Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bilitéma fórum

Bilitéma (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 28. 21:57

Sziasztok!

Megpróbáltam én is de nemigazán akar ráülni reggel felkelés után sima ügy de napközben nem ül rá kivétel ha kakil azt mindig jelzi,de a belepisilést sajna nem.A nyárban bízom én is főleg azért mert szeptembertől ovis lesz és hát oda csak szobatiszta gyerkőcök mehetnek ugyh. most ezen cidrizek én is h. addigra sikerül- e a szobatisztaság.Elméletben mindig megbeszéljük mondja is h. szólni fog de aztán mégse.:-(

2011. febr. 28. 21:57
Mennyi idősen szoktattátok rá?
2011. febr. 28. 21:52

Én bevallom semmivel. Elővettük a bilit és reggeli, déli ébredés után ráültettem... "szart" rá.

Aztán nyáron hogy sokat volt csupi rászokott. De ha ruhát adtunk rá akkor bepisilt. Úgyhogy az ősz jöttével visszakerült a pelus. Egy szép nap nem volt hajlandó felvenni a pelenkát ("az nem jó anya")és azóta szól.

2. Cipike75 (válaszként erre: 1. - Moncsy85)
2011. febr. 28. 21:43

Ez nekem is már hónapok óta tartó küzdelem....Eleinte csak tömtem a fejecskéjébe, hogy tudatosuljon a dolog, hogy a nagyfiúk már a bilibe pisilnek....


Most , miután semmivel nem arattam sikert, így ébredés után közlöm vele, hogy csüccs a bilire,és azután hozom a reggelit....így nincs mit tennie...


Mennyi idős a csemetéd?

2011. febr. 28. 21:40
Ti hogy ösztönzitek a kis gyerkőceiteket, hogy a bilibe végezze a dolgát?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook