Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bibione-ban van megbízható apartman? fórum

Bibione-ban van megbízható apartman? (tudásbázis kérdés)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Borian)
jan. 25. 15:57
néztünk máshol de sajnos már dupla áron vannak azóta. mert ezt mi még tavaly lefoglaltuk. Igen írtak közben hogy visszautalják ha úgy van. Csak ilyen sose volt még és nem értettük ha amúgy meg ingyenes lemondás van júniusig (kötelezettség nélkül visszamondható lehetőség) akkor sose kellett előre fizetni
4. Borian (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 06:45

Nem átverés, ha mégis visszamondanád, amíg lehet, visszautalják. Velünk már történt ilyen.


Még mindig nem értem, amiért egy szállásadó ezt tette, miért nem lehet másiknál próbálkozni?

jan. 25. 06:34
mikor pár hónapja lefoglaltuk direkt olyat foglaltunk ahova nem kell előre fizetni. Mindig úgy foglaltunk évek óta és sose volt ilyen probléma mindig a szálláshelyen fizettünk mikor megérkeztünk. Most meg kaptunk egy üzenetet hogy 24 órán belül fizessük ki a felét vagy törlik a foglalást. én félek előre ennyit kifizetni egy havi fizetés szinte és januárba húzós azért befizetni egy augusztusi nyaralást. félek hogy átverés és elúszik a pénz
2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 06:10

Hogy vertek át?

Azért mert egy vki átvert miért nem tudsz máshol foglalni?

Én vagy 10 éve mindig ott foglalok, soha semmilyen problémám nem volt még.

jan. 24. 18:02

Üdvözlünk mindenkit!


segítséget szeretnénk kérni júliusba szeretnénk menni Bibionéba de sajnos a bookingon átvertek minket így ott most nem tudunk foglalni pedig egy jó szállást találtunk és jó áron még pár hónapja. Mostmár dupla áron vannak ott a szállások azt már sajnos nem tudjuk megengedni :(


Tudna valaki javasolni megbízható apartmant vagy utazási irodát ahol 10 napra is lehet foglalni nem csak heti váltásokban és csak 7 napra? Az group-ot még valaki javasolta de ott is csak 7 napra lehet menni és előre kell fizetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook