmal. Neki először Végtag, szív, agy érelmeszesedést, igen magas koleszterinszintet mutatott. S érdekes nekem ugyanazt.

1 évre rá másik hely, módszer ugyanaz. Anyu: Szmogos nagyvárosban él, s erős dohányos. /Sosem cigizett!/Más egészségi gomdja a biorezononciás teszt szerint nincs. Valódi betegségét abszolut nem mutatta. Nekem azt dobta ki nincs mozgás szervi bajon. Sőt semmi komoly. Nyilván hobbiból használok akkor kerekes széket? Mindössze C-vitamin hiányt mutatott nekem. Szóval kutya bajom.

2013. febr. 12. 22:40

Két linket mindenképpen ajánlok segítségként ahhoz, hogy a biorezonanciában való (tév)hiteteket elvessétek!


[link]


[link]

33. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 32. - Vukkk)
2013. febr. 12. 22:36

Igen? És melyik egyetem melyik tanszékén tanítják?

Lemaradtam volna valamiről?

32. Vukkk (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2013. febr. 12. 07:38

Ha tényleg szemfényvesztés az egész akkor mért tanítják a gép kezelését az Orvosi Egyetemen?

És csak olyan használhatná hivatalosan aki azt a kétéves sulit elvégezte.

Hozzá nemértők mindenhol vannak.

31. spinneli (válaszként erre: 29. - Kristo_f)
2013. febr. 11. 13:52

Értelek, engem viszont teljesen hidegen hagynak azok a tények, hogy tudományosan nem alátámasztható a hatékonysága.

Nekem az volt a lényeges, hogy használt.

30. kristo_f (válaszként erre: 26. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 11. 13:52

Az földhözragadtság

:)

29. kristo_f (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2013. febr. 11. 13:51

Az igaz, ha használ, használd! Ebben nem tudok vitatkozni


Abban viszont igen, hogy

'Ezt kb. a világ összes eredményekkel, tényekkel alátámasztott gyógyszerére és eljárására is nyugodtan rá lehet mondani. '


Hát nem lehet!


Persze van olyan, hogy egy antibiotikum sem használ, olyan is hogy valaki meghal tüdőgyulladásban a gyógymód ellenére, gyógyszerek mellékhatásai,

de statisztikailag elenyésző


Ezekröl a homeopátiás gyógymódokrol viszont statisztika sincs


Ráadásul a legjobb bizonyitás, ami nem bizonyitható, mindaz ami ebbe a körbe tartozik

Az nem bizonyiték hogyhát ez a készülék ezt+azt mér.

Hogy méri, milyen elektromos és kémiai változásokat mér?

Jahogy a meridián megmutattya, meg az aura torzulás

28. spinneli (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2013. febr. 11. 13:15

Nem egy személynek használt egyébként-nem megy mindenkinek.

Ezt kb. a világ összes eredményekkel, tényekkel alátámasztott gyógyszerére és eljárására is nyugodtan rá lehet mondani.

Elég, ah mindenki a maga kétkedésének megfelelően választ gyógymódokat.

27. spinneli (válaszként erre: 25. - Kristo_f)
2013. febr. 11. 13:13

Nekem használt, a többi a legkevésbé sem érdekel.

Az sem, ha más hülyeségnek tartja, és agyvérzést kap tőle.

26. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2013. febr. 11. 13:01

Az hitetlenkedés ha valaki a tényekre alapoz?? :-O

:)

25. kristo_f (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2013. febr. 11. 12:59

Minek nevezed az olyan drága vizsgálatot ami nem valós eredményt ad?

Írhattam volna zsiványságot, sarlatánságot, gazemberséget is.

Semmi tudományos bizonyitása nincs annak a készüléknek

Naja egy van, lám XY-nak használt!

Akinek ez bizonyiték, költse a pénzét rá.

24. spinneli (válaszként erre: 23. - Kristo_f)
2013. febr. 11. 12:49

Akkor így jártál, gondolom mindenki el tudja dönteni, hogy mit vállal be, és mit nem.


Hozzáteszem varázslatok még mindig nincsenek, a saját befektetést nem váltja ki.

23. kristo_f (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2013. febr. 11. 12:48

És ha nem segit, ha marhaságokat mondanak?


Távoli ismerős is leszokot a cigiröl egy ilyen varázslással, nekem meg az akupunktura sem segített

22. kristo_f (válaszként erre: 20. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 11. 12:46

Naa, itt az örök hitetlenkedő!

:))

21. spinneli (válaszként erre: 17. - Marcsika123)
2013. febr. 11. 12:21
Gratulálok az eddigiekhez-egyébként szerintem tök mindegy, hogy kinek mi segít, ha segít.
2013. febr. 11. 12:18

A biorezonancia is felkerült erre a plakátra, ami a svindli termékeket és szolgáltatásokat mutatja be.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
19. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 11. 12:09
Szélhámosság. Ez nem tapasztalat, ez száraz tény.
18. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 11. 10:20
Üzlet!!!
17. marcsika123 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2013. febr. 11. 10:12

Elhatározás megvolt, akaraterő akkor még nem volt annyira erős.


Ez a 100. próbálkozásom a leszokásban, és jobban bírom most (így magamtól, segítség nélkül) mint a biorezonancia segítségével.


Én nem akarok senkit se lebeszélni, próbálja ki.

Addig úgy sem hagyja nyugodni :)

16. c6973617d3 (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2013. febr. 11. 09:41

De még mennyire, hogy az kell,

ezt meg betudom placebónak! :)

15. c6973617d3 (válaszként erre: 14. - 6b006fc769)
2013. febr. 11. 09:41

Én sem hiszek benne,...


Itt a fiam egyik osztálytársának az anyukája fogott hozzá, semmilyen képesítése nem volt, azóta már biztosan képezte magát,... hááát én nem bíznám magam rá.

2013. febr. 11. 09:12

Nos, anyukám volt.

Már nem tudom, hogy milyen "hiányosságokat" tártak fel, gyanítom a korának megfelelő "betegségeket". Marha sok pénzért (olyan 27.000 Ft körül) kapott lucernatablettákat, mint táplálékkiegészítőt, a lucernakezelést lehetősége lett volna meghosszabbítani, de valahogy úgy érezte, hogy az eltelt 3 hónap alatt semmilyen változás nem következett be, ugyan úgy érezte magát, mint a világmegváltó kezelés előtt.

13. spinneli (válaszként erre: 12. - C6973617d3)
2013. febr. 11. 08:47

Mindegy, a lényeg, hogy használt.

:)

Amúgy csak azt akartam mondani, hogy a cigi leszokásnál, ugyanúgy, mint a fogyókúránál, nincs csodaszer, az ember is kell hozzá.

12. c6973617d3 (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2013. febr. 11. 08:45
Szerintem meg az akaraterőd volt erős, a gép csak rásegített ;)
11. spinneli (válaszként erre: 4. - Marcsika123)
2013. febr. 11. 08:32
Önmagában nem is használ, akaraterő és elhatározás nélkül semmilyen szuper gép nem segít.
10. spinneli (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 11. 08:31
Nekem ez segített leszokni a dohányzásról.Érezhetően kevésbé voltak kínzóak az elvonási tüneteim, mint előtte, mikor önmagában akartam leszokni.
2013. febr. 11. 08:24
Én nem ellenőriztem mi az igaz és mi nem!Csak azt tettem(avagy inkább..nem tettem,mert szigorú diétát javasoltak)amit javasoltak.És használt,mert a vaszkulítiszem azóta is kontroll alatt van és a fekélyesedett kiütések szépen be gyógyultak.Most csináltattam egy vérvizsgálatot,kíváncsi vagyok ténylegesen kimutatja-e a glutén érzékenységet .Még nincs meg az eredmény.
2013. febr. 11. 07:38
Én hiszek benne, nagyon pontos eredményt adott. Szinte állandó gyulladásom volt, vérsülyedésem 70 körül. A BR azt mutatta, hogy komoly problémám van. Minden vizsgálatot végigjártam, semmit nem találtak. Mint utóbb kiderült félre diagnosztizálták, a gépnek volt igaza. Akár pereskedhettem volna, de nem tettem, az már rajtam nem segített volna.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook