Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevásároltam ma is ruhákból. Pedig már nincs is szükségem... fórum

Bevásároltam ma is ruhákból. Pedig már nincs is szükségem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Pasionella)
2023. máj. 18. 15:47
Én élvezem hogy ennyire ugrotok a szavaimra. Irányíthatóak vagytok. :)
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - B9e097a9f6)
2023. máj. 18. 15:46
Volt benne az is. Igen. Valahol mélyen tudom hogy rossz vagyok, vétkeztem de hát ez van. Madonna se volt egy angyal, aztan milyen sokra vitte. :)
72. Főnix3 (válaszként erre: 65. - PöttyösPanka)
2023. máj. 18. 15:45
PöttyösPanka!Imádom azt a szép és kedves szívecskédet! Komolyan! Viszont félreértesz! Nekem az előadás móddal van a gondom, meg ahogy tovább szövi a szálakat.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Főnix3)
2023. máj. 18. 15:44
Néha szoktam azt is. Pialni is. Rendelni is. A főpincér hazhoz jön. :)
70. b9e097a9f6 (válaszként erre: 65. - PöttyösPanka)
2023. máj. 18. 15:44
Ráadásul mindenki másképp értelmezi a vallomást. Én úgy értelmeztem, hogy a felesleges vásárlás által előidézett bűntudatát vallja be.
69. Pasionella (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:43
Te nyilván nem kérsz, sőt itt sokakból nem de mivel közhírré tetted a cselekvésed ez bizony egy olyan oldal ahol adok kapok van... ha ez nem tetszik máskor maradj csendben :-)
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Pasionella)
2023. máj. 18. 15:43
Igenis. Hölgyem. Szalutáltam is. De azt nem láttad. :D
67. Pasionella (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:42
Nálad nagy problémák vannak úgy látom, ne ruhákra költs, adományra sem, inkább pszichológusra :-)
66. Főnix3 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:41
Ez honnan jött? Te iszogatsz? Piát is rendeltél?
65. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - Főnix3)
2023. máj. 18. 15:41
Értelek, és egyetértek. De nem cipelheti mindenki minden percben az elesettek terheit. Nem lehetünk folyton lehangoltak azért, mert valakinek valahol éppen most is nehéz a sorsa. A vallomás csak arról szólt, hogy egy nő vett magának pár ruhát, ami nem létszükség neki. Én is szoktam néha venni hülyeséget magamnak, és örülni is szoktam neki. Ettől még nem sajnálom kevésbé a szegényeket. De azzal senkinek sem segítek, ha lelkiismeret-furdalásom van minden nem elengedhetetlenül fontos költésem miatt. Értem azt is, hogy neked a dicsekvés nem tetszett a vallomásban. De én feltételezem, hogy nem egy megfontolt késdöfés volt az itt fórumozó nehéz sorsú embereknek, hanem csak egy könnyed kiírás, ami mögé nem kell többet látni.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Pasionella)
2023. máj. 18. 15:41
Poén volt, szívem. :) De nehéz ott poénosnak lenni ahol nem veszik a lapot. Meg ahol nem kérnek belőled. 🤨
63. Pasionella (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:39
Válaszolnék de minek egy anonim pukkancsnak :-)?
2023. máj. 18. 15:38
Gyűlöljük a gazdagokat. Gyűlöljük azt is aki kimondja, igen én megtehetem. Mikor lett előny a szegénység? Meg miért? Miért hagytuk hogy így legyen?
61. Főnix3 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:33

Remélem rátalálsz a boldogságra,az utadra!

Tiszta szívből kívánom neked!

60. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Globus)
2023. máj. 18. 15:32
Lehet, hogy találnál ismerőst, aki szívesen tölt le neked. Vagy akár egy úgy topikot is megérne, hátha tudnánk könyveket cserélgetni.
59. globus (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:28
Most néztem, vannak használt olvasók is. Lehet, hogy előbb lesz, mint karácsony.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Globus)
2023. máj. 18. 15:26
Libraneten sok konyv van. Csak nem egyszerű bejutni oda. De én is tudok küldeni ha kell. Vagy ha keresel vmit.. ;)
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Pasionella)
2023. máj. 18. 15:25
Az vagyok. :) De te ki vagy? :D
56. globus
2023. máj. 18. 15:20
E fórum hatására vettem egy pár fehér zoknit. Eszembe jutott, hogy kilyukadt a dolgozósom.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - L.luiselotte)
2023. máj. 18. 15:20
Ma csak kaját. Pástétom, kaviár, pezsgő. Semmi luxus. ;)
54. Pasionella (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:19
Nem verte le rajtad, pusztán felhívta a figyelmed rá, hogy esetleg a felesleges pénzed időnként jótékony célra is fordíthatnád de ki van zárva, hogy te annyira tele lennél pénzzel mint itt előadod, csak polgárpukkasztás a célod ami jól sikerül, büszke lehetsz :-)
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Főnix3)
2023. máj. 18. 15:19

A vallomas lényege ez.. Kiírd magadból azt amit gondolsz arról amit tettél. Vagy nem tettél. Nem magamutogatasból írtam ki. De gazdag se vagyok. Ebben igazad van. :)

A luxushotel meg nem hozzam tartozik. Én ilyen helyekre akkor se mennék ha negtehetném. Csak egy paraszt vagyok. Minden értelemben. ;)

52. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:18
Ma például mit vettél?
51. Pasionella (válaszként erre: 40. - Channa*)
2023. máj. 18. 15:17
Ha mindenki ilyen mentalitással élne mint te a világ még szarabb helyzetben lenne.
2023. máj. 18. 15:12

Az, aki vagyonos, annak megszokottak a vásárlások, pénzköltés,márkás cuccok vásárlása.Luxus dolgok az életében.

Az nem fogja ide kiírni, hogy:

"Bevásároltam ma is ruhákból. Pedig már nincs is szükségem új göncökre. De ez van, ha unalmadban ruha webshopokat nézegetsz."


"Drága luxushotelben fogok nyaralni. Minden évben drága hotelt választok, de az idei felülmúl mindent. Magyarok nem is járnak oda, nem véletlenül."


Ezek olyan vallomások, ami szerintem feltűnőségi viszketés. Sznobság. Felesleges dicsekvés.

Nem vagyok irigy. Voltam nagyon csóró, de még akkor sem voltam az ilyen emberekre irigy.Ezek az emberek mindig szegények maradnak.

Én is dicsekedhetnék, hogy honnan hova jutottam,de nem teszem. Nem csak azért, mert felesleges dicsekvés,hanem, mert én tovább látok,együttérzek,tanultam alázatot.

A másik,okom,hogy itt olyan nehéz sorsú emberekkel beszélgetek, akiknek egyetlen ablak a külvilágra a net. Szeretnek itt olvasgatni, de milyen szar lehet annak az anyukának, aki x éve egyedül neveli a gyermekét, mert beteg lett a kisbabája. Vagy aki lerokkant és még vannak érdekes élettörténetek.Ők nagyon szegények és érzelmileg is terhelve vannak.Kemény az élet nekik.

Persze nem mondom, hogy nem kell esetlegesen az örömünket elújságolni, mert miért is ne, de így?

Tőlem mindenki oda költi a pénzét ahova akarja, de muszáj azt így tálalni? Már ha ez igaz, ugye. :D

Sajnálni tudom, hogy ennyiben tudnak ezek a fórumozók kiteljesedni, ez okoz pillanatnyi örömöt nekik.

Ez az én válaszom, hogy miért reagálok ezekre úgy ahogy.

49. globus (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2023. máj. 18. 15:10
Nem tudom, hogy mit jelent a torrent oldal. Teljesen sötét terület a letöltés, nem szoktam filmet sem neten nézni. Illetve csak szörfölök ide-oda...
48. Highlander73 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 15:08

Látom érted a lényeget.

Inkább vegyél egy újabb göncöt!

47. globus (válaszként erre: 41. - Channa*)
2023. máj. 18. 15:08

Nagyon kedves vagy, megköszönném.

Karácsonyig semmiképpen nem aktuális, de jó, hogy már tudom, mit kérek 🙂 Mindig kérdezik, hogy mit szeretnék, ez klassz ajándék lenne.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Highlander73)
2023. máj. 18. 14:50
Ember, légy büszke magadra hogy adsz. De nem rajtam verd le azt hogy szegeny kicsi állatoknak nincs hol lehajtaniuk a fejüket. Ha ívartalaníták a kóbor allatokat nem lenne tele a menhely se. Ebben kéne kampanyolniuk az allatvedő szervezezeknek, nem csak begyűjteniük az állatokat. Amit aztan nagy sokara se adnak oda senkinek, mert nem olyanok a feltételek.
45. Highlander73 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 18. 14:39

Én is adózom eleget.

Remek hozzáállás!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook