Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betadine kúppal járt már valaki így? fórum

Betadine kúppal járt már valaki így? (beszélgetős fórum)


8. keki70 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 16:39

Hüvelyflóra helyreállító kúp többféle is van,tud ajánlani a gyógyszerész megfelelőt a Betadine kúp után.Persze számít az életkor is és fontosak a tünetek.

Gynoflor,Floragyn,stb...

2020. okt. 6. 15:29
Köszi a hozzászólásokat. Hát abban nagyon bízom, hogy az antibiotikum nem nyírhatott ki végérvényesen, és a nyálkahártya tényleg megújul majd. Amióta beszedtem, nekem egyáltalán nincs hüvelyváladékom, ami a tisztulás jele, és minden nőnél normális, csak ez a kellemetlen szárazság. Akármi is van belül, az az érzésem, hogy nem tud kitisztulni, mert ahhoz túl tropa a hüvelyem.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 13:36
Nem kell nézegetni a hüvelyed belsejét. Ha használ, akkor múlik a panasz, és a nyálkahártya helyrehozza magát.
5. keki70 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 6. 13:08

Akkor neked szerencsére bevált a kúp,örülök neki.


Nekem kimarta mindenemet,iszonyúan megszenvedtem,a kórházban kötöttem ki a bőrgyógyászaton.Nem kellett bent maradnom,a doktornő kevertetett ki krémet és még két szert kaptam.


Vigyázz magadra!

2020. okt. 6. 10:40
Maga a kúp zsíros, kenőcsös anyagú, az kenődik fel a hüvelyfalra. Ha vége a kúrának, pár nap alatt kitisztul a hüvely, vagy csinálsz egy hüvely öblítést.
2020. okt. 6. 10:35
Nekem is sárga szokott kifolyni, belülről meg nem szoktam nézegetni. Viszont a kúp nagyon jó, érdemes használni, nekem évekig elhúzódó gyulladást szüntetett meg.
2020. okt. 6. 10:13
Olvastam, hogy van, akit csíp, nálam semmi ilyen nem volt.
2020. okt. 6. 10:11

Sziasztok. Tapasztalatokra lennék kíváncsi Betadine hüvelykúppal kapcsolatban. Fél éve járok nőgyógyászokhoz nem múló hüvelygyulladással, és összevissza kezelgettek eddig. Megelégeltem, elmentem egy mikrobiológushoz, aki vegyes flórát állapított meg kórokozó baktérium/gomba nélkül, és Betadine kúpot írt fel a hüvely kifertőtlenítésére, majd visszaállító kúrát.

A fura az, hogy ez egy sötétbarna kúp, de belőlem nem folyik ki, hanem vízszerű, maximum halványsárga nyomot hagyott a betéten, ellenben olyan, mintha belül lehámlasztotta volna a hüvelyem már az első darab. Fehéres, szagtalan "püré" borítja most belülről a hüvelyem, ami nem jön ki. A doki szerint ez a kúp vivőanyaga, de engem inkább hámsejtekre emlékeztet. Szerintetek ez normális? Az a szúrós diszkomfort elmúlt, de ezt a jelenséget nem tudom hova tenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook